Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 20.08.2018, 02:04
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 137 138 »
03 травня 2018 року відбувся семінар для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін  закладів загальної середньої освіти на базі управління освіти міської ради.          

Учасники семінару об’єдналися довкола проблеми якісної  історичної освіти в старшій школі, реалізації мети історичної та правової  освіти в старшій школі, визначення нових ролей вчителя-суспільника в умовах нової української школи.          

На семінар був запрошений Островський Валерій Васильович, кандидат історичних наук, доцент кафедри теорії та методики навчання, методист лабораторії суспільно-гуманітарних наук Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, який зосередив увагу слухачів   на тому, що кожен вчитель історії та  суспільних дисциплін покликаний сприяти формуванню в учнів національної ідентичності, патріотичного світогляду, активної соціальної та громадянської позиції, почуття власної гідності у результаті осмислення соціального та морального досвіду минулих поколінь, розуміння історії і культури України  в контексті історичного процесу.          

В. Островський презентував нові навчальні програми з історії та суспільствознавчих дисциплін для учнів 10-х класів на 2018-2019 навчальний рік, акцентував увагу вчителів на програмах нових інтегрованих курсів для учнів 10-х класів – «Історія: Україна і світ». «Громадянська освіта».         
                                   В ході семінару вчителі  складали власні авторські програми навчальних курсів суспільних дисциплін, формували навчально-календарне планування, конструювали  сучасні уроки  обраних інтегрованих  курсів на 2018-2019 навчальний рік.            

В.Островський підкреслив важливість громадянської освіти школярів, яка зумовлена новими соціально-політичними реаліями українського  суспільства, пошуком спільних для громадян демократичних цінностей і національних ідеалів, участю України в загальносвітових політичних, економічних і соціокультурних процесах. Таким чином, одним із основних завдань вчителя-суспільника в новій українській школі є формування й розвиток здатності школярів до життя й діяльності у правовій демократичній державі.
Додав: News | Переглядів: 46 | | Дата: 08.05.2018

2-4 травня 2018 року відбувся І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Мета цієї гри - виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості. Участь взяли 9 команд-роїв закладів загальної середньої освіти міста. Джури демонстрували муштровий впоряд, показували вміння володіти зброєю, рятували потерпілого, долали смугу перешкод, змагались в перетягуванні линви, відповідали на тестові питання зі знання історії України, козацтва та Збройних Сил України, а також дивували своїми талантами.

За підсумками гри визначено переможців:

І місце ‒ команда-рій спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені В.Стефаника;

ІІ місце – команда-рій загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

ІІІ місце – команда-рій загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Т.Г.Шевченка.

Трійку лідерів нагороджено грамотами управління освіти Коломийської міської ради та наметами.

Щиро вітаємо переможців, які представлятимуть наше місто на ІІ (обласному) етапі гри, що відбудеться 14-17 травня 2018 року.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 16 | | Дата: 07.05.2018

Нещодавно в актовій залі управління освіти відбувся семінар  учителів української мови і літератури. Запрошувалися  педагоги, які викладають предмет в 11-х класах.  
         
Методист інформаційно-методичного центру Вижак Г.П. провела із словесниками практикум із фразеології. А також вчителі під керівництвом вчителя-методиста Слабої Л.І. набували практичних умінь в оцінюванні власних висловлювань учнів у рамках ЗНО.


Додав: News | Переглядів: 17 | | Дата: 04.05.2018

Нещодавно на базі Коломийського дошкільного навчального закладу №2 «Дударик» відбувся семінар завідувачів дошкільних навчальних закладів міста з теми «Організація роботи з цивільного захисту в умовах сучасного ДНЗ», метою якого було підвищення компетентності керівників ЗДО щодо цивільного захисту населення на сучасному етапі та формування навичок безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях. 

Навчання дітей правил безпечної поведінки є складовою змісту дошкільної освіти. Тому дуже важливо з раннього дитинства дати дітям знання про ознаки безпечного чи небезпечного довкілля, сформувати певні уміння та навички щодо   поводження  в надзвичайних, а іноді в екстремальних ситуаціях. Під час «круглого столу» досвідом з організації та проведення роботи з цивільного захисту в ДНЗ №2 «Дударик» поділилася завідувач Мільохіна Людмила Володимирівна, про організацію та проведення Тижня безпеки дитини розповів майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних курсів удосконалення керівних кадрів Мудько Василь Степанович. У практичному блоці семінару присутні мали можливість спостерігати дії дорослих та дітей в умовах надзвичайних ситуацій: евакуацію дітей і працівників під час виникнення пожежі, гасіння пожежі із застосуванням вогнегасників на території дошкільного закладу, надання першої домедичної допомоги при травмуванні, роботу пожежної команди, яка прибула на виклик у зв’язку з пожежею та театралізовану виставу за участю вихованців старшої групи «Небезпечні іменини», де діти вправлялися у знаннях і вміннях, як діяти під час пожежі. Цікаво пройшов практикум  завідувачів з розв’язання надзвичайних ситуацій (насувається буревій, наводнення, пожежа) тощо.
Додав: News | Переглядів: 21 | | Дата: 04.05.2018

28 квітня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася Перша Всеукраїнська олімпіада з математики для учнів 5-7 класів, у якій взяли участь учні школи-ліцею.

Щиро вітаємо Жигалюк Анастасію, ученицю 6В класу (вчитель Бойченко В.В.) та Триф'янчина Антона, учня 5Б класу (вчитель Годованець І.В.) із зайнятим третім місцем!
Щиро дякуємо Паранюку Ярославу Дмитровичу, заступнику голови Івано-Франківської ОДА за фінансову підтримку та Федаку Івану Васильовичу, доценту кафедри інформатики і математичного аналізу, кандидату фізико-математичних наук за допомогу у підготовці учасників олімпіади.
Гордимося вашими здобутками! Бажаємо подальших успіхів!


Додав: Адміністратор | Переглядів: 23 | | Дата: 02.05.2018