Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 24.03.2017, 09:09
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомленняУчасникиПравила форумуПошукRSS ]

Статистика

Форма входу

Логін:
Пароль:
Сторінка 1 з 11
Форум » Інформаційно-методичний центр » Робота з обдарованими учнями » Предметні олімпіади
Предметні олімпіади
АдміністраторДата: Понеділок, 18.02.2013, 14:42 | Сообщение # 1
kolosvita

Група: Адміністратори
Повідомолень: 144
Нагороди: 1
Статус: Offline
Зміст розділу

Завдання 1-го етапу олімпіад 2012
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2012
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2012-2013 нр
Переможці міської олімпіади для учнів 3,4,5,6 класів, 2013
Переможці ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2013
Завдання предметних олімпіад 2013
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2013-2014 нр

Додаток (скачати):
Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади

 
АдміністраторДата: Понеділок, 18.02.2013, 14:55 | Сообщение # 2
kolosvita

Група: Адміністратори
Повідомолень: 144
Нагороди: 1
Статус: Offline
Завдання 1-го етапу олімпіад 2012

Англійська мова.rar
Астрономія.doc
Біологія.doc
Географія.doc
екологія 2012.zip
економіка.doc
Завдання на 1 етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2012.doc
Інформаційні технології завдання 1 етап 2012.doc
Історія.doc
Математика.doc
Німецька мова.doc
Педагогіка та психологія.doc
Правознавство.doc
Трудове навчання, дівчата, 1 етап, 2012.doc
Трудове навчання, хлопці, 1 етап, 2012.doc
Українська мова і література.doc
Фізика.doc
хімія.doc
 
АдміністраторДата: Понеділок, 18.02.2013, 15:10 | Сообщение # 3
kolosvita

Група: Адміністратори
Повідомолень: 144
Нагороди: 1
Статус: Offline

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Історія

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Мочернюк Данило - 8 клас - І місце
2. Олексин Наталія - 8 клас - ІІ місце
3. Вінтоняк Христина - 9 клас - ІІ місце
4. Конопка Олександр - 9 клас - ІІ місце
5. Любенко Роман - 10 клас - І місце
6. Тимофіїв Надія - 10 клас - ІІ місце
7. Підлісецька Христина -11 клас -ІІмісце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Бакай Олег - 8 клас - ІІ місце
2. Павлюк Іван - 10 клас - ІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Паньків Юрій - 11 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1. Марцинюк Олег - 8 клас - ІІІ місце
2. Чокинюк Василь - 8 клас - ІІІ місце
3. Унгурян Христина - 11 клас - І місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

1. Ботук Денис - 9 клас - І місце
2. Собчишин Марія - 10 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

1. Сваричевська Павліна - 9 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Грималюк Наталія - 9 клас - ІІІ місце
2. Андрейчук Леся - 10 клас - ІІІ місце
3. Грабовецька Юлія - 11 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Семчук Анна - 10 клас - ІІІ місце

Російська мова і література

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1.Шестакова Ірина - 9 клас - ІІ місце
2. Колеснікова Олена - 10 клас - І місце
3. Шевченко Юлія - 11 клас - І місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Суботяк Богдана - 9 клас - І місце

Педагогіка і психологія

Гімназія ім. М. Грушевського

1.Крив'юк Мар'яна - 11 клас - І місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Калинчук Вікторія - 11 клас - ІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Семирга Людмила - 11 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Федосюк Віта - 11 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Заяць Олеся - 11 клас - ІІІ місце

Екологія

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Калинчук Вікторія - 11 клас - І місце
2. Мацьків Мирослава - 10 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Матчишин Сергія - 11 клас - ІІ місце
2. Овчаренко Маріс - 11 клас - ІІІ місце
3. Циганюк Вікторія - 10 клас - ІІІ місце
4. Антонюк Роксолана - 10 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1. Павловська Христина - 11 клас - ІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Ласійчук Іван - 10 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

1. Бойчук Юрій - 11 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Сопилюк Іван - 10 клас - І місце
2. Мошенський Назарій - 10 клас - ІІ місце

Математика

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Клим'юк Богдан - 6 клас - І місце
2. Косович Ігор - 9 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Осецький Максим - 7 клас - І місце
2. Малярчук Роман - 8 клас - І місце
3. Стрельченко Ірина - 8 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Василик Леся - 7 клас - ІІІ місце
2. Суботяк Богдана - 9 клас - І місце
3. Грабовецька Юлія - 11 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Микуляк Іванна - 9 клас - ІІІ місце
2. Гритчук Денис - 10 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

1. Юрчук Дмитро - 6 клас - ІІІ місце
2. Паньків Роман - 7 клас - ІІІ місце
3. Сваричевська Павліна - 9 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІ ст. № 7

