Вітаю Вас Гість!
Субота, 24.02.2018, 11:26
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Обласна педагогічна практика вчителів трудового навчання
14:43
Обласна педагогічна практика вчителів трудового навчання
26 жовтня 2017 року на базі Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського відбулася  обласна педагогічна практика вчителів трудового навчання. Мета педагогічної практики полягала в  збагаченні  досвіду  фахівців щодо створення позитивно-емоційного клімату на уроках трудового навчання і в позашкільній роботі,   формування стійкого інтересу в учнів  на уроках трудового навчання. У рамках педагогічної практики відбулася науково-практична конференція «Автентична вишивка 20–30 років ХХ ст. Історія українського народного костюма», а також персональні виставки робіт педагогів та учнів гімназії. Відбулося  представлення гурткової роботи з використання новітніх технологій «Робототехніка».


Захоплюючим для учасників заходу був  майстер-клас гончарної справи за участі майстра С.Никорович, майстрів народної творчості України Н.Никорович та І.Олійник, працівників Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського.

Учасники педпрактики висловили у підсумковому обговоренні вдячність організаторам за можливість змістовної й цікавої роботи в гімназії та в музеях міста.

Додав: Гість | Переглядів: 15 | | Рейтинг: 0.0/0