Вітаю Вас Гість!
Неділя, 21.10.2018, 18:14
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2018 » Квітень » 6 » Семінар бібліотекарів
10:26
Семінар бібліотекарів
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 177 від 22 березня 2017 року "Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації” та наказу Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2017 року "Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек” з 2017 року розпочато перехід на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією бібліотек, які підпорядковані Міністерству освіти і науки. 

Система УДК – світова, її використовують 130 країн. Постанова передбачає відмову від використання ББК та поступове переведення  бібліотек на УДК як міжнародну систему.   

Саме з цією метою 29.03.2018 року на базі Коломийської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені Т.Ш.Шевченка для бібліотекарівзакладів загальної середньої освіти міста було проведено семінар «Упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи бібліотек ЗЗСО», під час якого бібліотекарі ознайомилися з інформаційним повідомленням «Створення та міжнародне значення УДК. Перехід з ББК на УДК». А такождізналисяпро історіюуніверсальноїкласифікації та їїсучасний стан. Розглянулиметодичнірекомендації «Структура таблиць УДК, основнірозділи». В ходісемінарубулопереглянутовідеомайстер-класу "Впровадження УДК у роботу шкільноїбібліотеки", проведеного 11 січня 2018 р. у Немішаєвськійзагальноосвітнійшколі І-ІІІ ст. Бородянського району Київської обл., яке провела завідувачвідділукласифікаційних системДержавноїнаукової установи "Книжкова палата УкраїниіменіІвана Федорова" Муравйова Валентина Михайлівна. В якому докладно на прикладі шкільної бібліотеки розяснено впровадження УДК. Після спільного обговорення теми були прийняті загальні методичні рішення для всіх шкіл міста. Присутнім  роздано методичні та рекомендаційні матеріали. 


Додав: Гість | Переглядів: 23 | | Рейтинг: 0.0/0