Вітаю Вас Гість!
Субота, 19.08.2017, 12:13
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » 2015 » Листопад » 25 » Проект "Освіта для сталого розвитку в дії"
16:23
Проект "Освіта для сталого розвитку в дії"
13 листопада 2015 року у м. Києві відбулася Всеукраїнська фінальна науково-практична конференція за проектом "Освіта для сталого розвитку в дії", під час якої було підбито підсумки трьох років діяльності проекту. Конференція передбачала виступ наукового керівника проекту Олени Пометун, керівника відділу сприяння реформам Посольства Швеції Кристина Даніельссон, директора Інституту НАПН України Олега Топузова. 
Цікавою була практична частина конференції, а інтерактивна форма її проведення не залишила нікого байдужим. Світове кафе — так називався формат проведення засідання, під час якого її учасники (учителі, методисти, директори шкіл, координатори і тренери) змогли «приміряти» на себе різні ролі: «учні», «батьки учнів», «учителі», «представники держави», «керівники шкіл» та «представники громади». Саме з цих позицій педагоги обговорили досягнення і перспективи освіти для сталого розвитку в Україні. Така рефлексія, безперечно, була корисною для кожного учасника групи, а також поінформувала керівників проекту, на що ще слід звернути увагу та в якому напрямку рухатися далі. 
Під час конференції відбулося нагородження  дипломами та пам'ятними подарунками активних учасників проекту та фіналістів конкурсу-огляду "Школа сприяння сталому розвитку" з 14 областей України.

  


Додав: Гість | Переглядів: 104 | | Рейтинг: 0.0/0