1. Кубацька Христина - 6 клас - ІІІ місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Михайлюк Володимир - 6 клас - ІІ місце
2. Горецька Надія - 6 клас - ІІ місце
3. Струк Надія - 6 клас - ІІІ місце
4. Александрук Олександр - 7 клас - ІІ місце
5. Харченко Арсен - 7 клас - ІІ місце
6.Жураківський Зеновій - 8 клас - ІІІ місце
7. Лисишин Максим - 8 клас - ІІІ місце
8. Черниш Юрій - 9 клас - ІІІ місце
9. Сончак Тетяна - 10 клас - ІІ місце
10. Павлюк Іван-Павло - 10 клас - ІІІ місце
11. Малиш Соломія - 11 клас - ІІ місце
12. Садов'як Андрій - 11 клас - ІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Аршулік Олександр - 6 клас - ІІІ місце
2. Щавінський Ярослав - 7 клас - ІІІ місце
3. Куник Арсен - 9 клас - ІІ місце
4. Ласійчук Іван - 10 клас - І місце

Трудове навчання

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Ящук Юрій - 11 клас - І місце
2. Федосюк Віта - 11 клас - ІІІ місце
3. Воротняк Данило - 9 клас - ІІІ місце
4. Андрейчук Аліна - 9 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Канонік Анна - 11 клас - І місце
2. Лесько Олександр - 11 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

1. Слободян Наталія - 11 клас - ІІ місце
2. Сагалюк Андрій - 11 клас -ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Тарасова Лілія - 11 клас - ІІ місце
2. Ласійчук Інна - 9 клас - І місце
3. Ткачук Тетяна - 9 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1.Курліщук Назарій - 11 клас - ІІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Тимофіїв Надія - 11 клас - ІІІ місце
2. Осачук Михайло - 9 клас - І місце
3. Балабаник Ярина - 9 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІ ст. № 7

1. Воєдчук Ігор - 9 клас - ІІ місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Чухрій Тетяна - 9 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІ ст. № 10

1. Богайчук Наталія - 9 клас - ІІ місце

Українська мова і література

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Левченко Вікторія - 7 клас - І місце
2. Лесюк Христина 8 клас - І місце
3. Гавука Ірина - 9 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Соботяк Юліана - 7 клас - ІІ місце
2. Козоріз Вікторія - 8 клас - ІІІ місце
3. Прокопів Марія - 9 клас ІІІ місце
4. Стрельченко Іван -11 клас - ІІ місце
5. Налізьонна Юлія - 11 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1. Любенко Ольга - 7 клас - ІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Новицька Ярина - 7 клас - ІІІ місце
2. Гаранович Богдана - 7 клас - ІІІ місце
3. Кадоб’янська Людмила - 8 клас - ІІІ місце
4. Вишиванюк Ірина - 9 клас - І місце
5. Любенко Роман - 10 клас - І місце
6. Кіщук Надія - 10 клас - ІІ місце
7.Тимофіїв Надія - 10 клас - ІІІ місце
8. Венгринська Ольга - 10 клас - ІІІ місце
9. Запухла Ярина -11 клас - ІІІ місце
10. Мицак Ірина - 11 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Гринюк Ангелина - 7 клас - ІІІ місце
2. Бартків Людмила - 8 клас - ІІ місце
3. Дмитрук Ангеліна - 8 клас - ІІ місце
4. Тарасова Лілія - 9 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

1. Оленюк Марія - 8 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Суботяк Богдана - 9 клас - ІІ місце
2. Грицюк Марія - 10 клас - ІІ місце
3. Вербіщук Христина - 11 клас - І місце

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Мацюк Ольга - 9 клас - ІІ місце
2. Мицканюк Наталія - 10 клас - ІІІ місце
3. Дем’янюк Світлана -11 клас - ІІ місце

Географія

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Мосін Богдан - 11 клас - І місце
2. Возняк Тетяна - 11 клас - ІІ місце
3. Бурдяк Павло - 10 клас - ІІІ місце
4. Мицканюк Наталія - 10 клас - ІІІ місце
5. Лабенський Станіслав - 8 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

1. Бойчук Юрій - 11 клас - ІІ місце
2. Ботук Денис - 9 клас - І місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Грабовецька Юлія - 11 клас - ІІІ місце
2. Суботяк Богдана - 9 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

1. Сваричевська Павліна - 9 клас - ІІІ місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Павлюк Іван-Павло - 10 клас - ІІ місце
2. Мосійчук Ангеліна - 10 клас - ІІ місце
3. Лесюк Христина - 8 клас - І місце
4. Лисишин Максим - 8 клас - ІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Підлісецька Христина - 11 клас - ІІІ місце
2. Деркач Володимир - 11 клас - ІІІ місце
3. Любенко Роман - 10 клас - І місце
4. Порожнюк Олег - 9 клас - ІІ місце
5. Олексин Наталія - 8 клас - ІІ місце
6. Мочернюк Данило - 8 клас - ІІІ місце
7. Вердеш Максим - 8 клас - ІІІ місце

