Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 20.02.2018, 18:50
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2016 » Жовтень » 23 » Засідання обласної творчої групи керівників закладів нового типу
16:29
Засідання обласної творчої групи керівників закладів нового типу


13 жовтня у школі-ліцеї відбулося засідання обласної творчої групи керівників закладів нового типу на тему "Діяльність керівників ЗНЗ з організації фінансово-господарської діяльності та внутрішнього контролю".

Впродовж засідання завідувач лабораторії ОІППО Ольга Нижник та керівники шкіл в режимі діалогу обговорили питання шкільної автономії як механізму розвитку освіти, принципи фінансування школи, складання кошторису, поділилися досвідом економії в межах навчального закладу та отримали практичні поради з управління шкільним бюджетом.

На практичному модулі учасники засідання побували на уроці економіки "Геологічна дилема", де мали нагоду побачити використання комп'ютерних технологій під час навчально-виховного процесу. Вчитель економіки Гуцуляк Т.В. продемонструвала колективну роботу учнів з віртуальною дошкою Padlet та роботу у програмі Plickers, за допомогою якої вона проводить фронтальне опитування та миттєве оцінювання учнів на уроці. Після уроку керівників шкіл ознайомили з досвідом роботи школи-ліцею з питання проведення внутрішнього контролю. Зокрема, адміністрація школи-ліцею поділилася досвідом проведення контрольних робіт в програмі MyTest, яка допомагає миттєво зібрати та проаналізувати результати, виставити бали згідно заданої в тесті шкали.

Прец-центр НВК №9 "ПМЛ"

Додав: Гість | Переглядів: 75 | | Теги: 2016 жовтень | Рейтинг: 0.0/0