Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 24.11.2017, 19:40
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.11.2017][Термінові оголошення]
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
[23.11.2017][Термінові оголошення]
Членам журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
[19.11.2017][Термінові оголошення]
Продовження роботи членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
[17.11.2017][Термінові оголошення]
Школа молодого вчителя
[17.11.2017][Термінові оголошення]
Членам журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
[16.11.2017][Термінові оголошення]
Членам журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
[13.11.2017][Термінові оголошення]
Засідання науково-методичної ради інформаційно-методичного центру
[09.11.2017][Термінові оголошення]
Звіт міського голови
[07.11.2017][Поточні оголошення]
Тренінг до Дня української писемності
[03.11.2017][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсу на право укладення договору оренди

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » 2016 » Січень » 18 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
12:23
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Французька мова
Гвоздіцького Вадима, учня 9 класу ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Настащук Ірина Миколаївна) - ІІІ місце;
Кучера Максима, учня 9 класу ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Настащук Ірина Миколаївна) - ІІІ місце;
Шепітка Руслана, учня 10 класу ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Наумчук Лілія Панасівна) - ІІ місце;
Соляник Наталію, ученицю 10 класу ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Наумчук Лілія Панасівна) - ІІІ місце;
Дмитрук Анжеліку, ученицю 11 класу ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 5 ім. Т. Шевченка (вчитель Бойко Дарія Василівна) - ІІ місце;

Іспанська мова
Григорака Арсена, учня 9 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Перцович Дарія Несторівна) - ІІ місце;

Математика
Мочернюка Данила, учня 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель Бордун Любомир Бориславович) - ІІ місце;
Малярчука Романа, учня 11 класу ЗОШ  І-ІІІ ступенів 2 (вчитель Малярчук Олександра Романівна) - ІІІ місце;
Александрука Олександра, учня 10 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Гавука Надія Іванівна) - ІІІ місце;
Струк Надію, ученицю 9 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель Лисишина Ганна Георгіївна) - ІІІ місце;
Мицак Христину, ученицю 8 класу ЗОШ  І-ІІІ ступенів 2 (вчитель Клюсик Галина Григорівна) - ІІІ місце;

Додав: Гість | Переглядів: 115 | | Рейтинг: 0.0/0