Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 11.12.2017, 08:49
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[08.12.2017][Поточні оголошення]
До уваги вчителів зарубіжної літератури!
[07.12.2017][Термінові оголошення]
Оголошення для вчителів математики.
[06.12.2017][Термінові оголошення]
До уваги вчителів зарубіжної літератури!
[04.12.2017][Поточні оголошення]
Педагогічні читання та нагородження учасників міського конкурсу «Вихователь-методист року»
[01.12.2017][Накази Управління]
Про проведення міського інтелектуального турніру з японської гри-головоломки «Герой Судоку»
[01.12.2017][Термінові оголошення]
До уваги керівників закладів загальної середньої освіти
[01.12.2017][Термінові оголошення]
ІІ етап олімпіади з української мови і літератури
[30.11.2017][Поточні оголошення]
Про початок роботи членів журі олімпіади з фізики
[28.11.2017][Поточні оголошення]
До уваги членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
[27.11.2017][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у грудні 2017 року

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » 2016 » Лютий » 16 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
09:56
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


Переможці ІІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з астрономії

ІІ місце

Малярчук Роман, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Володимир Ількевич)

ІІІ місце

Кучірка Світланаучениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Володимир Ількевич)


Переможці ІІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології

І місце

Огороднік Назарій, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. С. Лисенка (вчитель Марта Мацьків);

Мизюк Ірина, учениця 10 класу НВК №9 "Школа–природничо-математичний ліцей" (вчитель Світлана Бонарєва)

ІІ місце

Музичук Олексій, учень 8 класу НВК №9 "Школа–природничо-математичний ліцей" (вчитель Світлана Бонарєва)

ІІІ місце

Сутиська Ксенія, учениця 8 класу НВК №9 "Школа–природничо-математичний ліцей" (вчитель Світлана Бонарєва);

Козак Регіна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Ірина Скробало);

Каракаш Мерилін, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (вчитель Галина Вишнівська);

Вербіщук Богдан, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. С. Лисенка (вчитель Марта Мацьків);

Михальчук Валентина, учениця 11 класу НВК №9 "Школа–природничо-математичний ліцей" (вчитель Марія Костинюк).

Бажаємо нових перемог та творчих звершень!

Додав: Гість | Переглядів: 152 | | Рейтинг: 0.0/0