Вітаю Вас Гість!
Четвер, 19.10.2017, 11:58
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[16.10.2017][Поточні оголошення]
Оновлено - Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками міста в 2017-2018 н. р.
[13.10.2017][Термінові оголошення]
До уваги керівників ЗНЗ і ДНЗ !
[09.10.2017][Термінові оголошення]
Керівникам, головам профспілкових комітетів навчальних закладів міста
[05.10.2017][Поточні оголошення]
Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018
[04.10.2017][Поточні оголошення]
Семінар-нарада з питань атестації
[03.10.2017][Поточні оголошення]
Науково-практичний семінар для вчителів християнської етики
[25.09.2017][Термінові оголошення]
Засідання виконавчого комітету (вересень 2017)
[19.09.2017][Поточні оголошення]
Методичні рекомендації з суспільних дисциплін
[14.09.2017][Поточні оголошення]
Укр. мова та література - методичні рекомендації
[14.09.2017][Поточні оголошення]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації у жовтні 2017

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 109 110 »

У рамках міжнародного проекту «Кращі світові освітні практики» 20-21 червня 2017 року відбудеться Інтернет-марафон «Досвід освіти ХХІ сторіччя. Європейський контекст», який проводиться згідно з Концепцією «Нова українська школа».

Організаторами проекту виступили Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України спільно з Державним вищим навчальним закладам «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, громадською організацією «GLOBAL CIVIL INITIATIVE VERTICAL», Видавничою групою «Основа», громадською спілкою «Всеукраїнська академія інноваційного розвитку освіти» та за підтримки Посольства України в Естонії, Міністерства іноземних справ України.

До участі запрошуються керівники, методисти та педагоги освітніх установ, загальноосвітніх та спеціальних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів та інші зацікавлені особи, які працюють у сфері освіти.


Програмою передбачено розгляд питань щодо використання та запровадження міжнародного досвіду успішних практик реформування освіти в Естонії та Фінляндії.

Наприклад, учасники дізнаються процес створення, видання та поширення підручників і навчальних матеріалів, систему Е-школи, цифрову підготовку шкільного вчителя, умови для розвитку і реалізації здібних дітей та дітей з особливими потребами у звичайній школі тощо.

По закінченні слухачі матимуть можливість отримати Сертифікат, наявність якого враховуватиметься при проходженні ними стажування або курсів підвищення кваліфікації на базі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Зареєструватися можна в онлайн-режимі за посиланням https://goo.gl/XKOv3b

Телефон для довідок: +38(044)248-60-70, +38(068)375-46-34, +38(050)166-39-36.


Додав: boromyr | Переглядів: 91 | | Дата: 09.06.2017

02 червня 2017 р. в конференц-залі «Байгель» відбулася конференція, присвячена питанню профілактики фетального алкогольного синдрому (ФАС) – «Запобігання ФАС», за участі Енн Лінден – директора організації Ukraine Works LTD та Оксани Бойчук - директора фонду «Ні ФАС – Україна» . Організатори заходу – начальник управління освіти Коломийської міської ради Любомир Бордун та головний лікар Коломийської дитячої лікарні Олег Токарчук. Учасники конференції: начальник відділу освіти Надвірнянської РДА – Степан Северилов, директори шкіл міста Коломиї та Коломийського району.

Фетальний алкогольний синдром (ФАС) – це виражені відхилення в психофізичному розвитку дитини, причиною яких є зловживання жінкою алкоголем до і під час вагітності. Такі вади не підлягають лікуванню. У світі його ставлять за низкою фізичних та когнітивних симптомів у дитини. Діти з ФАС відстають у рості та вазі, мають вроджені аномалії обличчя, тяжкі ушкодження мозку, є розумово відсталими. Актуальність обраної проблематики для проведення конференції не викликає сумнівів. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що українські підлітки займають одне з перших місць в світі за споживанням алкоголю. Як свідчить статистика, в Україні щороку народжується понад 200 діток з цим страшним діагнозом.

