Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 20.02.2018, 18:46
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2017 » Травень » 11 » Перші кроки в науку
19:56
Перші кроки в науку
Залучення обдарованої молоді до наукової діяльності - одне з основних завдань сучасної школи. Надзвичайно важливим та актуальним при цьому є не лише наявність в учнів знань, а і вмінь застосувати їх на практиці. Велику роль у розв’язанні цих питань відіграє самостійна дослідницька робота школярів, що відбувається у межах Малої академії наук України (МАН), головна мета якої – виявлення і підтримка обдарованих дітей та учнівської молоді, підготовка майбутньої наукової зміни.

У Коломийському НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» роботі з обдарованою молоддю приділено надзвичайно велику увагу. У школі-ліцеї постійно діє наукове товариство «Глобус», членами якого є учні 8-11 класів. Щороку ліцеїсти беруть активну участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України, посідаючи призові місця у міському та обласному етапах.

Цьогоріч ліцеїстка 41П групи Коломийського навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Ірина Мизюк посіла перше місце в конкурсі-захисті. Темою її наукової роботи стало дослідження сумішей дитячого харчування на вміст складних речовин (науковий керівник -Бонарєва Світлана Олександрівна).

– Я вперше на конкурсі-захисті МАН. Також я – учасник четвертого етапу олімпіади з біології. Але такий вид роботи, як конкурс-захист, мені більше подобається. Адже тут можна розповісти про своє дослідження й послухати інших учасників, дізнатися щось цікаве для себе, – розповіла Ірина.

 Ця перемога – результат багаторічної сумлінної праці ліцеїстки, яка чотири роки поспіль є учасником IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, тричі – її  призер.

Додав: Гість | Переглядів: 36 | | Рейтинг: 0.0/0