Вітаю Вас Гість!
Субота, 24.02.2018, 11:26
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2017 » Листопад » 2 » Семінар - практикум
19:05
Семінар - практикум
02 листопада на базі Коломийської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені Тараса Шевченка відбувся семінар - практикум для практичних психологів і соціальних педагогів на тему: «Булінг та кібергбулінг в освітньому середовищі»


Учасники тренінгу розглядали причини і наслідки булінгу для усіх трьох сторін - жертви, кривдника і спостерігачів, шукали способи допомоги, ділилися власним досвідом роботи з подолання наслідків ситуацій кривдження школярів.

Було визначено, що найважче працювати саме з кривдниками, оскільки ініціатори ситуації булінгу у випадку викриття намагаються уникнути відповідальності за скоєне, виправдатися, заперечують свою участь тощо.

Учасники були одностайні у тому, що подолання булінгу можливе лише за умови співпраці усіх дорослих: батьків, педагогів, психолога, соціального педагога. Робота в групах над пошуком рішень у ситуаціях , які запропонувала для розгляду психолог Вікторія Петрікова і соціальний педагог Регіна Костригіна з досвіду власної роботи, дала можливість учасникам збагатити свій арсенал різноманітністю підходів до надання допомоги дітям у ситуаціях кривдження.

Попередження булінгу та втручання у разі такого інциденту – це більше, ніж просто його припинення. Це сприяє також розвитку здорових стосунків.

Всім учасникам дякуємо за роботу.
Додав: Гість | Переглядів: 21 | | Рейтинг: 0.0/0