Вітаю Вас Гість!
Субота, 16.12.2017, 06:33
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[15.12.2017][Поточні оголошення]
До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста
[15.12.2017][Поточні оголошення]
Члени журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
[12.12.2017][Поточні оголошення]
Семінар соціальних педагогів
[08.12.2017][Поточні оголошення]
До уваги вчителів зарубіжної літератури!
[07.12.2017][Термінові оголошення]
Оголошення для вчителів математики.
[06.12.2017][Термінові оголошення]
До уваги вчителів зарубіжної літератури!
[04.12.2017][Поточні оголошення]
Педагогічні читання та нагородження учасників міського конкурсу «Вихователь-методист року»
[01.12.2017][Накази Управління]
Про проведення міського інтелектуального турніру з японської гри-головоломки «Герой Судоку»
[01.12.2017][Термінові оголошення]
До уваги керівників закладів загальної середньої освіти
[01.12.2017][Термінові оголошення]
ІІ етап олімпіади з української мови і літератури

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 117 118 »
Сучасний етап реформування освіти характеризується посиленням уваги до особистості, спрямуванням зусиль педагогів на розвиток творчого потенціалу учасників освітнього процесу. Реалізація нових векторів розвитку освіти потребує використання інноваційних педагогічних технологій, пошуку нових, вдосконалених концепцій, принципів, підходів до освіти, суттєвих змін у змісті, формах і методах навчання, виховання, управління освітнім процесом.

З цією метою 01 грудня 2017 року на базі гімназії ім. М.Грушевського проведено семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему « Інноваційні аспекти діяльності педагогічного колективу в умовах впровадження концепції Нової української школи».

     
Заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії ім. М. Грушевського, кандидат психологічних наук Гриджук В.Д. презентувала учасникам семінару модель успішної нової української школи, яка здатна формувати успішних людей, готових до вибору в ситуації невизначеності та вміння самостійно приймати рішення, брати на себе відповідальність за результат діяльності, прогнозувати своє майбутнє та майбутнє своєї держави України. Одночасно Гриджук В.Д. презентувала технології тайм-менеджменту в професійній діяльності вчителя і акцентувала увагу на необхідності розвитку інноваційного мислення освітнього менеджера, здатного планувати, досягати поставленої мети, керувати своїм часом і бути успішним. Адже  впровадження технологій тайм-менеджменту  є одним із інструментів досягнення успіху у вирішенні поставлених задач, створенні власних ідей.

Успішні, сучасні вчителі, учні. Які вони? Який потрібен нині українській державі і Новій українській школі вчитель і учень? Чи є вічні мірила успіху вчителя і учня? Що маємо робити, щоб стати сучасними, успішними вчителями і учнями? Це коло питань, що було в центрі уваги  освітнього ток-шоу за участю учасників освітнього процесу: вчителів, учнів, батьків гімназії ім. М. Грушевського, організованого заступниками директорів закладу з навчально-виховної роботи Гриджук В.Д. та Ткачук І.С.


Заступник директора з навчально-виховної роботи Цепла Л.П. презентувала досвід використання освітніх технологій педагогами свого навчального закладу. Запропонована фокус-групова дискусія «Освітнє середовище…Яким йому бути?» за участю вчителів гімназії продемонструвала міцний, творчий, потенційний педагогічний колектив, який неоднозначно підходить до проблем формування Нової української школи. Однак кожен вчитель закладу переконливо впевнений, що успішна Нова українська школа може бути побудована на загальнолюдських моральних принципах, на засадах педагогіки партнерства та принципу дитиноцентризму.
Додав: Адміністратор | Переглядів: 14 | | Дата: 05.12.2017

05 грудня 2017 року у місті Коломия стартували змагання з волейболу серед збірних команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів міста. Урочисте відкриття проходило у загальноосвітній школі І-ІІІ ступені№8. Розпочались змагання з виконання Гімну України. З вітальним словом до учасників заходу звернувся Мельник Іван Петрович, головний спеціаліст управління освіти, який побажав усім спортсменам вдалої гри та подальших успіхів у спорті. У цих змаганнях беруть участь 44 команди волейболістів з 11 загальноосвітніх навчальних закладів міста, серед яких 22 команди учнів 7-8 класів, 22 команди учнів 9-11 класів. Триватиме спортивно-масовий захід з 05.12.2017р. до 15.12.2017р.