Німецька мова

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Вербіщук Христина - 11 клас - І місце
2. Струк Богдана - 11 клас - ІІ місце
3. Циганюк Вікторія - 10 клас - І місце
4. Ізмайлова Марта - 9 клас - ІІІ місце
5. Буряк Олена - 8 клас - І місце

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Колодніцька Ангеліна - 10 клас - ІІІ місце
2. Шмідль Дмитро - 10 клас - ІІ місце
3. Мокрицький Владислав - 9 клас - І місце
4. Мельничук Владислав - 8 клас - ІІ місце
5. Гончак Анастасія - 8 клас - ІІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Макеєва Аліна - 9 клас - ІІ місце
2. Слободян Юлія - 8 клас - ІІІ місце

Французька мова

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Заяць Олеся - 11 клас - І місце
2. Лобурак Арсен - 11 клас - ІІ місце
3. Тарновецька Лілія - 8 клас - І місце
4. Дмитрук Анжеліка - 8 клас - ІІ місце
5. Микуляк Іванна - 9 клас - І місце
6. Кухарчук Мар'яна - 9 клас - ІІ місце
7. Мошенський Назарій - 10 клас - І місце
8. Ковалевич Ігор - 10 клас - ІІ місце
9. Слободян Уляна - 10 клас - ІІІ місце

Інформаційні технології

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Ясельський Андрій - 9 клас - І місце
2. Малярчук Андрій - 10 клас - І місце
3. Коротушак Петро - 11 клас - ІІ місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Сончак Тетяна - 10 клас - ІІ місце
2. Бортейчук Олександр - 10 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Сопелюк Іван - 10 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

1. Тороватова Єлизавета - 10 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1. Унгурян Христина - 11 клас - І місце
2. Корутчак Наталія - 11 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Семирга Людмила - 11 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

1. Бойчук Юрій - 11 клас - ІІі місце
2. Якубів Іван - 11 клас - ІІІ місце

Хімія

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Дмитрук Анжеліка - 8 клас - ІІ місце
2. Гоюк Богдана - 8 клас - ІІІ місце
3. Гайдащук Богдан - 9 клас - І місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Лесюк Христина - 8 клас - ІІ місце
2. Сончак Тетяна - 10 клас - ІІІ місце
3. Яремійчук Ольга - 11 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Стрільченко Ірина - 8 клас - ІІІ місце
2. Малярчук Роман - 8 клас - ІІІ місце
3. Войтко Анастасія - 9 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Родим'юк Тетяна - 8 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Мосін Богдан - 11 клас - ІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Ласійчук Іван - 10 клас - І місце
2. Рогозіна Ірина - 9 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1. Арсенич Олеся - 10 клас - ІІ місце
2. Павловська Христина - 11 клас - І місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

1. Сваричевська Павліна - 9 клас - ІІ місце
2. Свирид Андрій - 9 клас - ІІІ місце

Економіка

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Возняк Тетяна - 11 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Яківчук Неля - 11 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

1. Щербанюк Андрій - 11 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Сопилюк Іван - 10 клас - І місце
2. Гритчук Денис - 10 клас - ІІІ місце
3. Микуляк - 9 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1. Унгурян Христина - 11 клас - ІІ місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Паршенко Анатолій - 9 клас - ІІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Корнеюк Валентина - 11 клас - І місце
2. Машкіна - 11 клас - ІІ місце
3. Кукуцяк Христина - 11 клас - ІІІ місце
4. Любенко Роман - 10 клас - ІІ місце
5. Сандуляк Марта - 9 клас - І місце
6. Куник Арсен - 9 клас - ІІ місце

Англійська мова

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Мельничук Владислав - 8 клас - І місце
2. Клим'юк Діана - 8 клас - ІІ місце
3. Гопчак Анастасія - 8 клас - ІІІ місце
4. Мацюк Ольга - 9 клас - І місце
5. Бурдяк Павло - 10 клас - ІІІ місце
6. Нікітіна Анна - 10 клас - ІІІ місце
7. Гринів Любов - 10 клас - ІІІ місце
8. Породко Ольга - 10 клас - І місце
9. Лефор Марта - 11 клас - ІІІ місце
10. Потятиник Максим - 11 клас - І місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Дум'як Сергій - 8 клас - ІІ місце
2. Суботяк Богдана - 9 клас - ІІі місце
3. Ізмайлова Марта - 9 клас - ІІІ місце
4. Матчишин Сергій - 11 клас - ІІ місце
5. Давидов Дмитро - 11 клас - ІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Слободян Юлія - 8 клас - ІІІ місце
2. Томенчук Ярина - 8 клас - ІІІ місце
3. Рогозіна Ірина - 9 клас - ІІ місце
4. Ярема Христина - 9 клас - ІІІ місце
5. Кіщук Надія - 10 клас - ІІІ місце
6. Савчук Ігор - 11 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1. Олійник Юлія - 8 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Кухарчук Мар'яна - 9 клас - ІІІ місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Кобринська Оксана - 9 клас - ІІ місце
2. Курчій Соломія - 10 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

