Вітаю Вас Гість!
Середа, 23.08.2017, 22:22
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 107 108 »

Цьогоріч три коломийські школи стали учасниками проекту «GoCamps». GoCamp — це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська або німецька. Протягом двох тижнів табору діти беруть участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуються англійською з іноземним волонтером та відпочивають. За допомогою спеціально розробленої програми діти перебувають в багатокультурному середовищі, навчаються працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Мета таких таборів виховати нове всебічно розвинене та освічене покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття; надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур та досвідів.

29 травня відбулося відкриття мовних таборів у СШ I-III ст. № 1 ім.В.Стефаника та ЗОШ № 5 ім.Т.Шевченка. Навчальні заклади приймають іноземних волонтерів, які допомагають дітям долати мовний бар’єр та розширюють їхнє знання з англійської мови за допомогою спілкування. Школи працюють за обраним напрямком (STEAM, Citizenship, Career Exploration, Sports and Health) та застосовують новітні технологій у методиці навчання. Джойс Елфердінк з Америки допомагає вчителям Стефаникової школи, Віктор Гласко з Канади співпрацює з вчителями Шевченкової школи. Він також буде задіяний у роботі табору третього переможця проекту "GoCamps” Коломийського НВК 9 "Школа-природничо-математичний ліцей", який розпочнеться 12 червня та триватиме два тижні.


Додав: gravolan | Переглядів: 37 | | Дата: 02.06.2017

У Коломиї є гарною традицією завершувати навчальний рік урочистостями з нагоди нагородження переможців та призерів обласних, Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та змагань.


29 травня 2017 року у Коломийському МПК ”Народний дім» відбулося міське свято «Обдарованість року – 2017». Гордість за молоду, творчу, талановиту еліту прийшли розділити поважні гості: Високопреосвященний владика Коломийсько-Чернівецької єпархії української греко-католицької церкви Василій Івасюк, отець Мирослав Пушкарук Коломийсько - Косівської єпархії Української православної церкви Київського патріахату, перший заступник міського голови Коцюр Сергій Петрович, заступник міського голови з гуманітарних питань Бойцан Володимир Васильович, депутат міської ради від «Об’єднання Самопоміч», голова бюджетної комісії Крутко Роман Ігорович, голова Конгресу української інтелігенції Ольга Руданець. Грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано – Франківської обласної державної адміністрації, управління освіти Коломийської міської ради та грошовими винагородами за високі досягнення впродовж навчального року було нагороджено 5 переможців ІV етапу та 77   переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, 1 переможець ІV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 1 переможець у ІІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, 1 переможець Всеукраїнського та 10 переможців обласного етапів товариства Малої академії наук, 40 переможців  Всеукраїнського рівня  різноманітних предметних, мистецьких, художньо-естетичних конкурсів, 40 переможців у спортивних змаганнях, з яких 2  чемпіони   Європи у 2017 році та 94 учителів.

Золотими літерами було вписано імена рекордсменів освіти Коломиї у « Книгу рекордів освіти міста». А саме: Назарій Огороднік, учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Лисенка, Ірина Мизюк, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей», Олексій Музичук, учень 9 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей», Іван Феняк, учень 8 класу  спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№1 ім.В.Стефаника, Арсен Григорак учень 10 класу  гімназії ім. М.Грушевського, Діана Кушнір, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІст. №2. А також учителі, які підготували переможців ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів: Бонарєва Світлана Олександрівна, учитель біології навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей», Мацьків Марта Мирославівна, учитель біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Лисенка, Гудимяк Олеся Іванівна, учитель історії спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№1 ім.В.Стефаника,  Слаба Людмила Іванівна, учитель української мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2.   

  
Почесну відзнаку міського голови отримала  вчитель біології навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» Бонарєва Світлана Олександрівна та 4 кращих учнів-випускників, їх класні керівники були нагороджені щорічною премією Героя України Василя Ткачука та цінними подарунками.

