Вітаю Вас Гість!
Середа, 23.08.2017, 16:51
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » 2017 » Березень » 21 » Музична вистава «Чеснота Ведмежати» у Коломийському дошкільному навчальному закладі № 2 "Дударик"
16:56
Музична вистава «Чеснота Ведмежати» у Коломийському дошкільному навчальному закладі № 2 "Дударик"

У роботі сучасного дошкільного закладу значна увага приділяється розвитку особистості дошкільника, його творчій діяльності. Сприяти розвитку  творчих здібностей можуть лише творчі педагоги.
17 березня 2017 року у Коломийському дошкільному навчальному закладі № 2 «Дударик» відбулася прем’єра музичної вистави «Чеснота Ведмежати» за твором О. Іваненко.  Звіт гурткової роботи з театралізованої діяльності представили учасники театральної студії «Дивосвіт» під керівництвом  музичного керівника Галини Заренок. Вистава «Чеснота Ведмежати» мала великий виховний вплив на дошкільників, сприяла розвитку позитивних моральних якостей: співчуття, бажання прийти на допомогу та вдячність за допомогу.
Низка казкових сюжетів змогла довести всім мешканцям лісу, що краса Ведмежати не у зовнішності, а в добрих і шляхетних справах:
Неповторний кожен з нас – такий закон природи.
Та добрі вчинки і слова потрібніші, ніж врода.
Над розробленням  музичної вистави разом з дітьми працював увесь творчий колектив дитячого садка. До виготовлення костюмів долучилися батьки вихованців, казкові декорації доповнювали зміст вистави, музичний супровід  надав яскравого емоційного забарвлення кожному дійству на сцені, створити образи персонажів допоміг професійний гример, що додало виразності та яскравості казковому дійству.
Вдячні глядачі щирими оплесками підтримували акторів, побажали творчих театральних успіхів.


Додав: Гість | Переглядів: 25 | | Теги: 2017 березень | Рейтинг: 0.0/0