Вітаю Вас Гість!
Субота, 20.10.2018, 22:14
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 140 141 »

Відповідно до рішення педагогічної ради у ДНЗ№5 «Барвінок» відбувся конкурс «Народознавчий куточок усамітнення» групової кімнати»,що проводився адміністрацією ДНЗ.

Конкурс проводився з метою сформування умов для розвитку емоційно- вольової сфери дошкільника; виявлення і підтримки найбільш активних, талановитих, творчих працівників, підвищення їх професійного рейтингу в ДНЗ. Конкурс покликаний стимулювати згуртованість, конструктивну співпрацю вікових груп , популяризувати педагогічні, професійні здобутки, забезпечувати розвиток інноваційної діяльності колективу в народознавчому напрямку.

Оскільки у дітей дошкільного віку часто змінюється настрій з недостатньою сформованістю емоційно-вольової сфери. Малюки ще не вміють контролювати прояви своїх почуттів. Тому нерідко відбувається демонстрація таких емоційних проявів, як гнів, злість, смуток. Для дитини зміна обстановки, перебування цілий день в шумному колі людей при відсутності мами, а також виконання вимог педагогів і сприйняття великого обсягу нової інформації є серйозним стресом. Тому для збереження психологічного комфорту дошкільника в групах нашого дошкільного закладу створені спеціальні зони, де малюк може побути на самоті

Основними завданнями конкурсу було:

· Створення предметно-розвиваючого середовища для розвитку дошкільників;

· Сприяння творчим пошукам, удосконаленню фахової майстерності педагогів ДНЗ

· Підвищення престижу ДНЗ №5 «Барвінок».

Наступні психолого-педагогічні завдання:

  • допомогти малюкам адаптуватися до нових умов, одноліток, педагогів;
  • створити в дитячому колективі позитивний мікроклімат;
  • попередити нервове перенапруження вихованців, знизити ймовірність виникнення конфліктних ситуацій.

Для організації і проведення конкурсу було створено організаційний комітет та журі . Тому результатом виконання конкурсу були :

Гран-прі одержала група «Бджілка».

Перше місце одержала група «Калинка» .

Друге місце одержала група «Ромашка».

Третє одержала група «Дзвіночки». Також ще були номінації «Креативність»,»Творчий винахід» «Патріотизм», «Hand maid».

Додав: Адміністратор | Переглядів: 10 | | Дата: 25.09.2018

19 серпня 2018 року Коломия відсвяткувала своє 777-річчя та храмове свято Спаса. З нагоди таких урочистостей до міста над Прутом прибули гості з різних регіонів України та близького зарубіжжя. Писанкова Коломия щиро і гостинно зустрічала гостей художніми виступами аматорських колективів. Народні майстри дивували витворами декоративно-ужиткового мистецтва, пасічники медом та різними смаколиками.

Уже доброю традицією стало в цей святковий день вносити почесних жителів міста Коломиї до літописної Книги шани. За вагомі здобутки у навчанні учнів, збереженні та розвитку національно-культурної та духовної спадщини міста, залученні учнівської молоді до вивчення традицій нашого народу та залучення їх до культурно-масових заходів цьогоріч в номінації «Культурно-освітня діяльність» 2018 року до Книги шани внесено таких працівників закладів освіти:

1. Юркевич Ганну Теофілівну, директора Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості.

2.Шепетюка Миколу Івановича, керівника гуртка духових інструментів Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості та Коломийської гімназії ім. М.Грушевського

3. Бонарєву Світлану Олександрівну, вчителя біології Коломийського НВК № 9 «Школа – природничо-математичний ліцей»;

Вітаємо шанованих педагогів Коломиї та зичимо їм всяких гараздів!

Додав: Адміністратор | Переглядів: 16 | | Дата: 29.08.2018

Нова українська школа готова навчати майбутнє України! Перші комплекти дидактичних матеріалів, килимків-пазлів, ноутбуків та конструкторів LEGO передано вчителям 1 класів Коломиї, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової освіти. Бажаємо вчителям наснаги та продуктивної творчої роботи, а першокласникам захоплюючої подорожі у великій Країні Знань.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 13 | | Дата: 28.08.2018

2 липня 2018 року у Харкові стартувала Четверта національна (не)конференція EdCampUkraine, у якій взяли участь понад 1000 учителів й освітніх експертів з усієї України та 15 інших країн світу. Мар’яна Лисишин, заступниця директора з навчально-виховної роботи НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей», учителька англійської мови, узяла участь у цьому найбільшому освітньому форумі країни, пройшовши попередньо конкурсний відбір. Наша колега мала унікальну можливість попрацювати в середовищі прогресивних ідей, кращих світових освітянських практик, креативних проектів, проблемних дискусій, у середовищі розуміння глобальних цінностей, навчальних квестів, свободи педагога та партнерської взаємодії. Зустрічі, сесії, воркшопи, робота в групах, обговорення та багато інших заходів і форм співпраці, продуманих командою EdCampUkraine, стали частиною важливого професійного досвіду, який обов’язково буде використано у майбутній педагогічній діяльності. Мар’яна Лисишин повернулася з Харкова сповненою яскравих вражень, зарядженою енергією та натхненням до дій. Вона вдячна організаторам Четвертої освітянської національної (не)конференції за можливість плідної і цікавої роботи в атмосфері дружби й прихильності.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 79 | | Дата: 17.07.2018

Робота в умовах Нової української школи вимагає якісної підготовки та знань. 18–20 червня 2018 року на базі НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» відбулися тренінги для вчителів англійської мови, які у 2018–2019 навчальному році працюватимуть у 1-х класах. Тематика охоплює особливості викладання англійської мови в ранньому віці відповідно до комунікативного, компетентнісного, діяльнісного, ігрового підходів до навчання мови та планування занять. Тренери Пирин Галина Богданівна, Добущак Уляна Романівна, Реус Галина Геннадіївна запропонували вчителям матеріали, які можуть бути використані на уроках. Учасники матимуть доступ до онлайн-платформи, яка містить інформацію про методики викладання англійської мови в початковій школі. Використання комбінації 3-денних очних тренінгів та онлайн курсів дасть можливість упровадити систему вивчення іноземних мов, адаптовану до дитячого сприйняття. Отже, чекаємо у вересні якісно підготовлених вчителів, які зможуть застосувати свої нові знання.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 32 | | Дата: 25.06.2018