Вітаю Вас Гість!
Неділя, 21.01.2018, 21:29
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[10.01.2018][Листи Управління]
Про навчання для учителів англійської мови
[04.01.2018][Поточні оголошення]
Календар науково-методичних заходів на січень 2018 року
[04.01.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у січні 2018 року
[04.01.2018][Накази Управління]
Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників освітніх закладів міста у 2018 році
[04.01.2018][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у січні 2018 року
[26.12.2017][Накази Управління]
Про гарячу телефонну лінію
[18.12.2017][Поточні оголошення]
Семінар-практикум для вчителів математики
[15.12.2017][Поточні оголошення]
До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста
[15.12.2017][Поточні оголошення]
Члени журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
[12.12.2017][Поточні оголошення]
Семінар соціальних педагогів

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » 2017 » Лютий » 13 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
15:49
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

І місце

Козак Регіна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Скробало Ірина Володимирівна)

ІІ місце

Каракаш Марілін, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Шевченка (вчитель Вишнівська Галина Георгіївна)

Бурак Юлія, учениця 8 класу НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Бонарєва Світлана Олександрівна)

Музичук Олексій, учень 9 класу НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Бонарєва Світлана Олександрівна)

Сутиська Ксенія, учениця 9 класу НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Бонарєва Світлана Олександрівна)

Мизюк Ірина, учениця 11 класу НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Бонарєва Світлана Олександрівна)

Огороднік Назарій, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. С. Лисенка (вчитель Мацьків Марта Мирославівна)

ІІІ місце

Водославський Владислав, учень 8 класу СШ І-ІІІ ст. №1 ім. В. Стефаника (вчитель Скочеляс Ольга Петрівна)

Івасюк Ольга, учениця 9 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Бордун Ірина Ігорівна)

Мурмилюк Дмитро, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. С. Лисенка (вчитель Мацьків Марта Мирославівна)

Додав: Гість | Переглядів: 66 | | Теги: 2017 лютий | Рейтинг: 0.0/0