Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 22.06.2018, 10:37
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[13.06.2018][Поточні оголошення]
Конкурс Global Teacher Prize Ukraine
[06.06.2018][Поточні оголошення]
Графік роботи закладів дошкільної освіти м. Коломиї влітку 2018 року
[29.05.2018][Поточні оголошення]
Розвиток молодіжного підприємства
[24.05.2018][Поточні оголошення]
Результати вибору підручників ЗЗСО для 1, 5 та 10-их класів
[23.05.2018][Поточні оголошення]
Засідання методичного об'єднання учителів-логопедів та учителів-дифектологів
[22.05.2018][Поточні оголошення]
Онлайн-опитування, присвячене темі підвищення кваліфікації й сертифікації педагогів
[22.05.2018][Поточні оголошення]
Інструктивна нарада для вчителів географії ЗЗСО
[22.05.2018][Накази Управління]
Про курси на червень 2018 року на базі ІМЦ
[22.05.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у червні 2018 року
[22.05.2018][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у червні 2018 року

Корисні посилання

Структура Управління

Апарат управління освіти
Бордун Любомир Бориславович

начальник управління

Часи прийому:

щосереди 10.00 - 12.00
2-24-63

Тимків Юлія Йосипівна

заступник начальника управління

2-44-67

Архіпова Галина Леонтіївна

головний спеціаліст управління з кадрової роботи

2-66-47

Мельник Іван Петрович

головний спеціаліст управління з питань дошкільної освіти

2-44-67

Яворська Олеся Василівна

головний спеціаліст управління

2-44-67
Приймальня управління освіти

Федорук Ірина Євгенівна

секретар

2-24-63
Інформаційно-методичний центр

Волощук Уляна Зіновіївна

директор

2-34-15

Гаранович Ніна Богданівна

методист з іноземних мов

2-34-15

Вижак Ганна Петрівна

методист з питань гуманітарного циклу

2-69-02

Саламіна Інна Ігорівна

методист з біології та хімії

2-69-02

Ткачук Оксана Євгеніївна

методист з історії, правознавства та географії

2-69-02

Чекан Ганна Миколаївна

методист з математики та фізики

2-34-15

Отрощенко Марія Василівна

методист з питань дошкільної освіти

2-34-15
Логопедичний кабінет

Селезінка Леся Ярославівна

завідувач логопедичним кабінетом


Група централізованого господарського обслуговування загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти міста управління освіти

Віннічук Наталія Миколаївна

начальник групи

2-66-47

Буджак Олена Миколаївна

юрисконсульт

2-66-47

Паньків Леся Іванівна

фахівець з тендерних закупівель

2-38-53

фахівець з організації харчування

2-38-53

Шаваринський Ярослав Миронович

інженер-будівельник

2-38-53

Харабарук Зенон Миколайович

інженер-теплотехнік

2-66-35
Гаврилюк Іван Миколайович

інженер-енергетик

2-66-35

Козьменко Іван Васильович

водій автобуса

2-66-35
Централізована бухгалтерія

Клапків Іван Дмитрович

головний бухгалтер

2-64-89

Апостолюк Оксана Василівна

старший економіст

2-59-05
Відділ зарплати2-24-64
Матеріальна група
2-64-89