Вітаю Вас Гість!
Субота, 21.04.2018, 01:28
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[17.04.2018][Термінові оголошення]
Відбір підручників для 5 та 10 класів
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у травні 2018 року
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у травні 2018 року
[13.04.2018][Поточні оголошення]
Коломийський міський інклюзивно-ресурсний центр оголошує конкурсний добір педагогічних працівників
[10.04.2018][Поточні оголошення]
Екологічний проект
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Засідання голів учнівського самоврядування
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класів
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Семінар-практикум учителів фізики
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Про семінар бібліотекарів

Корисні посилання

Головна » 2018 » Квітень » 5 » Спартакіада педагогічних працівників
13:51
Спартакіада педагогічних працівників
З метою пропаганди здорового способу життя й популяризації серед населення фізичної культури та спорту, з 27 березня по 30 березня 2018 року в м.Коломиї відбулась ХVІ міська спартакіада працівників освіти. 

Змагання проходили з п’яти видів спорту: волейбол, теніс, шахи, плавання та стрільба з пневматичної гвинтівки. Кожна команда бажала досягти перемоги, тому боротьба була напружена та виснажлива. Проте приємні емоції та досягнуті рекорди стали найкращими здобутками цих змагань. 



3 квітня на урочистому закритті спартакіади були підбитті підсумки трьохденних змагань: 
Отож, І командне місце здобула спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника; 
ІІ командне місце – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. С. Лисенка; 
ІІІ командне місце – навчально-виховний комплекс  №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 

В особистій першості: 

Волейбол (чоловіки): 
І місце – команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника; 
ІІ місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №8; 
ІІІ місце – команда загальноосвітньої  школа І-ІІІ ступенів №4 ім. С. Лисенка. 

Волейбол (жінки): 
І місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  №10; 
ІІ місце – збірна команда закладів дошкільної освіти міста; 
ІІІ місце - команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8. 

Настільний теніс (чоловіки): 
І місце – Лопачак Олег Іванович, вчитель  загальноосвітньої  школа І-ІІІ ступенів №4 ім. С. Лисенка; 
ІІ місце – Потятинник Володимир Володимирович, вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника;
ІІІ місце – Макарчук Володимир Васильович, вчитель навчально-виховного комплексу  №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 

Настільний теніс (жінки): 
І місце – Мотиль Оксана Степанівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7; 
ІІ місце – Соколовська Софія Богданівна, вчитель  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника;   
ІІІ місце  - Обушак Роксолана Василівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів  №5 ім.Т.Г.Шевченка. 

Плавання (чоловіки): 

І місце – Пархоменко Володимир Васильович, вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника;  
ІІ місце – Гребеняк Роман Іванович , вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 ім. Героя України Тараса Сенюка; 
ІІІ місце – Малярчук Роман Іванович, вчитель навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 

Плавання (жінки): 
І місце – Матейчук Неля Любомирівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 ім. Героя України Тараса Сенюка; 
ІІ місце – Дзюб Надія Миколаївна, вчитель-логопед дошкільного навчального закладу №17 «Калинка»; 
ІІІ місце – Бойченко Валентина Валеріївна, вчитель навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 

Шахи (чоловіки): 
І місце – Слободян Василь Федорович, вчитель навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей»; 
ІІ місце – Дрань Володимир Петрович, працівник загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3; 
ІІІ місце – Андріїшин Василь Федорович, працівник дошкільного навчального закладу №2 «Дударик». 

Шахи (жінки): 
І місце – Мартинюк Тетяна Ярославівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3; 
ІІ місце – Жураковська Тетяна Валеріївна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №5 ім.Т.Г.Шевченка; 
ІІІ місце - Левченко Ірина Вікторівна, вчитель навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 

Переможці були нагородженні кубками, грамотами, цінними подарунками та грошовими преміями. 
Додав: Гість | Переглядів: 10 | | Теги: спорт | Рейтинг: 5.0/1