Вітаю Вас Гість!
Неділя, 21.10.2018, 18:03
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2017 » Листопад » 30 » Семінар заступників директорів з виховної роботи
18:11
Семінар заступників директорів з виховної роботи
Семінар заступників директорів з виховної роботи «Країна педагогічної майстерності» Лише дієва система учнівського самоврядування може забезпечити підготовку підростаючого покоління до життя в умовах демократії. Коломийська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. В. Стефаника відома своїми вагомими здобутками, перемогами та досвідом роботи з учнівським самоврядуванням.


А двадцять восьмого листопадового дня Стефаникова школа зустрічала гостей – заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учасники заходу працювали над темою «Сучасні тенденції розвитку учнівського самоврядування: сутність, зміст, особливості діяльності». Учасники семінару помандрували на методичному потязі станціями «Країни педагогічної майстерності». Як і у кожну подорож, вони взяли з собою валізу, наповнивши її очікуваннями та сподіваннями. Заступник директора з виховної роботи Вікторія Максимчук ділилася досвідом роботи, здобутками школи, досягненнями у роботі з учнівським самоврядуванням.

Родзинкою інформаційного модуля стала презентація моделі учнівського самоврядування, яка стала призером обласного конкурсу-огляду. Лідери школи своїми аргументами, виконанням гімну шкільної громади «ШУМ» вселили віру, що Стефаникова школа виховує гідну зміну патріотів. Практичний модуль розпочався заняттям для учнів 4-6 класів «Я – лідер учнівського самоврядування», який провела практичний психолог Остяк М.В. Підсумком роботи став показовий виступ учнів 8-11 класів «Я - лідер».

Слова вдячності організаторам семінару лунали з вуст гостей. На пам’ять про гостини в Стефаниковій школі усі отримали тематичні подарунки. Кожен учасник семінару вийшов зі школи з піднесеним настроєм, позитивними враженнями та емоціями, досвідом та ідеями для подальшої плідної роботи. Адже Стефаникова школа, як завжди, представила освітянам багато нового і цікавого.

Додав: Гість | Переглядів: 73 | | Рейтинг: 0.0/0