Вітаю Вас Гість!
Четвер, 22.02.2018, 13:54
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Школу-ліцей відвідав заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН
11:19
Школу-ліцей відвідав заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН

07 жовтня школу-ліцей з діловим візитом відвідали Дятленко Сергій Миколайович, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, начальник відділу державно-громадського управління освітою, Будзак Іван Васильович, заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та Бордун Любомир Мирославович, начальник управління освіти Коломийської міської ради.

В ході візиту поважні гості поспілкувалися з директором школи-ліцею Ганною Пасічною, педагогічним колективом та ліцеїстами, оглянули мат.еріально-технічне оснащення кабінетів, цікавилися організацією навчально-виховного процесу. Одим із головних питань, яке обговорювалося під час зустрічі, було зміни, які зараз відбуваються в освітній галузі. Ганною Пасічною було зазначено, що школа-ліцей взяла курс на впровадження Концепції нової української школи, а вчителі початкової школи суттєво попрацювали над тим, щоб програма навчання для учнів молодших класів не була перевантажена тематично. Заступники директора школи-ліцею розповіли гостям про досягнення навчального закладу, про міжнародні програми та проекти, в яких школа-ліцей бере участь, похвалилися співпрацею зі школами-партнерами з європейських країн.

Сохранить
Додав: Гість | Переглядів: 83 | | Рейтинг: 0.0/0