Вітаю Вас Гість!
Неділя, 20.08.2017, 12:56
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 107 108 »
Ліцеїсти Коломийского НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» відвідали наукову лабораторію МанЛаб

24-25 квітня ліцеїсти Коломийського НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» та вчителі фізики Гургула Галина Ярославівна та географії Гуцуляк Тетяна Василівна відвідали місто Київ.Метою цієї поїздки було відвідування лабораторії МанЛаб Національного центру Малої академії наук.

Ліцеїсти в лабораторії зустрілися з завідувачем  відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНу», кандидатом педагогічних наук Ігорем Чернецьким, який розповів їм про лабораторний комплекс і допоміг скористатися обладнанням для проведення експериментів з електродинаміки.

У даному лабораторному комплексі зібрано обладнання провідних світових виробників, що дало змогу створити унікальний майданчик для навчання і наукових досліджень школярів. Ігор Чернецький ознайомив ліцеїстів з роботою новітнього устаткування, продемонстрував цікаві досліди. Ліцеїсти мали змогу власноруч проводити досліди з електрики.

Ліцеїсти також відвідали інженерно-фізичний факультете Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Декан факультету, професор Лобода Петро Іванович показав ліцеїстам наукові лабораторії, розповів про їх роботу та обладнання.

Завершилася подорож пізнавальною екскурсією видатними місцями Києва та Національним Ботанічним садом ім. Гришка.


Додав: gravolan | Переглядів: 17 | | Дата: 05.05.2017

20 квітня Коломийський навчально-виховний комплекс №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» приймав делегацію директорів та освітян закладів нового типу з міста Дніпра.Обмін досвідом присвячений темі «Роль освітнього лідера в реалізації Концепції «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА». Освітяни ознайомились з освітнім процесом школи-ліцею, адже формування демократичних компетентностей у школі тісно пов’язане з демократичним розвитком самого навчального закладу.

Директор школи-ліцею Ганна Миколаївна Пасічна ознайомила присутніх з новим підходом до навчання учнів, з новими ролями вчителя в демократичній школі.

У колі однодумців обговорено питання переваг демократичного врядування, засадові умови підтримання вчителем демократичних взаємин з учнями, демократичний стиль педагогічної діяльності.

Додав: gravolan | Переглядів: 14 | | Дата: 05.05.2017

27 квітня 2017 року на базі міського стадіону «Юність»  відбулося міське спортивне свято  Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA». У змаганнях прийняло участь 11 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. З вступним словом для привітання учасників змагань виступили головний спеціаліст управління освіти Мельник Іван Петрович та головний суддя змагань Дорундяк Світлана Андріївна. На початку змагань кожна команда презентувала свою школу. Юні спортсмени змагалися у чотирьох видах програми. У загальному заліку за кількістю балів перемогу здобула команда навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей! Друге місце –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, третє місце - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7.
 Переможці нагороджені грамотами, кубками та  дипломами. На обласних змаганнях, які відбудуться в травні місяці, м. Коломию представлятиме команда навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей. Бажаємо їм  успіхів та перемоги на обласному етапі! 

 


Додав: Адмін | Переглядів: 36 | | Дата: 28.04.2017

4 квітня 2017 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти Коломийської міської ради. Основним питанням, що розглядалося була атестація педагогічних працівників навчальних закладів міста. 
У 2016-2017 навчальному році атестувалися 96 освітян. У міжатестаційний період педагоги підвищили свій професійний рівень, шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації, відвідування занять, участі у різних фахових семінарах, методоб’єднаннях та конкурсах, самоосвіти та ін.
За результатами атестації педагогам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 13, присвоєно педагогічні звання «старший учитель» – 11, «вчитель-методист» ‒ 3, «старший вихователь» ‒ 2, відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» ‒ 67, відповідають раніше присвоєним педагогічним званням «старший учитель» – 40, «вчитель-методист» ‒ 11, «вихователь методист» ‒ 1.
Вітаємо освітян з успішним завершенням атестаційного періоду.Додав: Адмін | Переглядів: 55 | | Дата: 26.04.2017

Збірна команда Коломийської станції юних туристів з велосипедного туризму взяла участь в обласних змаганнях з велосипедного туризму серед учнівської молоді, які проходили минулих вихідних у Богородчанах.
Команда у складі: Курліщука Ярослава, Кіцелюка Віталія та Потеряйла Іллі були третіми на дистанціях – «Тріал» та «Фігурне водіння велосипеда і в комплексному заліку посіла друге місце.
Вітаємо команду та керівника Шепетюк Василь Миколайович  з черговою перемогою!Додав: boromyr | Переглядів: 26 | | Дата: 26.04.2017