1. Лазарук Іванна - 10 клас - ІІ місце

Фізика

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Бурдяк Павло - 10 клас - ІІІ місце
2. Іванишин Денис - 8 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Малярчук Роман - 8 клас - І місце
2. Стрельченко Ірина - 8 клас - ІІ місце
3. Осецький Максим - 7 клас - І місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Андрейчук Леся - 10 клас - ІІІ місце
2. Буртник Анна - 8 клас - ІІІ місце
3. Євчук Михайло - 7 клас - ІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Ковалевич Ігор - 10 клас - ІІІ місце
2. Гайдащук Богдан - 9 клас - ІІ місце
3. Вадюк Олександр - 7 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1. Борисевич Юліана - 9 клас - ІІІ місце
2. Варадовська Маргарита - 7 клас - ІІІ місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Садов’як Андрій - 11 клас - ІІІ місце
2. Павлюк Іван-Павло - 10 клас - ІІ місце
3. Сончак Тетяна - 10 клас - ІІ місце
4. Бакай Олег - 8 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІ ст. № 10

1. Царук Андрій - 7 клас - ІІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Вишиванюк Ірина - 9 клас - ІІІ місце
2. Мочернюк Данило - 8 клас - ІІ місце

Біологія

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Михальчук Валентина - 8 клас - І місце
2. Кобринська Оксана - 9 клас - ІІІ місце
3. Калинчук Вікторія - 11 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

1. Кушнірчук Наталія - 8 клас - ІІ місце
2. Романюк Анна - 8 клас - ІІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Малецька Юлія - 8 клас - ІІ місце
2. Сопилюк Іван - 10 клас -ІІІ місце

ЗОШ І-ІІ ст. № 7

1. Федорович Наталія - 8 клас - ІІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Вердеша Максим - 8 клас - ІІІ місце
2. Вишиванюк Ірина - 9 клас - І місце
3. Рогозіна Ірина - 9 клас - ІІ місце
4. Ласійчук Іван - 10 клас - ІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Царук Юлія - 9 клас - ІІІ місце
2. Яворський Роман - 10 клас - І місце
3. Шепетюк Іванна - 11 клас - ІІІ місце
4. Мосін Богдан - 11 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Прокопів Марія - 9 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Андрейчук Леся - 10 клас - ІІІ місце
2. Матчишин Сергій - 11 клас - І місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1. Павловська Христина - 11 клас - ІІІ місце

Правознавство

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна

1. Унгурян Христина - 11 клас - І місце
2. Пожоджук Н. - 9 клас - І місце

СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка

1. Яворська Діана - 11 клас - ІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Гринів Любов - 10 клас - І місце
2. Бурдяк Павло - 10 клас - ІІ місце
3. Мацюк Ольга - 9 клас - ІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Тимофіїв Надія - 10 клас - ІІ місце
2. Тропець Максим - 10 клас - ІІІ місце
3. Зелінський Олег - 9 клас - ІІІ місце
4. Лерш Наталія - 9 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

1. Біланюк Анна - 10 клас - ІІІ місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Павлюк Іван-Павло - 10 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Суботяк Богдана - 9 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

1. Комарницька Ольга - 9 клас - ІІІ місце

Інформатика

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

1. Якубів Іван - 11 клас - ІІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Коротушак Петро - 11 клас - ІІІ місце
2. Малярчук Андрій - 10 клас - І місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Павлюк Іван- Павло - 10 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Галів Андрій - 8 клас - ІІІ місце

Астрономія

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Бурдяк Павло - 10 клас, ІІІ місце
2. Мосін Богдан - 11 клас - І місце
3. Шепетюк Іванна - 11 клас - ІІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Прокопів Марія - 9 клас - ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Лесько Олександр - 11 клас - ІІ місце

НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

1. Павлюк Іван-Павло - 10 клас - І місце
2. Садов’як Андрій - 11 клас - ІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Тропець Максим - 10 клас - ІІІ місце
2. Грикуляк Христина - 11 клас - ІІІ місце

Фізична культура

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1. Дем’янчук Руаслан - 11 клас - І місце
2. Лопачак Юлія - 11 клас - І місце

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Сенюк Ростислав - 11 клас - ІІ місце

СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника

1. Хріновський Олексій - 11 клас - ІІІ місце
2. Бойчук Тетяна - 11 клас - ІІ місце

