Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 23.10.2017, 14:42
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[19.10.2017][Поточні оголошення]
Оновлено 2 - Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками міста в 2017-2018 н. р.
[16.10.2017][Поточні оголошення]
Оновлено - Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками міста в 2017-2018 н. р.
[13.10.2017][Термінові оголошення]
До уваги керівників ЗНЗ і ДНЗ !
[09.10.2017][Термінові оголошення]
Керівникам, головам профспілкових комітетів навчальних закладів міста
[05.10.2017][Поточні оголошення]
Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018
[04.10.2017][Поточні оголошення]
Семінар-нарада з питань атестації
[03.10.2017][Поточні оголошення]
Науково-практичний семінар для вчителів християнської етики
[25.09.2017][Термінові оголошення]
Засідання виконавчого комітету (вересень 2017)
[19.09.2017][Поточні оголошення]
Методичні рекомендації з суспільних дисциплін
[14.09.2017][Поточні оголошення]
Укр. мова та література - методичні рекомендації

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » 2017 » Лютий » 13 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
15:49
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

І місце

Козак Регіна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Скробало Ірина Володимирівна)

ІІ місце

Каракаш Марілін, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Шевченка (вчитель Вишнівська Галина Георгіївна)

Бурак Юлія, учениця 8 класу НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Бонарєва Світлана Олександрівна)

Музичук Олексій, учень 9 класу НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Бонарєва Світлана Олександрівна)

Сутиська Ксенія, учениця 9 класу НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Бонарєва Світлана Олександрівна)

Мизюк Ірина, учениця 11 класу НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Бонарєва Світлана Олександрівна)

Огороднік Назарій, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. С. Лисенка (вчитель Мацьків Марта Мирославівна)

ІІІ місце

Водославський Владислав, учень 8 класу СШ І-ІІІ ст. №1 ім. В. Стефаника (вчитель Скочеляс Ольга Петрівна)

Івасюк Ольга, учениця 9 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Бордун Ірина Ігорівна)

Мурмилюк Дмитро, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. С. Лисенка (вчитель Мацьків Марта Мирославівна)

Додав: Гість | Переглядів: 45 | | Теги: 2017 лютий | Рейтинг: 0.0/0