Вітаю Вас Гість!
Субота, 20.10.2018, 22:52
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2018 » Січень » 19 » Семінар-практикум для вчителів біології
12:38
Семінар-практикум для вчителів біології

Сучасний урок – це урок,

на якому вислуховують будь-яку твою думку,

урок, де людина учиться бути людиною .

17 січня 2018р. на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 відбувся міський семінар-практикум для вчителів біології закладів загальної середньої освіти на тему « Сучасний урок біології. Використання арт-терапевтичних методик на уроках біології з метою підвищення інтересу до предмета ».

Цікаву та змістовну доповідь підготувала вчитель біології Леся Валеріївна Арсенич. Вона ознайомила присутніх з характерними ознаками сучасного уроку та методами підвищення інтересу учнів до навчання, наголосила, що сучасний урок повинен проводитися в умовах дружнього та партнерського співробітництва учитель-учень, а також ознайомила учасників семінару з технологією «Перевернутий клас», з основними перевагами та недоліками цієї технології. Леся Валеріївна акцентувала на важливості застосування інформаційних технологій для підвищення ефективності активних методів навчання для всіх форм організації навчально-виховного процесу: на уроках під час самостійних, практичних та контрольних робіт, на всіх етапах проведення уроку, у ході проведення виховних та позашкільних заходів. Особливо корисним і доступним у навчанні біології є використання VirtuLab - найбільшого в сучасному Інтернеті збірника віртуальних дослідів з різних навчальних дисциплін, який має безкоштовний доступ. Віртуальна лабораторія моделює реальне лабораторне середовище і процеси, тож учні мають змогу перетворити свої теоретичні знання в практичні шляхом проведення експериментів. Крім того, віртуальне середовище сприяє увазі і мотивації до навчання, підтримує дискусію між учасниками навчального процесу. Леся Валеріївна рекомендувала використовувати 3D атлас тіла людини - інтерактивний анатомічний атлас, що дозволяє вивчати анатомію і фізіологію людини в режимі онлайн при вивченні біології у 8 класі.

Під час психологічного тренінгу з елементами арт-терапевтичних технік, який провів практичний психолог Володимир Анатолійович Акімов, присутні оптимізували міжособистісне і внутрішньогрупове спілкування, групову згуртованість, розвинули і вдосконалили комунікативні навички, налаштувалися на прояв взаємної емоційної підтримки.

Усі учасники міського семінару-практикуму отримали цікавий досвід та позитивні емоції.

Додав: Гість | Переглядів: 37 | | Рейтинг: 0.0/0