Гімназія ім. М. Грушевського

1. Машкіна Юлія - 11 клас - ІІ місце


 
АдміністраторДата: Понеділок, 18.02.2013, 15:16 | Сообщение # 4
kolosvita

Група: Адміністратори
Повідомолень: 144
Нагороди: 1
Статус: Offline
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2012-2013 нр


Англійська мова

9 клас:
Мацюк О.Н. СШ№ 1 (учитель - Безручко О.Г.) - ІІІ місце
Рогозіна І.В. Гімназія (учитель - Романюк Л.М.) - ІІІ місце

10 клас:
Кіщук Н.М. Гімназія (учитель - Титик С.Г.) - ІІ місце
Породко О.Ю. СШ№ 1 (учитель - Голіней Я.І.) - ІІІ місце
Нікітіна А.В. СШ№ 1 (учитель - Біловол І.В.) - ІІІ місце

11 клас:
Потятиник М.В. СШ№ 1 (учитель - Ковтун Ж.В.) - І місце
Давидов Д.О. ЗОШ№ 4 (учитель - Романенчук С.П.) - І місце

Фізика

1. Малярчук Роман - ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІ місце
2. Мочернюк Данило - гімназія ім. М. Грушевського – ІІІ місце
3. Гайдащук Богдан - СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка – ІІІ місце

Французька мова

1. Микуляк Іванна - СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка – ІІІ місце
2. Кухарчук Мар’яна - СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка – ІІІ місце
3. Микитчук Оксана - СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка – ІІІ місце
4. Мошенський Назарій - СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка – ІІ місце
5. Ковалевич Ігор - СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка – ІІІ місце
6. Слободян Уляна - СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка – ІІІ місце

Іспанська мова

1. Воротняк Мар’яна - ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – І місце
2. Казакова Світлана - гімназія ім. М. Грушевського – І місце

Математика

1. Осецький Максим - ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце
2. Малярчук Роман - ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІ місце
3. Стрельченко Ірина - ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІ місце
4. Суботяк Богдана - ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – ІІІ місце

Хімія

1. Гайдащук Богдан - СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка – ІІІ місце
2. Ласійчук Іван - гімназія ім. М. Грушевського – ІІІ місце
3. Мосін Богдан - СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника – ІІІ місце

Інформатика

1. Малярчук Андрій - гімназія ім. М. Грушевського – І місце

Історія

1. Любенко Роман - гімназія ім. М. Грушевського – ІІІ місце
2. Унгурян Христина - ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна – ІІІ місце

Географія

1. Любенко Роман - гімназія ім. М. Грушевського – ІІІ місце
2. Порожнюк Олег - гімназія ім. М. Грушевського – ІІІ місце
3. Лисишин Максим – НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»

Біологія

1. Матчишин Сергій - ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – ІІ місце
2. Яворський Роман - СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника – ІІІ місце
3. Рогозіна Ірина - гімназія ім. М. Грушевського – ІІІ місце
4. Ласійчук Іван - гімназія ім. М. Грушевського – ІІІ місце

Правознавство

1. Унгурян Христина - ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна – ІІІ місце

Трудове навчання (обслуговуюча праця)


1. Ласійчук Інна - СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка – ІІ місце
 
АдміністраторДата: Середа, 20.03.2013, 17:51 | Сообщение # 5
kolosvita

Група: Адміністратори
Повідомолень: 144
Нагороди: 1
Статус: Offline
Вітаємо переможців міської олімпіади для учнів 3,4,5,6 класів


Математика

СШ № 1
Клим’юк Лідія, 3 кл. – І місце
Водославський Владислав, 4 кл. – ІІ місце
Кочержук Вікторія, 4 кл. – ІІІ місце
Одінцов Богдан, 5 кл. – ІІ місце

ЗОШ № 2
Прокопів Орест, 3 кл. – І місце
Максим’юк Юлія, 4 кл. – І місце
Романиця Ярослав, 4 кл. – ІІ місце
Мицак Христина, 5 кл. – І місце
Амброзяк Андрій, 5 кл. – ІІІ місце

ЗОШ № 3
Бережницький Остап, 4 кл. – ІІІ місце

ЗОШ № 4
Берладин Аліна, 3 кл. – ІІІ місце
Книгницький Юліан, 3 кл. – ІІІ місце
Ляшеник Остап, 4 кл. – ІІІ місце

СШ № 5
Костюк Олег, 4 кл. – ІІІ місце
Мигович Вікторія, 5 кл. – ІІІ місце

ЗОШ № 6
Іжаківський Віталій, 5 кл. – ІІІ місце

ЗОШ № 7
Зелда Олександра, 3 кл. – ІІ місце
Василевський Роман, 4 кл. – ІІ місце

ЗОШ № 8
Атаманюк Христина, 3 кл. – ІІІ місце
Задорожний Ростислав, 4 кл. – ІІ місце
Корутчак Андрій, 5 кл. – ІІ місце
Стефанюк Софія, 5 кл. – ІІІ місце

