Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 20.04.2018, 19:46
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[17.04.2018][Термінові оголошення]
Відбір підручників для 5 та 10 класів
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у травні 2018 року
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у травні 2018 року
[13.04.2018][Поточні оголошення]
Коломийський міський інклюзивно-ресурсний центр оголошує конкурсний добір педагогічних працівників
[10.04.2018][Поточні оголошення]
Екологічний проект
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Засідання голів учнівського самоврядування
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класів
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Семінар-практикум учителів фізики
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Про семінар бібліотекарів

Корисні посилання

Головна » 2016 » Лютий » 10 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
17:07
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Переможці ІІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови

ІІ місце

Гринюк Олександра, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 ім. Героя України Тараса Сенюка (вчитель Оксана Гринюк);
Кіцанюк Олеся, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Галина Добрянська);
Олексин Наталія, учениця 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Леся Андрейченко);
Лесюк Христина, учениця 11 класу НВК №9 "Школа–природничо-математичний ліцей" (вчитель Світлана Дячук).

ІІІ місце

Вінтонюк Аліна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Лариса Шевчук);
Мицак Христина, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Людмила Слаба);


Переможці ІІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з німецької мови

ІІ місце

Євчук Андрій, учень 9 класу СШ І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника (вчитель Галина Сіщук);
Тимків Соломія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. С. Лисенка (вчитель Світлана Векерик).

ІІІ місце

Герелюк Ксенія, учениця 9 класу СШ І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника (вчитель Марія Дмитерко);
Федаш Тетяна, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника (вчитель Галина Сіщук);
Гопчак Анастасія, учениця 11 класу СШ І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника (вчитель Марія Дмитерко).

Вітаємо талановитих учнів та їх наставників!
Бажаємо нових перемог та творчих звершень!

Додав: Гість | Переглядів: 112 | | Рейтинг: 0.0/0