Вітаю Вас Гість!
Четвер, 19.04.2018, 21:58
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[17.04.2018][Термінові оголошення]
Відбір підручників для 5 та 10 класів
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у травні 2018 року
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у травні 2018 року
[13.04.2018][Поточні оголошення]
Коломийський міський інклюзивно-ресурсний центр оголошує конкурсний добір педагогічних працівників
[10.04.2018][Поточні оголошення]
Екологічний проект
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Засідання голів учнівського самоврядування
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класів
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Семінар-практикум учителів фізики
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Про семінар бібліотекарів

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 133 134 »

Лідерами не народжуються й не стають –

лідери роблять себе самі.

Стівен Кові

Саме ці слова стали життєвим кредо Томенчук Анастасії, учениці 10 класу Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 імені Т.Г.Шевченка, яка вже другий рік поспіль очолює учнівське самоврядування. На сьогоднішній день Настя вдало поєднує і навчання, і заняття в ансамблі народного танцю «Дивограй», і участь у громадському житті школи. Учениця впевнена, що лідери ніколи не зупиняються на досягнутому,а йдуть вперед, підкорюючи нові вершини! Тому й не дивно, що Анастасія стала переможницею обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів (Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді МОН України) у секції «Літературні музеї». Юна музеєзнавець мала честь представляти музей Т.Г.Шевченка, який є родзинкою рідної школи. 21.03.2018 року у м. Чернігів відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Край, в якому я живу», де Томенчук Анастасія увійшла в десятку кращих екскурсоводів. Учасниками конкурсу були школярі з різних регіонів України, що представляли свої шкільні музеї. Діти проводили віртуальну екскурсію, ознайомлюючи присутніх з найбільш цінними експонатами.

Протягом трьох днів на 67 конкурсантів, здобувачів освіти закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти, очікувала насичена та цікава програма. Для учасників конкурсу було проведено екскурсію містом «Чернігів стародавній», екскурсію до картинної галереї Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана, запропоновано перегляд театральної вистави «Сватання на Гончарівці» Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.

Щиро вітаємо Анастасію з перемогою, пишаємось, що в нашій школі навчаються такі талановиті діти!

Т. Довганюк,

заступник директора з виховної роботи

Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст. №5

ім. Т.Г. Шевченка

Додав: Адміністратор | Переглядів: 10 | | Дата: 28.03.2018

З метою виявлення художньо обдарованих дітей, підтримки і популяризації їх творчості з образотворчого мистецтва управлінням освіти Коломийської міської ради 14 березня 2018 року на базі Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника було проведено ІІ (міський) етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва. 1 місця здобули:        
- Данилюк Романа Валеріївна, учениця 7 класу Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника;
- Тітова Лілія Андріївна,  учениця  9 класу Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №3. 

 2 місця здобули:       
- Козак Марія Миколаївна, учениця 7 класу Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім. Героя України Тараса Сенюка;       
- Калюжна Маргарита Миколаївна, учениця 7 класу Коломийської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №3;       
- Стручук Сніжана Петрівна, учениця 9 класу Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника;      
- Дем'янюк Анастасія Михайлівна, учениця 9 класу Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №8. 

3 місця здобули:     
- Чубан Діана Миколаївна, учениця 7 класу Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №8;     
- Борисова Анастасія Михайлівна, учениця  7 класу Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №4 ім. Сергія Лисенка; 
- Потятинник Аліна Богданівна, учениця 9 класу Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів №7;     
- Підлісецький Захар Романович, учень 9 класу Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського. 

Бажаємо юним художникам нових творчих успіхів!
Додав: News | Переглядів: 11 | | Дата: 28.03.2018

Недавно завершився обласний етап ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. 

Хоч курс українознавства у школах міста не викладається, але щороку учні під керівництвом учителів, які дбають про становлення кожного школяра як творця – себе, своєї родини, держави, світу, працюють над науково-дослідними роботами з українознавства і виборюють першість. 

Цьогоріч в обласному етапі Конкурсу взяли участь двоє учнів: Підгребельна Діана, учениця 9-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІІ ступенів № 8 (учитель Чорнокожа Наталія Федорівна) та Семенченко Олесандр, учень 9-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Т.Г. Шевченка (учитель Тарновецька Лариса Павлівна). Діана працювала над темою «Марія Кейван – дружина-муза, лікарка-письменниця»,  Олесандр – «Цінності духовно-культурного виховання молоді у спадщині митрополита Андрея Шептицького». Обоє учнів посіли треті місця. 