НВК № 9
Крупський Ілля, 3 кл. – ІІ місце
Романюк Соломія, 4 кл. – ІІІ місце
Підлисецький Захар, 4 кл. – ІІІ місце
Живачук Олександр, 5 кл. – ІІІ місце

ЗОШ № 10
Костащук Ірина, 3 кл. – ІІІ місце
Доценко Іван, 5 кл. – ІІІ місце

Гімназія
Івасюк Ольга, 5 кл. – ІІ місце

Українська мова

СШ № 1
Клим’юк Лідія, 3 кл. – І місце
Дмитерко Ольга, 3 кл. – ІІ місце
Водославський Владислав, 4 кл. – І місце
Феняк Іван, 4 кл. – ІІ місце
Мельничук Софія, 5 кл. – ІІ місце
Мицак Юлія, 5 кл. – ІІІ місце
Сарахман Віталія, 6 кл. – І місце

ЗОШ № 2
Гретчук Андрій, 3 кл. – ІІІ місце
Кушнір Діана, 4 кл. – ІІІ місце
Мицак Христина, 5 кл. – ІІ місце

ЗОШ № 3
Кшижевський Ігор, 5 кл. – ІІІ місце

ЗОШ № 4
Бойчук Інна, 3 кл. – ІІ місце
Мащишин Сергій, 3 кл. – ІІІ місце

СШ № 5
Валовська Андріана, 4 кл. – ІІ місце
Кучер Максим, 6 кл. - ІІмісце

ЗОШ № 6
Проценко Вікторія, 3 кл. – ІІІ місце
Гринюк Олександра, 5 кл. – І місце
Юрчук Дмитро, 6 кл. – ІІІ місце

ЗОШ № 7
Григорчук Романа, 6 кл. – ІІІ місце

ЗОШ № 8
Дем’янюк Анастасія, 4 кл. – ІІІ місце
Озарко Анастасія, 4 кл. – ІІІ місце

НВК № 9
Юрійчук Соломія, 3 кл. – ІІІ місце
Палійчук Олександра, 4 кл. – ІІ місце
Геник Христина, 5 кл. – ІІІ місце
Михайлюк Володимир, 6 кл. – ІІІ місце

Англійська мова

СШ № 1
Водославський Владислав, 4 кл. - ІІІ місце
Еріх Анна, 4 кл. - ІІ місце
Івасютин Лілія, 5 кл. - ІІ місце
Горбаль Ростислав, 5 кл. - ІІІ місце
Герелюк Ксенія, 6 кл. - ІІІ місце

ЗОШ № 2
Кушнір Діана, 4 кл. - І місце
Максим’юк Юлія, 4 кл. - ІІІ місце
Вінтонюк Аліна, 6 кл. - ІІІ місце

ЗОШ № 3
Кшижевський Ігор, 5 кл. - ІІІ місце
Григорак Ілона, 6 кл. - ІІІ місце

ЗОШ № 4
Луценко Аліна, 4 кл. - ІІІ місце
Вітенко Ольга, 5 кл. - ІІІ місце

ЗОШ № 6
Палашкевич Катерина, 4 кл. - ІІІ місце
Сулима Жанна, 6 кл. - ІІ місце

ЗОШ № 7
Шиян Юлія, 6 кл. - ІІ місце

ЗОШ № 8
Озарко Анастасія, 4 кл. - ІІІ місце
Городчук Анатолій, 5 кл. - І місце

ЗОШ № 10
Костащук Софія, 5 кл. - ІІІ місце

НВК № 9
Гуцуляк Володимир, 4 кл. - ІІ місце
Брюх Даніель, 6 кл. - ІІІ місце
Вознюк Катерина, 6 кл. - ІІІ місце

Гімназія
Антонюк Олексій, 5 кл. - ІІ місце
Копильців Дмитро, 5 кл. - ІІІ місце
Дячук Ангеліна, 6 кл. - І місце

Природознавство

СШ № 1
Клим’юк Лідія, 3 кл. - ІІ місце
Водославський Владислав, 4 кл. - ІІ місце
Феняк Іван, 4 кл. - ІІІ місце

ЗОШ № 2
Кушнір Діана, 4 кл. - І місце
Чігер Мар’яна, 4 кл. - ІІ місце

ЗОШ № 4
Атаманюк Олег, 3 кл. - І місце
Бован Максим, 3 кл. - ІІ місце
Вознюк Єлизавета, 4 кл. - ІІІ місце
Гладуник Індрій, 4 кл. - ІІІ місце

