Вітаю Вас Гість!
Середа, 19.12.2018, 02:15
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[04.12.2018][Поточні оголошення]
Шкільна волейбольна ліга 2018/2019 р
[03.12.2018][Поточні оголошення]
Щодо проведення заходу "Година коду"
[29.11.2018][Поточні оголошення]
Конкурс - «Welcome to my Ukraine»
[27.11.2018][Поточні оголошення]
Університет Короля Данила запрошує на День відкритих дверей
[21.11.2018][Листи Управління]
Проект PROMETHE-U.S.
[21.11.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у грудні 2018 року
[21.11.2018][Накази Управління]
Про відрядження педагогічних працівників на обласні семінари у грудні 2018 року
[19.11.2018][Поточні оголошення]
«Про перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти»
[12.11.2018][Поточні оголошення]
До уваги керівників ЗДО та ЗЗСО
[12.11.2018][Поточні оголошення]
Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс "Стежками Каменяра"

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 146 147 »
30 листопада 2018 року в Коломийській загальноосвітній школі І-ІІІступенів №4 імені Сергія Лисенка відбувся семінар учителів початкових класів міста на тему «Аби не згоріти на попіл» з метою розвитку навичок стресостійкої поведінки педагогів. Учителі початкових класів за круглим столом обговорювали питання, як подолати професійне вигорання, як виробити навички саморегуляції. Психолог школи Олексюк С.С. та вчитель початкових класів Дмитрик Н.М. провели тренінгові заняття для профілактики професійного вигорання. Насамкінець заступник директора з навчально-виховної роботи Єрохіна О.В. надала поради вчителям, як попередити цей професійний синдром.

 
Додав: News | Переглядів: 8 | | Дата: 05.12.2018

28 листопада 2018 року в Коломийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 імені Т.Г.Шевченка відбувся профорієнтаційний захід «Дні майбутньої освіти та кар’єри» організований Прикарпатським університетом імені В.Стефаника спільно з управлінням освіти міської ради.

На зустріч були запрошені учні 9-11 класів міста та району, адже від свідомого, обдуманого та виваженого вибору професії залежить майбутнє дітей. З вітальним словом до старшокласників звернулися заступник міського голови Володимир Бойцан та начальник управління освіти міської ради Любомир Бордун. Доктор фізико-математичних наук, проректор Сергій Шарин розповів про передові інноваційні розробки вчених університету, наукові відкриття, які отримали міжнародне визнання, можливості навчання і стажування за кордоном, програми подвійних дипломів, умови вступу до університету в 2019 році.

Учасники заходу мали можливість детальніше ознайомитися з структурою університету, роботою 11 факультетів та 4 інститутів, поставити запитання, які їх цікавили та отримати вичерпні відповіді від фахівців. Звичайно ж, до остаточного вибору професії ще є час, проте, ця зустріч була надзвичайно інформативною для випускників шкіл.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 12 | | Дата: 04.12.2018

Віват! Велична Альма-матер! Ліцей - священний оберіг.В твоїх стінах перебуватиВелика честь для нас усіх.Неповторна мелодія ліцейного вальсу перенесла випускників Коломийського навчально-виховного комплексу № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей» у шкільні роки. 10 років ліцею…

Це свято спогадів і свято сподівань. Минулого й майбутнього - прекрасна й світла мить. 10 років ліцею… Це мало чи багато? Для історії - це лише мить, а для закладу-час зростання, виховання нової генерації.Життя, наче потяг…Зупинка під назвою «Школа»…А далі веде вас усіх незнайомий маршрут.Зустріч щемка, і розчулені очі довкола,Ви йдете все далі, а ми залишаємось тут…2007 року в освітянському просторі Коломиї визріла потреба створення навчального закладу нового типу - природничо-математичного ліцею. Нові освітні віяння потребували нового дихання, тому до формування іміджу ліцею долучилися і вчителі, і учні, і влада, і громадськість. Ліцей змінювався, зростав, формував свої родинні традиції.


