Вітаю Вас Гість!
Четвер, 22.02.2018, 03:59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2016 » Грудень » 9 » Семінар заступників директорів з навчально – виховної роботи ЗНЗ міста
14:32
Семінар заступників директорів з навчально – виховної роботи ЗНЗ міста
«Не програма, не підручник і не метод вирішують успіх справи, а особистість і лише особистість…» Ці слова великого українського педагога Василя Сухомлинського стали гаслом семінару заступників директорів з навчально – виховної роботи ЗНЗ міста на тему «Роль заступника директора з навчально – виховної роботи  у підвищенні рівня методичної підготовки, фахової майстерності вчителя та якісного забезпечення навчально – виховного процесу», проведеного на базі СШ І – ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника  у перший день зими.

Проведений захід мав на меті систематизувати досвід  заступника директора з навчально – виховної роботи щодо організації методичної роботи в школі.

Заступники директора СШ І – ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника  О.Семенюк та Л. Граб  презентували для учасників семінару досвід роботи щодо методичного супроводу підвищення рівня фахової майстерності, індивідуальної та колективної методичної роботи.

Досить цікавим  був колаж занять англомовного табору для дівчат «G.L.O.W.» (Лідерство) для   7-8 класів, який продемонстрували учениці  9 Г та 11 Б класу (Мельничук Софія, Кобзарєва Ярина та Буртник Софія) разом з волонтером Корпусу Миру Титанією Грін.

Насиченим і змістовним було засідання МО вчителів початкових класів «Самоосвіта вчителів як складова системи внутрішньої  роботи заступника директора з навчально – виховної роботи».

Практичний психолог М. Остяк та соціальний педагог І. Гнатюк  провели заняття «Психологічний супровід роботи  заступника директора з навчально – виховної роботи при вирішенні конфліктних ситуацій».

Наповнені новими враженнями та гарним настроєм, завучі шкіл попрощались із навчальним закладом.

Додав: Гість | Переглядів: 112 | | Рейтинг: 0.0/0