Під час конференції було наголошено, що порушення розвитку дитини, пов’язані з пренатальним впливом алкоголю часто не розпізнаються лікарями первинної та наступних ланок медицини, що унеможливлює надання своєчасної адекватної допомоги у розвитку дитини. Учні з Фетальним Алкогольним Спектром Порушень (ФАСП) потребують особливих умов навчання та стикаються з багатьма поведінковими проблемами. Зокрема, проблеми з пам’яттю, імпульсивність, неконтрольовані приступи агресії, нерозуміння наслідків власної поведінки, уповільнення процесів думання і слухання, повільне дорослішання, проблеми з визначенням часу, проблеми в школі, погана самооцінка, ізольованість… Більшість з цих поведінкових ознак можна покращити або навіть уникнути, якщо діагноз поставлений на ранньому етапі і вжиті належні засоби та методи лікування. Дуже важливо зрозуміти, що ФАСП – це постійна фізична вада із симптомами зміни поведінки. Люди з очевидними фізичними недоліками проживають у спеціалізованих закладах, де у наявності є спеціальні приладдя та інші допоміжні засоби. Людям з ФАСП не потрібні особливі приладдя, їм потрібне розуміння та особливий підхід.

Як зазначили учасники проекту, школи мають значний вплив на молодь, саме тому шкільне середовище – це ідеальне місце для інформування молоді щодо небезпечних наслідків вживання алкоголю у підлітковому віці.

Поширення проекту «Запобігання ФАС» через директорів шкіл, вчителів, учнів та їхніх батьків спрямоване на підвищення обізнаності щодо проблеми, сприянню позбавлення в молоді шкідливих для її здоров’я звичок та формування активної громадянської та життєвої позиції щодо здорового способу життя.

Додав: gravolan | Переглядів: 53 | | Дата: 08.06.2017

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в місті Івано-Франківську відбулося щорічне традиційне свято-зустріч «Ми – надія твоя, Україно!». Метою його проведення є стимулювання, підтримка й заохочення талановитої молоді та їх наставників до розвитку творчості та пізнання науки. Привітати обдарованих дітей цього дня завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, представники вищих навчальних закладів області, батьківських комітетів та учнівського самоврядування. Для гостей свята організували концертну програму за участю обдарованих дітей.

Переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, всеукраїнських та міжнародних мовно-літературних конкурсів, екологічних програм і проектів, конкурсів юних техніків, професійної майстерності, всеукраїнських конкурсів-фестивалів художньої самодіяльності, туристсько-краєзнавчих та історико-географічних експедицій учнівської та студентської молоді, чемпіонатів України з різних видів спорту нагородили грамотами, дипломами та преміями. Загалом вшанували 263 учасників: 149 учнів-переможців та 114 педагогів.

Серед нагороджених були й учні нашого міста, а саме: Назарій Огороднік, учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Лисенка, Ірина Мизюк, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей», Олексій Музичук, учень 9 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей», Іван Феняк, учень 8 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№1 ім.В.Стефаника, Арсен Григорак учень 10 класу гімназії ім. М.Грушевського, Діана Кушнір, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІст. №2. А також учителі, які підготували переможців ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів: Бонарєва Світлана Олександрівна, учитель біології навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей», Мацьків Марта Мирославівна, учитель біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Лисенка, Гудимяк Олеся Іванівна, учитель історії спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№1 ім.В.Стефаника, Слаба Людмила Іванівна, учитель української мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2.

Ми пишаємося своїми переможцями, які показують високий рівень компетентності в обраних галузях знань. Отож, бажаєм вам, щоб ваші знання стали для вас в нагоді і щоб допомагали вам по-мудрому застосувати ті здібності, які даровані Господом і вашими наставниками. Використайте їх з розумом, не загубіть свій талант, нехай він зробить наш багатогранний світ добрішим. Дякуємо вам, шановні педагоги, за працю і за те, що ділитеся часточкою свої душі з дітьми. Ви – усі переможці, бо насіння посіяного вами знання дало хороші сходи та їхніми наставниками, які, не шкодуючи сил і часу, працюють з обдарованими дітьми.

Додав: gravolan | Переглядів: 38 | | Дата: 02.06.2017

Цьогоріч три коломийські школи стали учасниками проекту «GoCamps». GoCamp — це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська або німецька. Протягом двох тижнів табору діти беруть участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуються англійською з іноземним волонтером та відпочивають. За допомогою спеціально розробленої програми діти перебувають в багатокультурному середовищі, навчаються працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Мета таких таборів виховати нове всебічно розвинене та освічене покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття; надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур та досвідів.

