Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 11.12.2017, 06:54
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[08.12.2017][Поточні оголошення]
До уваги вчителів зарубіжної літератури!
[07.12.2017][Термінові оголошення]
Оголошення для вчителів математики.
[06.12.2017][Термінові оголошення]
До уваги вчителів зарубіжної літератури!
[04.12.2017][Поточні оголошення]
Педагогічні читання та нагородження учасників міського конкурсу «Вихователь-методист року»
[01.12.2017][Накази Управління]
Про проведення міського інтелектуального турніру з японської гри-головоломки «Герой Судоку»
[01.12.2017][Термінові оголошення]
До уваги керівників закладів загальної середньої освіти
[01.12.2017][Термінові оголошення]
ІІ етап олімпіади з української мови і літератури
[30.11.2017][Поточні оголошення]
Про початок роботи членів журі олімпіади з фізики
[28.11.2017][Поточні оголошення]
До уваги членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
[27.11.2017][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у грудні 2017 року

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 116 117 »
31 жовтня на базі ДНЗ № 19  «Ромашка» було проведено обласну педагогічну практику завідувачів дошкільних навчальних закладів та  завідувачів міста метою якого було підвищити професійну компетентність завідувачів ДНЗ в управлінській діяльності, сприяти формуванню пошуків шляхів оновлення управління сучасним ДНЗ відповідно до принципів гуманізації та демократизації.Керівників-учасників педпрактики привітно зустріли вихованці та колектив дошкільного закладу.
Під час заходу було проведено:
  • Екскурсія- знайомство з дошкільним закладом.
  • Привітання учасників.
  • Засідання ініціативної групи з підготовки до педагогічної ради «Краєзнавство – один з основних напрямків національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку».
  • Майстер-клас по виготовленню святкового намиста.
  • Проведення підсумків роботи.
Додав: Адміністратор | Переглядів: 15 | | Дата: 03.11.2017

02 листопада на базі Коломийської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені Тараса Шевченка відбувся семінар - практикум для практичних психологів і соціальних педагогів на тему: «Булінг та кібергбулінг в освітньому середовищі»


Учасники тренінгу розглядали причини і наслідки булінгу для усіх трьох сторін - жертви, кривдника і спостерігачів, шукали способи допомоги, ділилися власним досвідом роботи з подолання наслідків ситуацій кривдження школярів.

Було визначено, що найважче працювати саме з кривдниками, оскільки ініціатори ситуації булінгу у випадку викриття намагаються уникнути відповідальності за скоєне, виправдатися, заперечують свою участь тощо.

Учасники були одностайні у тому, що подолання булінгу можливе лише за умови співпраці усіх дорослих: батьків, педагогів, психолога, соціального педагога. Робота в групах над пошуком рішень у ситуаціях , які запропонувала для розгляду психолог Вікторія Петрікова і соціальний педагог Регіна Костригіна з досвіду власної роботи, дала можливість учасникам збагатити свій арсенал різноманітністю підходів до надання допомоги дітям у ситуаціях кривдження.

Попередження булінгу та втручання у разі такого інциденту – це більше, ніж просто його припинення. Це сприяє також розвитку здорових стосунків.

Всім учасникам дякуємо за роботу.
Додав: Адміністратор | Переглядів: 14 | | Дата: 02.11.2017

Життя складне: постійний компроміс,
Постійний пошук і постійні втрати...
Лиш той, хто в ньому творить і «горить»,
Чогось досягне й буде чогось вартий.
Людина кожна має свій талант,
Немає гірших – кожен в чомусь перший!
І впевнено крокує кожен з нас
До відкриттів й нових високих звершень!

Захід під такою назвою відбувся у Коломийській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника. Його організувала класний керівник 4-В класу Елла Неміш. Педагог переконана, завдання батьків і вчителів відкрити і розвивати обдарованість кожної дитини.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 6 | | Дата: 31.10.2017

26 жовтня 2017 року, в навчально-виховному комплексі І ступеня №20 відбулося Родинне свято «Посвята першокласників у Барвінчата». В цей день учні першого класу стали жителями «Країни барвінкової». В ході свята, вчитель Кахнікевич Л.П. цікаво розповіла історію рідного закладу, розвивала творчі здібності школярів, засобами інсценізації повчальних оповідань В.Сухомлинського. Учні продемонстрували знання законів барвінчат.

Неймовірно цікаво було спостерігати за учнями під час свята, адже маленькі школярі декламували вірші про школу, співали пісні про дружбу та однокласників, грали в ігри з батьками та вели чудові таночки. А разом із батьками виготовляли Дерево свого роду та розповідали про традиції у своїй сім’ї. Адже, в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід.

Всіх присутніх гостей на святі частували короваєм, пиріжками та різними смаколиками.
Додав: Адміністратор | Переглядів: 7 | | Дата: 27.10.2017

26 жовтня 2017 року на базі Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського відбулася  обласна педагогічна практика вчителів трудового навчання. Мета педагогічної практики полягала в  збагаченні  досвіду  фахівців щодо створення позитивно-емоційного клімату на уроках трудового навчання і в позашкільній роботі,   формування стійкого інтересу в учнів  на уроках трудового навчання. У рамках педагогічної практики відбулася науково-практична конференція «Автентична вишивка 20–30 років ХХ ст. Історія українського народного костюма», а також персональні виставки робіт педагогів та учнів гімназії. Відбулося  представлення гурткової роботи з використання новітніх технологій «Робототехніка».


Захоплюючим для учасників заходу був  майстер-клас гончарної справи за участі майстра С.Никорович, майстрів народної творчості України Н.Никорович та І.Олійник, працівників Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського.

Учасники педпрактики висловили у підсумковому обговоренні вдячність організаторам за можливість змістовної й цікавої роботи в гімназії та в музеях міста.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 8 | | Дата: 27.10.2017