Отож, бажаємо вам, юні обдарування, надалі здобувати перемоги в інтелектуальних конкурсах та предметних олімпіадах. Теплі слова вдячності батькам талановитої молоді. Низький уклін учителям за якісну підготовку школярів, за творчий підхід до навчання дітей, за працьовитість, ентузіазм, бажання бути кращим з кращих. Зичимо подальших досягнень обдарованим учням та їх наставникам, бажаємо нових здобутків у 2018 році.
Додав: gravolan | Переглядів: 37 | | Дата: 30.05.2017

18 травня 2017 року відбулися міські змагання дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів "Старти надій 2017”. У них взяли участь учні 7 класів із одинадцяти загальноосвітніх навчальних закладів. Юні спортсмени змагалися в різних видах легкої атлетики, а саме: біг 60 м, стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча на дальність, піднімання тулуба, естафета 8*50 (4 юнаки та 4 дівчини).

В ході запеклої боротьби місця розподілились таким чином:

I місце посіла команда загальноосвітньої школи І - III ст.№8.
II місце - команда загальноосвітньої школи І - III ст.№4 ім.С.Лисенка.
ІІІ місце -  команда НВК №9 «школа-природничо-математичний ліцей»

Команди – переможці нагороджені кубками та грамотами управління освіти.
Бажаємо команді ЗОШ І - III ст.№8 успіхів та перемоги на обласному етапі, що відбудеться 30-31 травня в м. Долина!  

Додав: gravolan | Переглядів: 42 | | Дата: 23.05.2017

З 16-19 травня в с. Рибне Тисменецького району Івано-Франківської області проходив обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Команда «Отамани» Коломийської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 мала честь представляти навчальні заклади нашого міста серед 21 команд області. Учні старалися, достойно виборювали кожен етап змагань, займали різні місця і ввійшли в десятку кращих. Вони вибороли 8 загальнокомандне місце. Ми вдячні всім, хто долучився до цієї поїздки: за розуміння, підтримку, допомогу. А саме начальнику управління освіти Коломийської міської ради Л.Бордуну, педагогічному колективу школи(директор Рибчин В.В.), батькам, керівникам команди(Ващук В.В., Янкощуку В.Д та Дем’яну Р.В.), самим учням, товаришам та співпрацівникам. Все добре – головне, щоб запанував мир на нашій Україні і діти завжди будуть рости , вчитися, набувати кращих навиків і здобувати перемогу.
Слава нації! Слава Україні! Слава її героям!


Додав: gravolan | Переглядів: 37 | | Дата: 21.05.2017

17 травня 2017 ро­ку на базі дошкільних навчальних закладів № 2 «Дударик», № 14 «Світанок» № 16 «Орлятко», № 19 «Ромашка» від­бу­лася міська дитяча спартакіада серед дітей старшого дошкільного віку «Веселі старти». Змагання розпочалися із презентації, розминки та привітань команд. У спортивних залах та на спортивних майданчиках звучала музика,   панувала атмосфера урочистості, спортивного запалу. У повітрі витав особливий дух спорту, радості, піднесення, єднання.

«Веселі старти» стали справжнім святом для дітей і дорослих. Ді­ти ви­про­бову­ва­ли се­бе у стрибках з м’ячами, пролізанні в обруч, у бігу, перетягуванні канату тощо.

А скільки було радості, як появився веселий клоун, який продовжив ігри та естафети з уболівальниками. Музичні номери чергувалися з іграми та естафетами і додавали ще більше азарту, бадьорості та енергійності.

 У всіх, у дітей та дорослих,  був піднесений, бадьорий настрій, почуття радості  і гордості за свої команди та дошкільні заклади, які відвідують.

Свято фізкультури і спорту завершилось нагородженням команд грамотами управління освіти та цінними подарунками.

По-дитячому, щиро раділи і пишались  «юні олімпійці» своїми зайнятими призовими місцями та подарунками, серед яких дитячі конструктори, тенісні ракетки, кеглі, м’ячі, обручі тощо.

Думаємо, що такі яскраві миті запам’ятаються дітям надовго, а може і на все життя… То ж даруймо дітям і один одному ці прекрасні щирі хвилини спілкування, адже ми – велика дошкільна родина!


Додав: gravolan | Переглядів: 33 | | Дата: 19.05.2017