Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 23.08.2019, 12:24
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків
[29.12.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у січні 2019 року

Корисні посилання

Головна » 2018 » Листопад » 14 » Дитячі спортивні ігри "Старти надій"
10:00
Дитячі спортивні ігри "Старти надій"
7 листопада 2018 року на базі стадіону «Юність» відбулися змагання міського етапу  Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів 7-х класів закладів загальної середньої освіти  «Старти надій». Змагання з легкої атлетики включають: біг на 60 метрів, естафету 8х50 метрів, стрибки у довжину, метання м’яча на дальність, піднімання тулуба з положення лежачи в сід. В окремих видах програми кращі результати показали: 

Біг 60м (юнаки): 
І місце – Балабаник Арсен, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.Т.Г.Шевченка. 
ІІ місце – Овчаренко Станіслав, учень навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 
ІІІ місце – Савчук Ярослав, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. 

Біг 60м (дівчата): 
І місце – Жигалюк Анастасія, учениця навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 
ІІ місце – Яцик Семена, учениця спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.В.Стефаника. 
ІІІ місце – Кебало Квітослава, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.Т.Г.Шевченка. 

Стрибок у довжину з розбігу (юнаки): 
І місце – Овчаренко Станіслав, учень навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 
ІІ місце – Романюк Ростислав, учень навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 
ІІІ місце – Балабаник Арсен, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.Т.Г.Шевченка.

Стрибок у довжину з розбігу (дівчата): 
І місце – Жигалюк Анастасія, учениця навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 
ІІ місце – Армонавічуте Вестіна, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8. 
ІІІ місце – Романюк Ольга, учениця гімназії ім.М.Грушевського. 



Метання м’яча (юнаки): 
І місце – Марцинюк Сергій, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка. 
ІІ місце – Климюк Руслан, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка. 
ІІІ місце – Алексєєв Артур, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.Т.Г.Шевченка.

Метання м’яча (дівчата): 
І місце – Пастернюк Юлія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка. 
ІІ місце – Шкрібляк Юлія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка. 
ІІІ місце – Косун Юліана, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка.

Піднімання тулуба з положення лежачи в сід (юнаки): 
І місце – Коржинський Владислав, учень навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 
ІІ місце – Левицький Олег, учень навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 
ІІІ місце – Кравцун Арсен, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка.

Піднімання тулуба з положення лежачи в сід (дівчата): 
І місце – Романюк Надія, учениця навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 
ІІ місце – Марків Яна, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 ім. Героя України Т.Сенюка. 
ІІІ місце – Жигалюк Анастасія, учениця навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 

Естафета 8х50 метрів: 
І місце – команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника. 
ІІ місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.С.Лисенка. 
ІІІ місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.Т.Г.Шевченка. 

У загальному заліку за кількістю балів перемогу здобула команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стефаника. Друге місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім. С.Лисенка, третє місце - команда навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». 



Переможці нагороджені кубками та грамотами управління освіти.  Вітаємо переможців з яскравим виступом та гарними результатами!
Додав: Гість | Переглядів: 75 | | Рейтинг: 0.0/0