Вітаю Вас Гість!
Субота, 21.04.2018, 01:29
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[17.04.2018][Термінові оголошення]
Відбір підручників для 5 та 10 класів
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у травні 2018 року
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у травні 2018 року
[13.04.2018][Поточні оголошення]
Коломийський міський інклюзивно-ресурсний центр оголошує конкурсний добір педагогічних працівників
[10.04.2018][Поточні оголошення]
Екологічний проект
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Засідання голів учнівського самоврядування
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класів
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Семінар-практикум учителів фізики
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Про семінар бібліотекарів

Корисні посилання

Головна » 2018 » Березень » 28 » Вітаємо переможців та призерів учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
08:50
Вітаємо переможців та призерів учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
З метою виявлення художньо обдарованих дітей, підтримки і популяризації їх творчості з образотворчого мистецтва управлінням освіти Коломийської міської ради 14 березня 2018 року на базі Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника було проведено ІІ (міський) етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва. 



1 місця здобули:        
- Данилюк Романа Валеріївна, учениця 7 класу Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника;
- Тітова Лілія Андріївна,  учениця  9 класу Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №3. 

 2 місця здобули:       
- Козак Марія Миколаївна, учениця 7 класу Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім. Героя України Тараса Сенюка;       
- Калюжна Маргарита Миколаївна, учениця 7 класу Коломийської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №3;       
- Стручук Сніжана Петрівна, учениця 9 класу Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника;      
- Дем'янюк Анастасія Михайлівна, учениця 9 класу Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №8. 

3 місця здобули:     
- Чубан Діана Миколаївна, учениця 7 класу Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №8;     
- Борисова Анастасія Михайлівна, учениця  7 класу Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №4 ім. Сергія Лисенка; 
- Потятинник Аліна Богданівна, учениця 9 класу Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів №7;     
- Підлісецький Захар Романович, учень 9 класу Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського. 

Бажаємо юним художникам нових творчих успіхів!
Додав: Гість | Переглядів: 12 | | Рейтинг: 0.0/0