Вітаю Вас Гість!
Неділя, 21.10.2018, 18:25
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2018 » Березень » 30 » Семінар учителів-германістів
15:52
Семінар учителів-германістів
30 березня у спеціалізованій школі І–ІІІ ст. №1 імені Василя Стефаника відбувся семінар учителів німецької мови на тему «Ознайомлення з діяльністю Ґете-Інституту. Досвід співпраці з центрами вивчення німецької мови». 

Про особливості роботи літнього мовного пришкільного табору GoCamp, якому передував попередній відбір і тренінг у Ґете-Інституті, який надав відповідне оснащення, розповіла вчителька німецької мови спеціалізованої школи І–ІІІ ст. №1 імені Василя Стефаника Леся Василівна Никипанчук. Використання оригінальних матеріалів для учнів та нестандартні методики зумовили успішні результати у вивченні німецької мови. Враженнями від роботи на різних мовних курсах, організованими Ґете-Інститутом, поділилися й інші вчителі (С.В.Векерик, С.М.Іванюк, Г.М.Сіщук, Т.М.Пашко, І.М.Філоненко та інші). Обговорення результатів упровадження освоєних новітніх методик було конструктивним та цікавим. 

Крім того, про участь у цьогорічному конкурсі «Учитель року» поінформувала його учасниця, вчителька німецької мови спеціалізованої школи І–ІІІ ст. №1 імені Василя Стефаника, Марія Романівна Дмитерко. Вона розповіла про специфіку конкурсних випробувань і порадила колегам брати участь у майбутніх конкурсах заради нового досвіду й підвищення педагогічної самооцінки.

Цей захід продемонстрував, що колектив учителів-германістів міста складають ерудовані й талановиті педагоги-ентузіасти, які готові до змін та інновацій у річищі концепції Нової української школи.
Додав: Гість | Переглядів: 22 | | Рейтинг: 0.0/0