Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 20.10.2017, 20:36
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[19.10.2017][Поточні оголошення]
Оновлено 2 - Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками міста в 2017-2018 н. р.
[16.10.2017][Поточні оголошення]
Оновлено - Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками міста в 2017-2018 н. р.
[13.10.2017][Термінові оголошення]
До уваги керівників ЗНЗ і ДНЗ !
[09.10.2017][Термінові оголошення]
Керівникам, головам профспілкових комітетів навчальних закладів міста
[05.10.2017][Поточні оголошення]
Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018
[04.10.2017][Поточні оголошення]
Семінар-нарада з питань атестації
[03.10.2017][Поточні оголошення]
Науково-практичний семінар для вчителів християнської етики
[25.09.2017][Термінові оголошення]
Засідання виконавчого комітету (вересень 2017)
[19.09.2017][Поточні оголошення]
Методичні рекомендації з суспільних дисциплін
[14.09.2017][Поточні оголошення]
Укр. мова та література - методичні рекомендації

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » 2016 » Лютий » 16 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
09:36
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


Переможці ІІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови

ІІ місце

Олексин Наталія, учениця 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Володимир Граціанський)
Воробчук Аліна,  учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. С. Лисенка (вчитель Людмила Микитюк)

ІІІ місце

Вишиванюк Олег, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. С. Лисенка (вчитель Світлана Курдибан)
Кох Марія, учениця 10 класу   СШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Ярослава Голіней)
Кобзарєва Ярина, учениця 10 класу   СШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Ірина Біловол)
Мельничук Владислав, учень 11 класу   СШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Інна Мельничук)

Переможці ІІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з економіки

ІІІ місце

Чукур Яна, учениця 10 класу   гімназії ім.М. Грушевського (вчитель Любов Матковська);
Вердеш Максим, учень 11 класу   гімназії ім.М. Грушевського (вчитель Любов Матковська);
Кушнірчук Наталія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6 ім. Героя України Тараса Сенюка (вчитель Любов Николайчук);
Грицьків Христина, учениця 9 класу НВК №9 "Школа–природничо-математичний ліцей" (вчитель Тетяна Гуцуляк).

Вітаємо талановитих учнів та їхніх наставників!
Бажаємо нових перемог та творчих звершень!


Додав: Гість | Переглядів: 92 | | Рейтинг: 0.0/0