Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 23.10.2017, 14:43
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[19.10.2017][Поточні оголошення]
Оновлено 2 - Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками міста в 2017-2018 н. р.
[16.10.2017][Поточні оголошення]
Оновлено - Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками міста в 2017-2018 н. р.
[13.10.2017][Термінові оголошення]
До уваги керівників ЗНЗ і ДНЗ !
[09.10.2017][Термінові оголошення]
Керівникам, головам профспілкових комітетів навчальних закладів міста
[05.10.2017][Поточні оголошення]
Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018
[04.10.2017][Поточні оголошення]
Семінар-нарада з питань атестації
[03.10.2017][Поточні оголошення]
Науково-практичний семінар для вчителів християнської етики
[25.09.2017][Термінові оголошення]
Засідання виконавчого комітету (вересень 2017)
[19.09.2017][Поточні оголошення]
Методичні рекомендації з суспільних дисциплін
[14.09.2017][Поточні оголошення]
Укр. мова та література - методичні рекомендації

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » 2017 » Січень » 30 » Обласна педагогічна практика слухачів курсів педагогів-організаторів ЗНЗ
15:32
Обласна педагогічна практика слухачів курсів педагогів-організаторів ЗНЗ

На базі Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 26 січня  відбулася педагогічна практика слухачів курсів педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів області на тему «Співпраця педагога-організатора з учнівським самоврядуванням, дитячими організаціями та громадськими інституціями». У педпрактиці взяли участь головний спеціаліст Олеся Яворська та спеціаліст першої категорії управління освіти Лідія Тютюнник, старший викладач кафедри ІФОІППО Людмила Келембет,  педагоги-організатори загальноосвітніх навчальних закладів області , Дмитро Ющак, представник Всеукраїнської організації «АСЕТ» та о. Анатолій, священник УПЦКП.

Під час теоретичної частини  учасники розглянули такі питання: «Презентація діяльності навчального закладу» (Любов Бежук, директор школи); «Особливості співпраці педагога-організатора з учнівським самоврядуванням, дитячими організаціями та громадськими інституціями. Інформаційно-методичне забезпечення окресленої проблеми.» (Людмила Келембет, старший викладач кафедри ІФОІППО). «Виховний простір Коломийської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3» ( Ольга Калин,заступник директора з виховної роботи); «Співпраця педагога-організатора з учнівським самоврядуванням, дитячими організаціями та громадськими інституціями» (Наталія Шкурат та Наталія Довганюк, педагоги-організатори).

У практичній частині педпрактики члени учнівського самоврядування разом з педагогами-організаторами презентували діяльність учнівського самоврядування "Крок до успіху”, а також учні 7 класу презентували проект «Героєм бути може кожен».

До уваги педагогів-організаторів області була представлена  літературно-музична композиція «Герої Крут. Герої не вмирають…», що відбулася у актовій залі школи. Захід вразив присутніх своєю оригінальністю та глибиною піднесених патріотичних почуттів.

При підведені підсумків педагогічної практики за круглим столом слухачі курсів відзначили творчу атмосферу, доброзичливі, гуманістичні, толерантні взаємовідносини в школі між дорослими та дітьми; спільність діяльності з батьками, робота в такому напрямку сприяє змістовному навчанню, обміном та пропагуванню передового досвіду, підвищенню професійного рівня педагога в інтересах дітей та створення кращого світу для них.


Додав: Гість | Переглядів: 52 | | Теги: 2017 січень | Рейтинг: 0.0/0