Вітаю Вас Гість!
Четвер, 22.02.2018, 14:09
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2016 » Листопад » 3 » Семінар – практикум учителів фізики
16:03
Семінар – практикум учителів фізики
3 листопада 2016 року на базі ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка відбувся семінар – практикум учителів фізики «Фахова майстерність вчителя як один із компонентів підвищення якості освіти». Метою проведеного заходу було залучення вчителів фізики до обговорення питань, пов’язаних із підвищенням фахової майстерності; стимулювання до творчого самовдосконалення, презентації перспективних освітніх ідей і технологій.

На початку семінару заступник директора з навчально – виховної роботи Галів В.В. презентував навчальний заклад.

Цікавими і насиченими для учасників семінару були майстер – класи «Механічний рух. Відносність руху. Тіло відліку. Система відліку. Матеріальна точка. Траєкторія. Шлях. Переміщення», проведений Гультай Ганною Ярославівною та «Застосування методів, що сприяють підвищенню ефективності і результативності навчання», запропонований Тимофіїв Марією Олексіївною.

Вчителі фізики шкіл міста мали змогу попрацювати з приладами для фронтальних лабораторних робіт, обмінятися досвідом роботи з організації та проведення експериментальної роботи з навчальних тем для учнів 8-11 класів.

На завершення семінару – практикуму практичний психолог Олексюк Світлана Сергіївна провела заняття «Імідж учителя – запорука успіху».

Додав: Гість | Переглядів: 84 | | Рейтинг: 1.0/1