Щиро вітаємо переможців та їхніх  учителів. Бажаємо не зупинятися на досягнутому!


Додав: News | Переглядів: 16 | | Дата: 27.03.2018

22 березня 2018 року відбувся семінар-практикум для вчителів географії закладів загальної середньої освіти міста на тему:«Створення психологічного комфорту на уроках географії» на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8.


Семінар розпочався презентацією: «Психологічний комфорт у навчанні як умова ефективної соціалізації учнів». Досвідом роботи ділилися господарі навчального закладу, зокрема, вчитель географії Іванішин Леся Степанівна, яка продемонструвала епізодично як застосовує 

педагогічну технологію створення  ситуації успіху на уроках географії.


Наступним етапом семінару був психологічний тренінг на тему: «Вплив діяльності учителя на психологічний комфорт на уроці», організований практичним психологом загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Акімовим Володимиром Анатолійовичем. Саме застосований психологічний прийом продемонстрував, як вчитель повинен максимально усувати ті фактори, які сприяють виникненню стресових станів, створити такі умови, при яких учні почувалися б вільно, їм було б цікаво «пізнавати світ» та робити свої щоденні хоч і невеликі відкриття.

Методист інформаційно-методичного центру управління освіти Ткачук Оксана Євгенівна на завершення семінару зосередила увагу учасників на певних правилах, необхідних для учня та вчителя з метою досягнення психологічного комфортного уроку. А саме: належна самоорганізація вчителя, вміння контролювати свої емоції, вміння здійснювати цілеспрямовану саморегуляцію,знання вікових психологічних особливостей, правильна організація  уроку, створення на уроках ситуації «успіху», професійної рефлексії, обґрунтовано оцінюючи знання та вміння учнів.

Отож, в ході семінару вчителі засвоїли основні правила, які допоможуть педагогу перетворити урок в найважливішу форму  пізнання світу, здобуття нових знань, а також формування важливого вміння –навчити  вчитися.
Додав: News | Переглядів: 7 | | Дата: 23.03.2018

Поезія - це струни відчуттів,
Це музика Вселенської любові,
Поезія - це скарб усіх віків,
Це діамант величиною в слово!
Ігор Федчишин

Мабуть, це не простий збіг, що нинішнє свято припадає на початок весни, коли природа (й ми разом з нею) пробуджується від тривалого зимового сну… Нові видання, виставки, поетичні конкурси, виступи поетів повертають нас у світ слова, яке має збудити в душі найкращі почуття.

Окрім цього, Всесвітній день поезії дає можливість якнайголосніше заявити про себе малим видавництвам, чиїми зусиллями саме й потрапляє до читача творчість сучасних поетів, а також літературним клубам, як намагаються відроджувати давню традицію живого звучання поетичного слова.


«Життя — це просто дивна казка, в яку приходимо лиш раз. Життя складне, але чудове, ми робимо в нім відкриття. В житті усякого буває та за минулим нам не жаль… Життя складне, але цікаве. Його не взнаєш до пуття. Буває радісне й лукаве… Але… Спасибі за життя!..Такими теплими словами в Коломийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 розпочалося свято поезії «Віра й надія - в життя нас веде», яке спільно підготували та провели учні 9-А класу (класний керівник Малярчук Наталія Ярославівна)та працівники міської бібліотеки №3 Руслана Копильців та Рустам Аманкулов з нагоди Всесвітнього дня поезії. Гостем свята була Бритван Галина Дмитрівна, українська дитяча письменниця, педагог, відома поетеса, прозаїк, перекладач, фольклорист. На початку зустрічі автор розповіла про себе: як починала свій творчий шлях, як їй працюється зараз, про творчі плани на майбутнє. А потім всі поринули у глибину поезії, слухаючи авторське читання. Духовний потенціал її творчості наскільки високий, що світло йде від її тепла, душевності. Це було тепле свято однодумців спільного поетичного сприйняття, в якому не було місця поспіху і невідкладності. Гості, немовби, зробили паузу в цьому стрімкому світі, зупинилися на мить, відчули глибину, гармонію, щирість і відвертість віршів.

Додав: News | Переглядів: 10 | | Дата: 23.03.2018