Вітаю Вас Гість!
Субота, 20.10.2018, 23:00
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2018 » Січень » 25 » Коломийські гімназисти залучаються до громадянської освіти.
15:51
Коломийські гімназисти залучаються до громадянської освіти.

У Коломийській гімназії ім.М.Грушевського Всеукраїнське молодіжне громадське об’єднання «Студентське братство» за сприяння Управління освіти Коломийської міської ради провело лекцію з громадянської освіти.

Захід відбувся у межах  проекту «Через власний приклад», який здійснює ВМГО «Студентське братство» в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка впроваджується організацією Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Перед коломийськими старшокласниками виступили 18-річні лектори Всеукраїнського молодіжного громадського об’єднання "Студентське братство”, студенти Київського університету ім.Т.Шевченка Євген Суглобов та Дмитро Філоненко. До речі, перед відвідуванням гімназії київські студенти відвідали почесного жителя Коломиї Мирослава Симчича, героя фільму «Війна Мирослава Симчича», який понад 32 роки був політв’язнем радянського тоталітарного режиму. Цей фільм активісти Студентського братства показують у школах різних регіонів України.

Лектори подякували Управлінню освіти Коломийської міської ради за сприяння в реалізації заходів проекту «Через власний приклад». Під час лекції старшокласники побачили телесюжети з молодіжними «історіями успіху» про те, як ще зі шкільної лави можна проводити успішні громадські акції і просвітницькі заходи – екоуроки - для захисту довкілля та формування екосвідомості, кіноуроки - розвитку історичної свідомості молоді.

Один з лекторів - Євген Суглобов – переселенець з окупованого Луганська, який залучився до Студентського братства два місяці тому під час аналогічної презентації проекту «Через власний приклад» в його університеті,  розповів школярам: «дуже важливо робити свідомий вибір, будувати своє майбутнє. Війна і окупація мого рідного Луганська змусила мене зробити вибір. Через військові дії мої батьки виїхали зі мною і братом до родичів в Росію. Але в Росії все чуже і мені вдалося переконати батьків переїхати до столиці України. Після того я зайнявся волонтерством для допомоги учасникам АТО. На першому курсі я записався у волонтери Студентського братства, пройшов навчання, став лектором і тепер вже провів лекції у інших регіонах України. Із зацікавленими волонтерами ми разом плануємо їх перші громадські акції. Завдяки підтримці педагогів Студентське братство планує навчити усіх зацікавлених коломийських старшокласників робити перші кроки в розвитку їх громадських зацікавлень». Євген також запевнив, що Студентське братство буде підтримувати юних коломийчан у проведенні просвітницьких заходів, таких як кіноуроки та екоуроки. Охочі старшокласники зголосилися стати волонтерами та обрали для себе цікаві напрямки громадської діяльності.

Інший лектор Студентського братства, першокурсник з Києва Дмитро Філоненко розповів, що до Студентського братства він записався під час такої ж презентації проекту «Через власний приклад» в його навчальному закладі восени, відтак навчився проводити презентації та громадські акції і сьогодні залучає молодь до громадської активності.  

Заходами проекту Студентського братства «Через власний приклад» охоплено понад 7 тисяч старшокласників та студентів у 14 областях України. Плануються продовження виступів лекторів Студентського братства у інших навчальних закладах Коломиї.

Додав: Гість | Переглядів: 50 | | Теги: 25.01.2018 | Рейтинг: 0.0/0