7 листопада
2018 року на базі
стадіону «Юність» відбулися змагання міського етапу Всеукраїнських дитячих спортивних ігор
серед учнів 7-х класів закладів загальної середньої освіти «Старти
надій». Змагання з легкої атлетики
включають: біг на 60 метрів, естафету
8х50 метрів, стрибки у довжину, метання м’яча на дальність, піднімання тулуба з положення лежачи в сід. В окремих видах програми кращі результати показали:
Біг 60м (юнаки):
І місце – Балабаник Арсен, учень загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №5 ім.Т.Г.Шевченка.
ІІ місце – Овчаренко Станіслав, учень
навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей».
ІІІ місце – Савчук Ярослав, учень
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
Біг 60м (дівчата):
І місце –
Жигалюк Анастасія, учениця навчально-виховного комплексу №9
«Школа-природничо-математичний ліцей».
ІІ місце –
Яцик Семена, учениця спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.В.Стефаника.
ІІІ місце – Кебало Квітослава, учениця
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.Т.Г.Шевченка.
Стрибок у довжину з розбігу (юнаки):
І місце – Овчаренко Станіслав, учень
навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей».
ІІ місце – Романюк Ростислав, учень
навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей».
ІІІ місце – Балабаник
Арсен, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.Т.Г.Шевченка.
Стрибок у довжину з розбігу (дівчата):
І місце – Жигалюк Анастасія, учениця
навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей».
ІІ місце – Армонавічуте
Вестіна, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8.
ІІІ місце – Романюк
Ольга, учениця гімназії ім.М.Грушевського.
Метання м’яча (юнаки):
І місце –
Марцинюк Сергій, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка.
ІІ місце –
Климюк Руслан, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка.
ІІІ місце – Алексєєв Артур,
учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.Т.Г.Шевченка.
Метання м’яча (дівчата):
І місце – Пастернюк
Юлія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка.
ІІ місце – Шкрібляк
Юлія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка.
ІІІ місце – Косун
Юліана, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка.
Піднімання тулуба
з положення лежачи в сід (юнаки):
І місце – Коржинський Владислав, учень
навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей».
ІІ місце – Левицький Олег, учень
навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей».
ІІІ місце – Кравцун Арсен, учень загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка.
Піднімання тулуба з положення
лежачи в сід (дівчата):
І місце – Романюк Надія, учениця
навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей».
ІІ місце –
Марків Яна, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 ім. Героя України
Т.Сенюка.
ІІІ місце – Жигалюк Анастасія,
учениця навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей».
Естафета 8х50 метрів:
І місце – команда
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника.
ІІ місце – команда загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка.
ІІІ місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.Т.Г.Шевченка.
У загальному заліку за кількістю балів перемогу здобула команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника. Друге місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів №4 ім. С.Лисенка, третє місце - команда навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний
ліцей».
Переможці нагороджені
кубками
та грамотами управління освіти.
Вітаємо переможців з яскравим виступом та гарними
результатами!