СШ № 5
Іванишин Марія, 3 кл. - ІІ місце

ЗОШ № 6
Проценко Вікторія, 3 кл. - ІІІ місце

ЗОШ № 7
Стефак Любава, 3 кл. - ІІІ місце
Васкул Ольга, 4 кл. - ІІІ місце

ЗОШ № 8
Атаманюк Христина, 3 кл. - ІІІ місце
Зарембовська Богдана, 3 кл. - ІІІ місце
Гринюк Андрій, 4 кл. - ІІІ місце

НВК № 9
Павлюк Владислав, 3 кл. - ІІІ місце
Гуцуляк Володимир, 4 кл. - ІІІ місце

ЗОШ № 10
Перегіняк Юрій, 3 кл. - ІІІ місце

НВК № 20
Підгребельна Діана, 4 кл. - ІІІ місце
 
АдміністраторДата: П`ятниця, 29.03.2013, 14:47 | Сообщение # 6
kolosvita

Група: Адміністратори
Повідомолень: 144
Нагороди: 1
Статус: Offline
Переможці ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2013


Англійська мова

СШ № 1
Потятинник Максим, 11 кл. - ІІІ місце

Іспанська мова

ЗОШ № 2
Воротняк Мар’яна, 9 (за 10) кл. - ІІІ місце
 
АдміністраторДата: Понеділок, 09.12.2013, 16:08 | Сообщение # 7
kolosvita

Група: Адміністратори
Повідомолень: 144
Нагороди: 1
Статус: Offline
Завдання предметних олімпіад 2013

завантажити:



Екологія
Математика
Інформатика
Хімія
Фізична культура
Фізика
Українська мова і література
Психологія і педагогіка
Астрономія



Німецька мова
Економіка
Географія
Англійська мова
Історія
Французька мова
Російська мова
Правознавство
Інформаційні технології
Біологія
 
АдміністраторДата: Середа, 15.01.2014, 21:01 | Сообщение # 8
kolosvita

Група: Адміністратори
Повідомолень: 144
Нагороди: 1
Статус: Offline
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських
предметних олімпіад 2013-2014 н.р.


Німецька мова
1. Шмідль Дмитро, учень 11 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель Дмитерко Марія Романівна) - ІІ місце.
2. Гопчак Анастасія, учениця 9 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель Дмитерко Марія Романівна) - ІІІ місце.
3. Колодніцька Агеліна, учениця 11 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель Дмитерко Марія Романівна) - ІІІ місце.
4. Буряк Олена, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Іванюк Святослава Михайлівна) - ІІІ місце.
5. Ізмайлова Марта Ігорівна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Іванюк Святослава Михайлівна) - ІІІ місце.
6. Циганюк Вікторія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Дем’янчук Тереза Ігорівна) - ІІІ місце.

Екологія
1. Сваричевська Павліна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вчитель Лаврук Надія Василівна) - ІІІ місце.
2. Андрейчук Леся, ученция 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Мацьків Марта Мирославівна) - ІІІ місце.

Історія
1. Любенко Роман, учень 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Ткачук Володимир Михайлович) - ІІ місце.

Математика
1. Клим’юк Богдан, учень 7 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель Косович Світлана Григорівна) - ІІ місце.
2. Щавінсьий Ярослав, учень 8 класу гімазії ім. М. Грушевського (вчитель Кудиба Лілія Богданівна) - ІІІ місце.
3. Малярчук Роман, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Малярчук Олександра Романівна) - ІІІ місце.
4. Мочернюк Данило, учень 9 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Носурак Іван Васильович) - ІІІ місце.

Хімія
1. Лесюк Христина, учениця 9 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчителі Гулик Людмила Миколаївна, Сморжанюк Наталія Дмитрівна) - ІІ місце.
2. Ласійчук Іван, учень 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Михасюта Любов Василівна) - ІІІ місце.
3. Гайдащук Богдан, учень 10 класу СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Вишнівська Галина Георгіївна) - ІІІ місце.
4. Малярчук Роман, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Когут Оксана Марківна) - ІІІ місце.

Інформатика
1. Малярчук Андрій, учень 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Кольцюк Валерій Дмитрович) - ІІ місце.
2. Павлюк Іван-Павло Васильович, учень 11 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Візерканюк Тарас Федорович) - ІІІ місце.

Французька мова
1. Кухарчук Мар’яна, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Патюк Ірина Миколаївна) - ІІІ місце.
2. Микуляк Іванна, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Патюк Ірина Миколаївна) - ІІІ місце.
3. Микитчук Оксана, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Патюк Ірина Миколаївна) - ІІІ місце.
4. Ковалевич Ігор, учень 11 класу СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Нагірна Галина Борисівна) - ІІІ місце.
5. Мошинський Назарій, учень 11 класу СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Патюк Ірина Миколаївна) - ІІІ місце.

