Вітаю Вас Гість!
Середа, 19.12.2018, 02:16
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[04.12.2018][Поточні оголошення]
Шкільна волейбольна ліга 2018/2019 р
[03.12.2018][Поточні оголошення]
Щодо проведення заходу "Година коду"
[29.11.2018][Поточні оголошення]
Конкурс - «Welcome to my Ukraine»
[27.11.2018][Поточні оголошення]
Університет Короля Данила запрошує на День відкритих дверей
[21.11.2018][Листи Управління]
Проект PROMETHE-U.S.
[21.11.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у грудні 2018 року
[21.11.2018][Накази Управління]
Про відрядження педагогічних працівників на обласні семінари у грудні 2018 року
[19.11.2018][Поточні оголошення]
«Про перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти»
[12.11.2018][Поточні оголошення]
До уваги керівників ЗДО та ЗЗСО
[12.11.2018][Поточні оголошення]
Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс "Стежками Каменяра"

Корисні посилання

Структура Управління

Апарат управління освіти
Бордун Любомир Бориславович

начальник управління

Часи прийому:

щосереди 10.00 - 12.00
2-24-63

Тимків Юлія Йосипівна

заступник начальника управління

2-44-67

Архіпова Галина Леонтіївна

головний спеціаліст управління з питань обліку дітей шкільного віку

2-66-47

Мельник Іван Петрович

головний спеціаліст управління з питань позашкільної освіти, інклюзії, екстернату

2-44-67

Яворська Олеся Василівна

головний спеціаліст управління з питань ЗНО

2-44-67

Тростянецька Оксана Романівна

спеціаліст 1-ої категорії управління з питань виховної роботи

2-44-67

Тарновецька Тетяна Тарасівна

спеціаліст 1-ої категорії управління з питань дошкільної освіти

2-44-67
Приймальня управління освіти

Гайдейчук Ольга Миколаївна

секретар

2-24-63
Інформаційно-методичний центр

Отрощенко Марія Василівна

в.о. директора

2-69-02

Мочернюк Наталія Дмитрівна

методист з української мови та літератури

2-69-02

Вигнанець Ольга Іванівна

методист з інформатики та інформаційних технологій

2-69-02

Саламіна Інна Ігорівна

методист з біології та хімії

2-69-02

Ткачук Оксана Євгеніївна

методист з історії, правознавства та географії

2-69-02

Лукашенко Марія Петрівна

методист з математики та фізики

2-34-15

Луцак Галина Петрівна

методист з початкової освіти

2-34-15

Ілюк Оксана Михайлівна

методист з іноземних мов

2-44-67
Логопедичний кабінет

Селезінка Леся Ярославівна

завідувач логопедичним кабінетом


Група централізованого господарського обслуговування загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти міста управління освіти

Віннічук Наталія Миколаївна

начальник групи

2-66-47

Буджак Олена Миколаївна

юрисконсульт

2-66-47

Паньків Леся Іванівна

фахівець з тендерних закупівель

2-38-53

Вербіщук Ольга Миколаївна

фахівець з організації харчування

2-38-53

Шаваринський Ярослав Миронович

інженер-будівельник

2-38-53

Харабарук Зенон Миколайович

інженер-теплотехнік

2-66-35
Гаврилюк Іван Миколайович

інженер-енергетик

2-66-35

Козьменко Іван Васильович

водій автобуса

2-66-35
Централізована бухгалтерія

Клапків Іван Дмитрович

головний бухгалтер

2-64-89

Апостолюк Оксана Василівна

старший економіст

2-59-05
Відділ зарплати2-24-64
Матеріальна група
2-64-89