Доброю традицією стало для освітян міста брати
участь у спартакіаді серед педагогічних працівників. 28 березня 2017 року об 11.00 год. на базі
загальноосвітньої школи №8 відбулося урочисте відкриття ХV Спартакіади серед
педагогічних працівників. Змагання відбувалися протягом трьох днів. Загалом
участь взяли 12 команд, серед яких одна була збірною з працівників дошкільних навчальних закладів міста
Коломиї. Освітяни мірялися силами у чотирьох дисциплінах:
волейбол, теніс, шахи та плавання. 30
березня на урочистому закритті спартакіади було підбиті підсумки трьохденних
змагань: І командне
місце здобула спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника ІІ командне місце – навчально-виховний комплекс №9 «школа-природничо-математичний ліцей» ІІІ
командне місце – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. С. Лисенка В
особистій першості Волейбол
(чоловіки) І місце –
команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника ІІ місце
– команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 ІІІ
місце – команда загальноосвітньої школа
І-ІІІ ступенів №4 ім. С. Лисенка Волейбол
(жінки) І місце –
збірна команда дошкільних навчальних закладів міста ІІ місце
– команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 ім. Героя України Тараса
Сенюка ІІІ
місце - команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім. С. Лисенка Настільний
теніс (чоловіки) І місце – Потятинник Володимир Володимирович,
вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника ІІ місце – Лопачак Олег Іванович, вчитель загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №4 ім. С. Лисенка ІІІ місце
– Макарчук Володимир Васильович, вчитель навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» Настільний
теніс (жінки) І місце – Мотиль Оксана Степанівна, вчитель
загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7 ІІ місце – Соколовська Софія Богданівна, вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В.
Стефаника ІІІ місце -
Вигнанець Ольга Іванівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №10. Плавання (чоловіки) І місце – Пархоменко Володимир Васильович, вчитель
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника ІІ місце
– Греблюк Роман Іванович , вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6
ім. Героя України Тараса Сенюка ІІІ
місце – Малярчук Роман Іванович, вчитель навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» Плавання (жінки) І місце –
Матейчук Неля Любомирівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6
ім. Героя України Тараса Сенюка ІІ місце – Дзюб Надія Миколаївна, вчитель-логопед дошкільного навчального
закладу №17 «Калинка» ІІІ
місце – Ватрич Оксана Василівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
№4 ім. С. Лисенка Шахи (чоловіки) І місце –
Слободян Василь Федорович, вчитель навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» ІІ місце – Дрань Володимир Петрович, працівник
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ІІІ місце – Андріїшин Василь Федорович, працівник
дошкільного навчального закладу №2 «Дударик» Шахи (жінки) І місце – Жураковська Тетяна Валеріївна, вчитель
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ІІ місце
– Левченко Ірина Вікторівна, вчитель навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» ІІІ місце – Дяків Світлана Василівна, вчитель
загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №10 Всі переможці були нагородженні грамотами а Благодійний
фонд "Покуття” вручив переможцям у подарунок волейбольні м’ячі та сітку.
|