Традиційним святом з 2009 року стала «Посвята в ліцеїсти» учнів, які пройшли етап конкурсних випробувань. А ідеалом для згуртування є емблема, присяга та гімн ліцеїстів. З вітальним словом виступили директор ліцею Ганна Пасічна, преосвященний владика Коломийської єпархії УГКЦ Василь, преосвященний єпископ Коломийський і Косівський УПЦ Юліан, директор Департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України Іван Юрійчук, заступник міського голови Володимир Бойцан, начальник управління освіти Любомир Бордун, проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат фізико-математичних наук, доцент Руслан Запухляк, доцент кафедри радіотехніки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Володимир Браїловський, завідуючий кафедри диференціальних рівнянь та прикладної математики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Роман Заторський, директор Коломийського педагогічного коледжу Валерій Ковтун, депутати міської ради Ігор Костюк та Сергій Федчук, директори ЗЗСО міста Коломиї.

На сьогодні наші випускники - це молоді спеціалісти, які працюють і розвиваються як професіонали, це прекрасні та відповідальні фахівці, якими ми гордимося. Усі покоління випускників – це креативні та успішні особистості з новим мисленням. Ліцей започаткував проектно-цільову програму «Школа життєутвердження». Наша школа - це школа радості, школа творчості, школа нових технологій. Ліцей пишається численними перемогами ліцеїстів у ІІ-ІV етапах всеукраїнських учнівських олімпіад, призерами МАН України, численними перемогами у міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Школа міцніє, як дерево корінням, своїми талановитими учнями. Ліцеїсти цих випусків - це творча плеяда, які започаткували театральний гурток, організовували різні мистецькі та творчі конкурси, інтелектуальні брейн-ринги, творчі родинні зустрічі. Саме вони –вміють досліджувати, роблять різні наукові експерименти, створюють власні програми. І сьогодні випускники навчаються у вищих навчальних закладах України та за кордоном.

Білокрилими птахами в святковому залі злітали задушевні, щирі слова наших випускників, вчителів, гостей, закордонних партнерів.


Додав: Адміністратор | Переглядів: 9 | | Дата: 03.12.2018

З 1 жовтня по 26 листопада в управлінні освіти Коломийської міської ради, з ініціативи начальника управління Любомира Бордуна, проводилися заняття-практикуми по наданню першої домедичної допомоги потерпілим у разі нещасного випадку. 

Всі дії того, хто надає допомогу повинні бути доцільними, обдуманими, рішучими, швидкими та спокійними. Для цього необхідне знання принципів першої домедичної допомоги. Саме такими принципами і основними методам оволоділи учасники цих занять, а це медичні працівники дитячих садків та шкіл, вчителі біології, хімії, трудового навчання, фізкультури, основ здоров’я та працівники управління освіти. Вони знають, що потрібно і що не варто робити при раптовому погіршенню самопочуття чи при нещасних випадках. 

 

Вдячні Олегу Токарчуку, головному лікарю Коломийської дитячої лікарні, практикуючому дитячому лікарю - травматологу, депутату Івано – Франківської обласної ради (об’єднання «Самопоміч») за знайдений час для спілкування, цікаві та змістовні розповіді, за отримані знання, що можуть врятувати життя!!!


Додав: News | Переглядів: 10 | | Дата: 29.11.2018

23 листопада 2018 року згідно плану роботи НМЦО м. Львова в рамках проекту «Європейська спортивна родина» відбувся виїзний семінар-практикум на тему: «Обмін методиками викладання фізкультури між учителями м. Львова та м. Коломиї». Приймала львів’ян спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. В.Стефаника та гімназія імені М.Грушевського. Учасники семінару відвідали урок фізичної культури з елементами футболу, який провів молодий учитель Роман Москалюк, взяли участь в об’єднувально-пізнавальному квесті по місту та в товариській зустрічі з волейболу. Виїзний семінар-практикум завершився підсумковим круглим столом-обговоренням. Гості висловили теплі слова подяки за допомогу в організації проекту Любомиру Бориславовичу Бордуну, начальнику управління освіти Коломийської міської ради, Ткачуку Володимиру Михайловичу, директору гімназії імені М.Грушевського, Грабу Мирославу Васильовичу, директору спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В.Стефаника та педагогічним колективам цих закладів. Особлива подяка Мар’яні Заячук, учителю фізичної культури гімназії імені М.Грушевського, за величезний вклад в організацію проекту.

 
Додав: News | Переглядів: 15 | | Дата: 26.11.2018