Вітаю Вас Гість!
Четвер, 22.02.2018, 04:09
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2015 » Грудень » 1 » Міський семінар заступників директорів
15:49
Міський семінар заступників директорів
26 листопада 2015 року відбувся семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на тему "Творча співпраця педагогів, учнів та батьківської громадськості щодо створення позитивного та оригінального іміджу навчального закладу".
В ході семінару спільно з директором ІМЦ Волощук У.З. обговорено доопрацьований проект Закону України "Про освіту", який передбачає нові підходи до організації діяльності ЗНЗ.
Семінар проходив у формі тренінгових занять, які передбачали активне включення заступників директорів шкіл до обговорення, висловлення думок та вироблення висновків. Заступники директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Л. Ясько та М. Іванішин поділились досвідом роботи з окресленої теми. До роботи семінару залучено практичного психолога школи В. Акімова, який провів тренінг "Образ "дзеркального Я" та його вплив на формування іміджу". Підвівши підсумки семінару, заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів прийшли до висновку - "Спочатку ви працюєте на імідж, а потім імідж працює на вас (імідж визначає перспективу розвитку). Покладайтесть на стратегічну мету, а не на короткостроковий результат".

  
Додав: Гість | Переглядів: 125 | | Рейтинг: 0.0/0