Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 20.04.2018, 19:44
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[17.04.2018][Термінові оголошення]
Відбір підручників для 5 та 10 класів
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у травні 2018 року
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у травні 2018 року
[13.04.2018][Поточні оголошення]
Коломийський міський інклюзивно-ресурсний центр оголошує конкурсний добір педагогічних працівників
[10.04.2018][Поточні оголошення]
Екологічний проект
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Засідання голів учнівського самоврядування
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класів
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Семінар-практикум учителів фізики
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Про семінар бібліотекарів

Корисні посилання

Головна » 2016 » Квітень » 29 » «Служити Богові, Батьківщині, ближнім»
14:31
«Служити Богові, Батьківщині, ближнім»
Під головними ідейними принципами лицарства: «Служити Богові, Батьківщині, ближнім» та наказом(керівництвом) управління освіти Коломийської міської ради від 19 квітня №50-од на базі Коломийської СШ І-ІІІ ст.№1 імені В.Стефаника, 27 квітня 2016 року було проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Метою було виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості. Гра проводилася у формі навчально-виховного збору та згідно Положення про проведення І міського етапу дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), а не за класичною схемою проведення спортивних змагань, де головним є перемога команди будь-якою ціною.

У грі взяли участь команди («Рій») з числа учнів загальноосвітніх навчальних закладів. О 12.00 год. всі вишикувалися на майданчику, виконали Державний Гімн України, капітани команд здали рапорт командуючому гри про готовність до змагань і на вітання командуючого учасники відповідали: «Бажаємо здоров’я, товаришу командуючий!», а після поздоровлення команд із початком змагань учасники відповідали триразово: «Слава! Слава! Слава! Змагання відкрив та привітав усіх учнів, керівників та гостей спеціаліст І категорії управління освіти Коломийської міської ради, головний суддя Мельник Іван Петрович, а також заступник начальника штабу, відповідальна за роботу з навчальними закладами, головний спеціаліст управління освіти Коломийської міської ради Яворська Олеся Василівна.

Учасники гри «Сокіл»(«Джура») взяли участь(змагалися) у таких видах змагань та конкурсів: «Стройовий впоряд», «Візитка рою» (об’єднана з конкурсом «Ватра»), конкурс на кращу стройову пісню, вікторина « Видун», змагання на туристській смузі перешкод (туристсько-спортивна естафета) - (підйоми по схилу, горизонтальний маятник, переправа по мотузці з перилами), стрільба із пневматичної зброї, змагання з фізичної підготовки(перетягування канату та армреслінг), конкурс з медичної підготовки – надання долікарської допомоги - «Рятівник».

Україна нині потребує свідомих, вихованих молодих громадян – сильних як духовно, так і фізично. За час спільної роботи організатори і вчителі мали можливість взаємно збагатити свій власний виховний потенціал, а юнаки та дівчата – потоваришуватися, отримати побільше корисної інформації, показати свою спритність, точність, силу, творчість, виробити особисті навики виживання в екстремальних умовах. Для України це дуже важливо, тому що молодь сьогодні, як ніколи, має бути готова до любих непередбачених дій. Джура допомагає їм зрозуміти і відчути, хоч трішечки, себе козаком (чи козачкою). Це важливо і потрібно, вона вчить всіх жити, бути сильними, наполегливими та розумнішими, виховує у юнаків(дівчат) повагу до українських звичаїв, козацтва. А ще, дуже багато людей втратили козацький дух, в Україні є безліч проблем, які ми не в змозі вирішити, але такі змагання-конкурси дають нам якусь надію. Крім того, дівчата ні в чому не поступалися перед хлопцями і показали себе справжніми козачками.

Вести здоровий спосіб життя – це не лише бути сильним, спортивним і красивим. У наш час це ще й патріотично. Всі команди(«Рій»)шкіл по своєму організувалися і представили себе. Їм навіть посприяла погода. Дякувати Богу, всі залишилися здоровими, набралися нових сил, знань, умінь і навичок і достойно виступили.

За підсумками суддівської колегії І (міського)етапу гри « Сокіл»( «Джура»), переможцями стали представники трьох шкіл:

ІІІ місце – команда( «Рій») №1(Коломийська СШ І-ІІІ ст.№1 імені В.Стефаника);
ІІ місце – команда(«Рій»)- «Отаман»( Коломийська гімназія ім. М. Грушевського);
І місце – команда(«Рій»)-«Отамани»(Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст. №8).

Переможців та учасників І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста привітав начальник управління освіти Коломийської міської ради Бордун Л.Б. За призові місця вручено булави та грамоти, а учасникам також грамоти. Всім дякуємо за хороші результати та приємні враження!!!

Заступник директора школи з виховної роботи Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Ващук Г.І.
Додав: Гість | Переглядів: 154 | | Рейтинг: 0.0/0