Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 23.02.2018, 21:31
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 125 126 »

На думку багатьох спеціалістів, традиційні форми та методи фізичного виховання школярів не завжди орієнтовані на профілактику відхилень від норми і не сприяють активному попередженню функціональних порушень, хронічних захворювань і досягнень повноцінного фізичного розвитку та підготовленості дітей. Зважаючи на це, в основу змісту фізкультурного тренування школярів бажано використовувати як традиційні, так і сучасні інноваційні засоби і методи фізичного виховання. До одних із таких сучасних інноваційних засобів фізичного виховання належить фітбол-гімнастика та фітбол-аеробіка.

29 січня 2018р. у спортивному залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 учитель Мирончук Наталія Миколаївна провела майстер-клас для молодих учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста на тему: «Використання елементів фітбол-гімнастики та фітбол-аеробіки на уроках фізичної культури». Всі присутні мали змогу ознайомитися з основними принципами виконання вправ на м'ячах, одержали додаткові рекомендації щодо їх виконання. Також з учнями школи був показаний сам комплекс вправ. Під час проведення даного заходу панував позитивний емоційний фон, позитивне ставлення до заняття, посмішка та радість.

Учасники майстер –класу обмінялися особистими думками з проблеми проведеного методичного заходу.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 17 | | Дата: 31.01.2018

1. Филипюка Андрія Михайловича, учня 7 класу гімназії імені Михайла Грушевського ( І місце, вчитель Кольцюк Валерій Дмитрович).

2. Антонюка Олексія Романовича, учня 10 класу гімназії імені Михайла Грушевського( ІІ місце, вчитель Кольцюк Валерій Дмитрович).

3. Сенюка Остапа Адамовича, учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце, вчитель Кравчук Леся Михайлівна)

Додав: Адміністратор | Переглядів: 14 | | Дата: 31.01.2018

29 січня в Народному домі відбувся літературно-мистецький вечір «Коли Ви вмирали – Вам дзвони не грали», присвячений молодим героям, які першими згоріли сто років тому на жертовному вогні в ім’я самостійної України в нерівному бою під Крутами та тим, хто відстоює державний суверенітет і незалежність нашої Батьківщини на сході України в жорстокій боротьбі з підступним ворогом.

Захід, адресований ровесникам крутянців – учням-старшокласникам, усім коломиянам, тим, хто прагне «прочитати тую славу», відкрити для себе звитяжну і водночас трагічну сторінку нашої історії, був проведений учнівським та педагогічним колективом Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.«Герої Крут – це пам’ять про славу минулих літ, невичерпне джерело натхнення і пізнання таких предковічних вартостей українського народу як патріотизм, героїзм та жертовність. Вони є неоціненним засобом виховання безмірної любові до України», - наголосив у своєму виступі директор школи Семчук В.Д.

Запрошені владики української греко-католицької церкви о. Василь та української православної церкви Київського патріархату о. Юліан звернули увагу на те, що лицарський подвиг юних українців – це приклад безкорисливого служіння своєму народові і Батьківщині та провели спільну молитву за невинно убієнними.

Заступник міського голови, учасник АТО Бойцан В.В., виступивши перед присутніми, підкреслив, що українська патріотична молодь, яка захищала свою незалежну державу під Крутами, є взірцем героїзму для наших воїнів на сході України.

Проникливі слова ведучих, яскраво виражені імпровізовані сценки бою під Крутами, подій в АТО, глибоко патріотичні поезії та пісні нікого не залишили байдужими в залі.

Такі заходи надзвичайно актуальні для сучасного суспільства, адже вони бережуть пам’ять усіх героїв, які поклали своє життя за наше майбутнє. Вони згуртовують нас, живих, дають нам силу та волю, мудрість та наснагу, для зміцнення власної держави на власній землі. Вони згуртовують нас, живих, дають нам силу та волю, мудрість та наснагу, для зміцнення власної держави на власній землі.

Додав: Адмін | Переглядів: 22 | | Дата: 31.01.2018В рамках проекту Міністерства освіти і науки "Енергоефективні школи: нова генерація” навчальні заклади можуть пройти навчання та взяти участь у конкурсі з енергозбереження.


Вмежах проекту, який триває вже чотири роки, проводився конкурс на зменшення споживання електричної енергії.
 Упродовж чотирьох хвиль проекту (за два конкурсних місяці) учасникам вдалося заощадити 478 тис. кВт-год або понад 1,07 млн грн. Щоб взяти участь у проекті, потрібно зареєструватися за цим посиланням.
Також школи можуть пройти курси з ефективного використання ресурсів.Після подачі заявки з навчальними закладами зв’яжуться консультанти. Вони допоможуть обрати зручний графік навчання, пілотні класи і створити акаунти вчителям та учням.

Детальніше про реєстрацію в проекті читайте за цим посиланням. Реєстрація є безкоштовною та триватиме до 15 лютого.

Додав: boromyr | Переглядів: 19 | | Дата: 31.01.2018

Різдвяний фестиваль "Ой радуйся, земле"
Додав: boromyr | Переглядів: 12 | | Дата: 30.01.2018