Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 24.11.2017, 19:39
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.11.2017][Термінові оголошення]
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
[23.11.2017][Термінові оголошення]
Членам журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
[19.11.2017][Термінові оголошення]
Продовження роботи членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
[17.11.2017][Термінові оголошення]
Школа молодого вчителя
[17.11.2017][Термінові оголошення]
Членам журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
[16.11.2017][Термінові оголошення]
Членам журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
[13.11.2017][Термінові оголошення]
Засідання науково-методичної ради інформаційно-методичного центру
[09.11.2017][Термінові оголошення]
Звіт міського голови
[07.11.2017][Поточні оголошення]
Тренінг до Дня української писемності
[03.11.2017][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсу на право укладення договору оренди

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » 2016 » Лютий » 3 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
01:46
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Переможці ІІІ (обласного) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:


ІІІ місце 

Копильців Дмитро, учень 8 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Любов Матковська);
Михайлюк Володимир, учень 9 класу НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Ганна Якуб'як);
Садов'як Михайло, учень 9 класу ЗОШ  І-ІІІ ступенів №4 ім. С.Лисенка (вчитель Олеся Ілюк);
Балабаник Віолетта, учениця 10 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Любов Матковська);
Вердеш Максим, учень 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Любов Матковська).

Вітаємо талановитих учнів та їх наставників! 
Бажаємо нових перемог та творчих звершень!
Додав: Гість | Переглядів: 83 | | Рейтинг: 0.0/0