29 травня відбулося відкриття мовних таборів у СШ I-III ст. № 1 ім.В.Стефаника та ЗОШ № 5 ім.Т.Шевченка. Навчальні заклади приймають іноземних волонтерів, які допомагають дітям долати мовний бар’єр та розширюють їхнє знання з англійської мови за допомогою спілкування. Школи працюють за обраним напрямком (STEAM, Citizenship, Career Exploration, Sports and Health) та застосовують новітні технологій у методиці навчання. Джойс Елфердінк з Америки допомагає вчителям Стефаникової школи, Віктор Гласко з Канади співпрацює з вчителями Шевченкової школи. Він також буде задіяний у роботі табору третього переможця проекту "GoCamps” Коломийського НВК 9 "Школа-природничо-математичний ліцей", який розпочнеться 12 червня та триватиме два тижні.


Додав: gravolan | Переглядів: 48 | | Дата: 02.06.2017

У Коломиї є гарною традицією завершувати навчальний рік урочистостями з нагоди нагородження переможців та призерів обласних, Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та змагань.


29 травня 2017 року у Коломийському МПК ”Народний дім» відбулося міське свято «Обдарованість року – 2017». Гордість за молоду, творчу, талановиту еліту прийшли розділити поважні гості: Високопреосвященний владика Коломийсько-Чернівецької єпархії української греко-католицької церкви Василій Івасюк, отець Мирослав Пушкарук Коломийсько - Косівської єпархії Української православної церкви Київського патріахату, перший заступник міського голови Коцюр Сергій Петрович, заступник міського голови з гуманітарних питань Бойцан Володимир Васильович, депутат міської ради від «Об’єднання Самопоміч», голова бюджетної комісії Крутко Роман Ігорович, голова Конгресу української інтелігенції Ольга Руданець. Грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано – Франківської обласної державної адміністрації, управління освіти Коломийської міської ради та грошовими винагородами за високі досягнення впродовж навчального року було нагороджено 5 переможців ІV етапу та 77   переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, 1 переможець ІV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 1 переможець у ІІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, 1 переможець Всеукраїнського та 10 переможців обласного етапів товариства Малої академії наук, 40 переможців  Всеукраїнського рівня  різноманітних предметних, мистецьких, художньо-естетичних конкурсів, 40 переможців у спортивних змаганнях, з яких 2  чемпіони   Європи у 2017 році та 94 учителів.

Золотими літерами було вписано імена рекордсменів освіти Коломиї у « Книгу рекордів освіти міста». А саме: Назарій Огороднік, учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Лисенка, Ірина Мизюк, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей», Олексій Музичук, учень 9 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей», Іван Феняк, учень 8 класу  спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№1 ім.В.Стефаника, Арсен Григорак учень 10 класу  гімназії ім. М.Грушевського, Діана Кушнір, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІст. №2. А також учителі, які підготували переможців ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів: Бонарєва Світлана Олександрівна, учитель біології навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей», Мацьків Марта Мирославівна, учитель біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Лисенка, Гудимяк Олеся Іванівна, учитель історії спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№1 ім.В.Стефаника,  Слаба Людмила Іванівна, учитель української мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2.   

  
Почесну відзнаку міського голови отримала  вчитель біології навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» Бонарєва Світлана Олександрівна та 4 кращих учнів-випускників, їх класні керівники були нагороджені щорічною премією Героя України Василя Ткачука та цінними подарунками.

Отож, бажаємо вам, юні обдарування, надалі здобувати перемоги в інтелектуальних конкурсах та предметних олімпіадах. Теплі слова вдячності батькам талановитої молоді. Низький уклін учителям за якісну підготовку школярів, за творчий підхід до навчання дітей, за працьовитість, ентузіазм, бажання бути кращим з кращих. Зичимо подальших досягнень обдарованим учням та їх наставникам, бажаємо нових здобутків у 2018 році.
Додав: gravolan | Переглядів: 48 | | Дата: 30.05.2017