Додав: Адміністратор | Переглядів: 15 | | Дата: 05.12.2017

На базі Коломийського ДНЗ № 19 «Ромашка» інструктор з фізкультури ДНЗ Світлана Гушулей провела майстер-клас «Бебі-йога» (незвичне заняття з дітьми та батьками).

Завдяки підтримці рідних діти почували себе впевнено, легко й залюбки виконували всі запропоновані вправи і завдання, проявляли активність та ініціативу.

Йога для дітей – це гімнастичні заняття і корисні вправи, спрямовані на правильний розвиток тіла малюка. Доведено, що діти, які займаються йогою з раннього віку, менше хворіють, активніше ведуть себе в житті, у них краща успішність і вони менше схильні до стресу.

Майстер-клас подарував дітям та дорослим заряд бадьорості й піднесений настрій на ввесь день. А малюки висловили щирі бажання залучити до спільних занять ще й татусів.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 9 | | Дата: 04.12.2017

Семінар заступників директорів з виховної роботи «Країна педагогічної майстерності» Лише дієва система учнівського самоврядування може забезпечити підготовку підростаючого покоління до життя в умовах демократії. Коломийська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. В. Стефаника відома своїми вагомими здобутками, перемогами та досвідом роботи з учнівським самоврядуванням.


А двадцять восьмого листопадового дня Стефаникова школа зустрічала гостей – заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учасники заходу працювали над темою «Сучасні тенденції розвитку учнівського самоврядування: сутність, зміст, особливості діяльності». Учасники семінару помандрували на методичному потязі станціями «Країни педагогічної майстерності». Як і у кожну подорож, вони взяли з собою валізу, наповнивши її очікуваннями та сподіваннями. Заступник директора з виховної роботи Вікторія Максимчук ділилася досвідом роботи, здобутками школи, досягненнями у роботі з учнівським самоврядуванням.

Родзинкою інформаційного модуля стала презентація моделі учнівського самоврядування, яка стала призером обласного конкурсу-огляду. Лідери школи своїми аргументами, виконанням гімну шкільної громади «ШУМ» вселили віру, що Стефаникова школа виховує гідну зміну патріотів. Практичний модуль розпочався заняттям для учнів 4-6 класів «Я – лідер учнівського самоврядування», який провела практичний психолог Остяк М.В. Підсумком роботи став показовий виступ учнів 8-11 класів «Я - лідер».

Слова вдячності організаторам семінару лунали з вуст гостей. На пам’ять про гостини в Стефаниковій школі усі отримали тематичні подарунки. Кожен учасник семінару вийшов зі школи з піднесеним настроєм, позитивними враженнями та емоціями, досвідом та ідеями для подальшої плідної роботи. Адже Стефаникова школа, як завжди, представила освітянам багато нового і цікавого.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 14 | | Дата: 30.11.2017

На базі дошкільного навчального закладу №19 «Ромашка» відбулося методичне об’єднання вихователів молодших груп дошкільних закладів міста (керівник Боднарук М.М., вихователь ДНЗ № 19) на тему «Народні ігри як засіб виховання та навчання дітей дошкільного віку».

Мета заходу: стимулювати вихователів до творчого пошуку щодо формування патріотичних почуттів дітей дошкільного віку засобом українських народних ігор.

Під час «круглого столу» педагоги обговорювали питання: значення українських народних ігор, аспекти народної дидактики ігор та забав, педагогічну спрямованість народних ігор, їх класифікацію, специфіку та особливості.

Педагоги презентували українські народні ігри, взяли участь у майстер-класі з виготовлення етно-намиста, який провела практичний психолог ДНЗ № 19 Морскова М.Р.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 15 | | Дата: 29.11.2017