Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 23.04.2024, 10:48
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.03.2020][Термінові оголошення]
Оголошення про закриття тендеру
[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків

Корисні посилання

Головна » 2018 » Квітень » 04
29 березня 2018 року о 11 год. на базі Коломийської загальноосвітньої школи №5 ім. Т. Шевченка відбувся семінар вчителів фізики закладів загальної середньої освіти міста на тему: «Кабінет фізики як середовище освітньої взаємодії». Освітній процес сьогодні орієнтований на перетворення діяльності учня в основному на його самостійну діяльність. Одним з пріоритетів розвитку освіти є впровадження сучасних технологій, які розширюють можливості учнів щодо якісного формування системи знань, умінь і навичок та їх застосування у практичній діяльності.



Діяльнісний підхід до вивчення фізики найефективніше реалізується за допомогою фізичного експерименту. Проте обладнання фізичного кабінету не завжди дає змогу вчителю продемонструвати необхідні фізичні експерименти. 

Власне тому, Коба Ольга Богданівна, вчитель фізики Коломийської загальноосвітньої школи №5 ім. Т. Шевченка,  зосередила увагу учасників семінару на інтернет-ресурсах, в тому числі он-лайн лабораторіях. Сучасні комунікації в межах соціальних мереж та інтернет-спільнот формують принципово нове освітнє інформаційно-соціальне середовище, що, у свою чергу, передбачає комфортні умови для навчання, розширення системи безперервної освіти, підвищення оперативності та ефективності управління системою освіти, а також сприяє інтеграції національної освітньої системи у глобальному освітньо-інформаційному середовищі. 



Також педагог ознайомила учасників семінару з новинками у фізичному просторі, а саме ручкою, з допомогою якої можна на звичайному папері провести лінії, що проводять струм. Таким чином, в найкоротший термін можливо створити робочу електричну схему і перевірити її роботу. (За посиланням нижче можна переглянути відео https://www.youtube.com/watch?v=Wxf2CCfBvxc).  

Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні та поділились власним досвідом роботи з питання «Кабінет фізики як середовище освітньої взаємодії». Зустріч сприяла фаховому росту педагогічних працівників, виявленню та обміну кращими взірцями досвіду. 
Додав: News | Переглядів: 339 | | Дата: 04.04.2018

Професійна компетентність вчителя потребує постійного розвитку й удосконалення. Учитель як організатор і керівник навчального процесу повинен використовувати ІКТ як один з головних елементів навчання, знаходити мотивацію для учнів і будувати їхню діяльність так, щоб у школярів виникло бажання пізнавати і відкривати нове.

          

29 березня 2018 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Василя Стефаника відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури з теми «Створення презентацій за допомогою технології скрайбінгу». Слова «скрайбінг», «скрайб» з’явилися в навчальному середовищі недавно. Скрайбінг є новою формою презентації навчального матеріалу.  Його використання на уроках української мови та літератури дає змогу зацікавити учнів, залучити їх до обговорення презентації, при цьому розвиває комунікативні навички, креативне мислення, творчий підхід і допомагає вчителю легко і нестандартно організувати навчальну діяльність та урізноманітнити урок.
 
Навчання проводила методист інформаційно-методичного центру Ольга Вигнанець. Всім було дуже цікаво: отримали практичні навички роботи на сайті Powtoon.com. Семінар пройшов у дружній та щирій атмосфері.

 

Надіємось, що вчителі набуті знання і вміння впроваджуватимуть у свою діяльність і навчання стане цікавим і більш мотивованим. 
Додав: News | Переглядів: 297 | | Дата: 04.04.2018