Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 23.08.2019, 13:07
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків
[29.12.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у січні 2019 року

Корисні посилання

Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Вітаємо юних математиків!
11:44
Вітаємо юних математиків!
29 вересня 2018 року відбувся XIV Івано-Франківський обласний турнір юних математиків. 

Вітаємо учнів НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей» із зайнятими призовими місцями в особистій першості

-       Волкову Євгенію Костянтинівну, ученицю 10-го класу – ІІ місце;
-       Триф’янчин Дарію Ярославівну, ученицю 11-го класу – ІІ місце; 
-       Жураковську Анастасію Яремівну, ученицю 10-го класу – ІІ місце; 
-       Геник Христину Богданівну, ученицю 11-го – ІІІ місце; 
-       Гуцуляка Володимира Віталійовича, учня 10-го класу – ІІІ місце. 



Вітаємо команду ліцеїстів «Вектор» із зайнятим ІІ місцем та їх керівника Годованець Ірину Василівну та команду ліцеїстів «Декарт» із зайнятим ІІІ місцем та їх керівника Бойченко Валентину Валеріївну

Склад команди «Декарт» 
- Скрипнюк Юлія Василівна, учениця 10-го класу;         
- Геник Христина Богданівна, учениця 11-го класу;          
- Гуцуляк Володимир Віталійович, учень 10-го класу; 
- Новіцький Едвард Віталійович, учень 9-го класу; 
- Мельничук Роман Васильович, учень 11-го класу; 
- Приймак Наталія  Миколаївна, учениця 10-го класу. 

 Склад команди «Вектор» 
- Жураковська Анастасія Яремівна, учениця 10-го класу; 
- Лозяк Василь Васильович, учень 11-го класу; 
- Волкова Євгенія Костянтинівна, учениця 10-го класу; 
- Триф’янчин Дарія Ярославівна, учениця 11-го класу; 
- Довжук Володимир Романович, учень 9-го класу;           
- Жук Анастасія Петрівна, учениця 10-го класу.
Додав: Гість | Переглядів: 70 | | Рейтинг: 0.0/0