Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 23.02.2018, 21:38
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2016 » Квітень » 20 » Семінар заступників директорів
14:47
Семінар заступників директорів
У загальноосвітній школі І – ІІ ст. №10 14 квітня 2016 року приймали заступників директорів усіх шкіл міста на семінарі «Роль заступника директора з навчально – виховної роботи у підвищенні науково – методичної підготовки фахової майстерності вчителя та якісного забезпечення навчально – виховного процесу».Запропонований захід, проведений у формі управлінських діалогів та презентації досвіду роботи вчителів, мав на меті обговорення важливості професійних особливостей особистості заступника директора. Зі вступним словом до учасників звернулася директор школи Одверко Л.В., яка коротко розповіла про традиції та специфіку навчального закладу.Практичний модуль семінару був представлений творчо проведеними уроками геометрії у 7 Б класі вчителем математики Кузюк О.Й. та інформатики у 8 Б класі вчителем інформатики Вигнанець О.І.. Педагоги продемонстрували достатній рівень професійної майстерності та досконале володіння предметом.
 


Науково – методичний модуль розпочався з ділової гри «Сходинки до майстерності», запропонованої заступником директора Титик О.І. Учасники семінару разом з педагогами школи досліджували шляхи зростання професійності вчителя через надання методичної допомоги заступником
директора. Продовжили роботу представленням власних блогів Яцик Н.М., вчитель англійської мови ; Кузюк О.Й., вчитель математики; Дяків С.В., вчитель образотворчого мистецтва та Вигнанець О.І., вчитель інформатики. На завершення практичним психологом Калин Л.І. був проведений психологічний тренінг «Формула щастя вчителя».


Додав: Гість | Переглядів: 133 | | Рейтинг: 0.0/0