Вітаю Вас Гість!
Середа, 19.12.2018, 02:41
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[04.12.2018][Поточні оголошення]
Шкільна волейбольна ліга 2018/2019 р
[03.12.2018][Поточні оголошення]
Щодо проведення заходу "Година коду"
[29.11.2018][Поточні оголошення]
Конкурс - «Welcome to my Ukraine»
[27.11.2018][Поточні оголошення]
Університет Короля Данила запрошує на День відкритих дверей
[21.11.2018][Листи Управління]
Проект PROMETHE-U.S.
[21.11.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у грудні 2018 року
[21.11.2018][Накази Управління]
Про відрядження педагогічних працівників на обласні семінари у грудні 2018 року
[19.11.2018][Поточні оголошення]
«Про перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти»
[12.11.2018][Поточні оголошення]
До уваги керівників ЗДО та ЗЗСО
[12.11.2018][Поточні оголошення]
Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс "Стежками Каменяра"

Корисні посилання

Головна » 2018 » Листопад » 12 » Налагодження здорової психологічної взаємодії
11:58
Налагодження здорової психологічної взаємодії
Налагодження здорової психологічної взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу – це головна місія психологічної служби в контексті Нової української школи. 

Концепцією Нової української школи одним із державних пріоритетів в освіті визначено особистісно орієнтоване навчання і виховання, що вимагає психологізації освітнього процесу шляхом підвищення психологічної компетентності всіх його учасників: учнів, вчителів, батьків. Значна роль у вирішенні цього завдання належить психологічній службі системи освіти, яка має функціонувати як єдина система, що сприяє створенню умов для когнітивного й соціального розвитку особистості, збереження психічного здоров’я та надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу.  

Фахівцям психологічної служби необхідно усвідомити свою важливу роль у період змін та впровадження інновацій у систему освіти, організувати такий психолого-педагогічний супровід освітнього процесу, при якому всі його суб’єкти зможуть якісно по-новому розкрити свій освітній потенціал. 

У контексті радикального оновлення системи освіти психологічна служба сучасного закладу освіти як ніколи покликана сприяти покращенню умов для розвитку кожного суб’єкта освітнього процесу, здійснювати психологічну підтримку й надавати допомогу учням, учителям, батькам.  Тому, на базі управління освіти Коломийської міської ради, для психологічної служби закладів загальної середньої освіти було проведено тренінг « Психологічна готовність учасників освітнього процесу до роботи в умовах НУШ». Дякуємо учасникам за активність і відкритість, а Уляні Романюк за проведення тренінгу. 

 

Бажаємо фахівцям психологічної служби ставати важливими агентами змін, перебуваючи в центрі освітньої реформи і фасилітуючи дії всіх суб’єктів освітнього простору через організацію та здійснення відповідного психологічного супроводу на новому рівні.
Додав: Гість | Переглядів: 24 | | Рейтинг: 0.0/0