Вітаю Вас Гість!
Четвер, 24.05.2018, 04:59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2018 » Квітень » 27 » Семінар-практикум учителів хімії
14:53
Семінар-практикум учителів хімії
Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті визначила, що головною метою української системи освіти є створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості. На цій основі  формується нова педагогіка – педагогіка компетентної, відповідальної людини.

26 квітня 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7 відбувся семінар-практикум для вчителів хімії з проблеми "Сучасні підходи до викладання хімії. Реалізація освітньої галузі Державного стандарту «Природознавство". 


У ході семінару–практикуму були висвітлені питання щодо реалізації компетентісного підходу у викладанні хімії через використання педагогічних інновацій. Вчителі обговорювали можливості розвитку, функціонування і життєдіяльності школи майбутнього, дискутували про роль учителя при спілкуванні з сучасним учнем та онлайн-сервіси з хімії, які можна використовувати для підвищення ефективності педагогічної діяльності.   
  


Досвідом роботи з використання якісних ресурсів мережі Інтернет як інструменту створення розвивального середовища поділилася Ольга Вигнанець, методист інформаційно-методичного центру.    В підсумку семінару вчителі висловили думки про те, що сучасний вчитель має бути «у тренді», розумно поєднуючи традиційні та інноваційні методи викладання хімії, частіше застосовувати нові інноваційні підходи, зокрема, онлайн-сервіси, педагогічні програмні засоби.   

Усі учасники міського семінару-практикуму отримали цікавий досвід та позитивні емоції.
Додав: Гість | Переглядів: 10 | | Рейтинг: 0.0/0