Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 20.02.2018, 18:44
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 124 125 »


1.Гладюка Дмитра Руслановича, учня 7 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №10  ( ІІ місце, вчитель Кузюк Ольга Йосифівна).

2.Гретчука Андрія Романовича, учня 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ( ІІІ місце, вчитель Малярчук Олександра Романівна).

3. Новіцького Єдварда Віталійовича, учня 8 класу навчально – виховного комплексу №9 «Школа природничо-математичний ліцей» ( ІІІ місце, вчитель Лисишина Ганна Георгіївна)
Додав: Адміністратор | Переглядів: 13 | | Дата: 23.01.2018

08 лютого 2017 року під патронатом Президента України Петра Порошенка, за підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна, народного депутата України, письменниці Марії Матіос, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, з благословення Кардинала, верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара, стартував Міжнародний соціальний проект "Книга Добра", який об’єднав тисячі дітей та дорослих з єдиною метою - відшукати унікальні історії про добро в усіх його проявах. У проекті взяла участь і ліцеїстка 11П групи Ксинін Стефанія.

На першому етапі проекту діти та дорослі з усіх регіонів України писали реальні історії про добро. Редакційною радою, яку очолила Марія Матіос було відібрано сотню найцікавіших історій.

Другий етап міжнародного соціального проекту зі створення художніх малюнків, тривав із 29 березня до 01 червня 2017р. За цей час його організатори отримали близько 40 000 ілюстрацій, до вже написаних історій про добро, з яких Редакційна рада визначила 100 найкращих. Один із малюнків до історії "Олівці", яку написав хлопчик Марко з міста Соледар, що на Донеччині, намалювала Ксинін Стефанія.

Унікальну Книгу друкували на черпаному папері, який зберігається більше тисячі років. Сам папір виготовляли із бавовни і трав, зібраних у тих регіонах, звідки надійшли історії про добро. На кожну сторінку створили окреме кліше, ретельно виведене каліграфічним почерком.

Тож, світ побачить 100 ексклюзивних екземплярів «Книги Добра». Унікальну "Велику книгу", разом із друкованими копіями, буде презентовано в усіх обласних центрах України та передано бібліотекам і загальноосвітнім школам. Під час презентації, обиратимуться найкращі творчі колективи, які згодом увійдуть в склад української делегації, яка передаватиме Книгу Добра в одну із 50 країн світу. Насамперед, в Національну бібліотеку Ватикану (Італія), бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великої Британії та Олександріївську в Єгипті.

Нагородою для переможців проекту стала оздоровча подорож до Угорщини, в якій взяла участь і Стефанія.

У січні цього року відбулася зустріч ліцеїстки з Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним під час його візиту до Коломиї. Пан міністр подарував Стефанії сторінки із Книги добра з її малюнком.
Додав: Адміністратор | Переглядів: 9 | | Дата: 22.01.2018

Відома багатьом учасникам олімпіади з інформатики крилата фраза: «Я не знаю, як розв’язувати задачі. Я лише знаю, що після того, як розв’язати їх багато, то починаєш це робити краще, починаєш краще бачити можливі підходи до розв’язання задач, починаєш краще їх відчувати» Відповідь на запитання «Як розв’язати задачу?», особливо, якщо це олімпіадна задача, не завжди лежить на поверхні, тому що її пошук є творчим процесом. І єдиного підходу до таких задач знайти неможливо, але, як показує практика, є ряд методів та прийомів, використання яких допомагає навчитися розв’язувати задачі. Отже, щоб навчитися розв’язувати задачі, потрібно розібратися в тому, що таке задача, як вона побудована, із яких частин складається умова, які інструменти можна використати для її розв’язання.

12 січня 2018 року на базі Коломийської гімназії ім. М. Грушевського відбувся тренувальний збір учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Урок проводив спеціально запрошений гість, колишній учень гімназії Данило Мочернюк – студент ІІ курсу факультету прикладної математики Львівського національного університету ім. І. Франка, учасник півфіналу чемпіонату світу з програмування, автор завдань ІІ етапу олімпіади з інформатики для учнів у Львівській області. Школярі розв’язували завдання підвищеної складності, а потім проаналізували разом з тренером хід вирішення кожної задачі.

Учасники мали змогу поспілкуватися з досвідченим програмістом, який розповів про стратегію участі у змаганнях, способи самопідготовки та вдосконалення своїх вмінь і навичок.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 11 | | Дата: 19.01.2018

Сучасний урок – це урок,

на якому вислуховують будь-яку твою думку,

урок, де людина учиться бути людиною .

17 січня 2018р. на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 відбувся міський семінар-практикум для вчителів біології закладів загальної середньої освіти на тему « Сучасний урок біології. Використання арт-терапевтичних методик на уроках біології з метою підвищення інтересу до предмета ».

Цікаву та змістовну доповідь підготувала вчитель біології Леся Валеріївна Арсенич. Вона ознайомила присутніх з характерними ознаками сучасного уроку та методами підвищення інтересу учнів до навчання, наголосила, що сучасний урок повинен проводитися в умовах дружнього та партнерського співробітництва учитель-учень, а також ознайомила учасників семінару з технологією «Перевернутий клас», з основними перевагами та недоліками цієї технології. Леся Валеріївна акцентувала на важливості застосування інформаційних технологій для підвищення ефективності активних методів навчання для всіх форм організації навчально-виховного процесу: на уроках під час самостійних, практичних та контрольних робіт, на всіх етапах проведення уроку, у ході проведення виховних та позашкільних заходів. Особливо корисним і доступним у навчанні біології є використання VirtuLab - найбільшого в сучасному Інтернеті збірника віртуальних дослідів з різних навчальних дисциплін, який має безкоштовний доступ. Віртуальна лабораторія моделює реальне лабораторне середовище і процеси, тож учні мають змогу перетворити свої теоретичні знання в практичні шляхом проведення експериментів. Крім того, віртуальне середовище сприяє увазі і мотивації до навчання, підтримує дискусію між учасниками навчального процесу. Леся Валеріївна рекомендувала використовувати 3D атлас тіла людини - інтерактивний анатомічний атлас, що дозволяє вивчати анатомію і фізіологію людини в режимі онлайн при вивченні біології у 8 класі.

Під час психологічного тренінгу з елементами арт-терапевтичних технік, який провів практичний психолог Володимир Анатолійович Акімов, присутні оптимізували міжособистісне і внутрішньогрупове спілкування, групову згуртованість, розвинули і вдосконалили комунікативні навички, налаштувалися на прояв взаємної емоційної підтримки.

Усі учасники міського семінару-практикуму отримали цікавий досвід та позитивні емоції.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 15 | | Дата: 19.01.2018

Залучення молоді до суспільно корисної громадської діяльності відбувається у межах проекту «Через власний приклад», який здійснює ВМГО «Студентське братство» у 10 регіонах України в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується Агенством США з міжнародного розвитку та впроваджується організацією Pact в Україні. Серед завдань проекту – формування з числа школярів та студентів волонтерів, майбутніх громадських лідерів, навчання їх проведенню просвітницьких або екологічних акцій у своїх громадах.


18 січня до гімназії завітали представники організації з лекцією "Розвиток громадянської освіти". Гімназисти мали можливість ознайомитися з діяльністю студентського братства, а бажаючі та зацікавлені в громадській діяльності заповнити анкету та вступити до лав активістів.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 12 | | Дата: 19.01.2018