Іспанська мова
1. Воротняк Даніель, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Боровець Олена Іванівна) - І місце.
2. Воротняк Мар’яна, учениця 10 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" - І місце.
3. Казакова Світлана, учениця 10 класу гімназії ім. М. Грушевського - І місце.

Трудове навчання
1. Ласійчук Інна, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Стефак Наталія Василівна) - ІІІ місце.

Біологія
1. Мизюк Ірина, учениця 8 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Бонарєва Світлана Олександрівна) - І місце.
2. Огородніков Назарій, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Симчич Уляна Василівна) - ІІ місце.
3. Вишиванюк Ірина Ігорівна, учениця 10 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Кривюк Лілія Михайлівна) - ІІІ місце.
4. Рогозіна Ірина, учениця 10 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Кривюк Лілія Михайлівна) - ІІІ місце.

Російська мова і література
1. Гончарук Ангеліна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна (вчитель Чорнокожа Наталія Федорівна) - ІІІ місце.

Правознавство
1. Лесюк Христина, учениця 9 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Павлюк Надія Володимирівна) - І місце.
2. Гноянко Анастасія, учения 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна (вчитель Іванішин Михайло Володимирович) - ІІІ місце.

Українська мова і література
1. Кіщук Надія, учениця 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Кох Алла Степанівна) - ІІ місце.
2. Бартків Людмила, учениця СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Сенечко Валентина Андріївна) - ІІ місце.
3. Кох Марія, учениця 8 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчителі Вербіщук Олена Володимирівна та Романюк Уляна Іванівна) - ІІІ місце.
4. Лесюк Христина, учениця 9 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Дячук Світлана Іванівна) - ІІІ місце.

Географія
1. Любенко Роман, учень 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Матковська Любов Михайлівна) - ІІ місце.
2. Порожнюк Олег, учень 10 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Матковська Любов Михайлівна) - ІІІ місце.
3. Олексин Наталія, учениця 9 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Матковська Любов Михайлівна) - ІІІ місце.
4. Лисишин Максим, учень 9 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Якуб’як Ганна Василівна) - ІІІ місце.

Педагогіка і психологія
1. Сончак Тетяна, учениця 11 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Матейчук Олена Володимирівна) - ІІ місце.

Фізика
1. Малярчук Роман, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Ількевич Володимир Антонович) - І місце.
2. Стрельченко Ірина, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Ількевич Володимир Антонович) - ІІ місце.
3. Мочернюк Данило, учень 9 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Лазор Ольга Ярославівна) - ІІІ місце.
4. Щавінський Ярослав, учень 8 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Лазор Ольга Ярославівна) - ІІІ місце.

Економіка
1. Вердеш Максим, учень 9 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Матковська Любов Михайлівна) - ІІ місце.
2. Микуляк Іванна, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Ковальська Уляна Петрівна) - ІІІ місце.
3. Суботяк Богдана, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель Ілюк Олеся Володимирівна) - ІІІ місце.
4. Романюк Ірина, учениця 11 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель Левицька Марія Василівна) - ІІІ місце.

Англійська мова
1. Олексин Наталія, учениця 9 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Голуб Світилана Василівна) - І місце.
2. Мельничук Владислав, учень 9 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель Мельничук Інна Яремівна) - ІІ місце.
3. Мацюк Ольга, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель Безручко Оксана Григорівна) - ІІ місце.
4. Рогозіна Ірина, учениця 10 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Романюк Лідія Михайлівна) - ІІ місце.
5. Романюк Ірина, учениця 11 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель Іванишин Оксана Михайлівна) - І місце.
6. Нікітіна Анна, учениця 11 клас СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель Біловол Ірина Василівна) - ІІ місце.
7. Породко Ольга, учениця 11 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель Голіней Ярослава Іванівна) - ІІ місце.
8. Кіщук Надія, учениця 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Титик Світлана Григорівна) - ІІІ місце.

Фізична культура
1. Кістечек Володимир, учень 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Шелест Марія Миколаївна) - ІІІ місце.
2. Кузнецова Єлизавета, учениця 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Шелест Марія Миколаївна) - ІІІ місце.
 
Рудик_ТМДата: Вівторок, 20.05.2014, 11:24 | Сообщение # 9
Рудик Тарас Михайлович

Група: Освітяни
Повідомолень: 6
Нагороди: 0
Статус: Offline
Переможці ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2013-2014 н.р.


Іспанська мова

1. Воротняк Даніель, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Боровець О.І.) - ІІ місце
2. Воротняк Мар’яна, учениця НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" - ІІІ місце
3. Казакова Світлана, учениця гімназії ім. М. Грушевського - ІІ місце
 
Форум » Інформаційно-методичний центр » Робота з обдарованими учнями » Предметні олімпіади
Сторінка 1 з 11
Пошук: