Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 20.04.2018, 19:29
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[17.04.2018][Термінові оголошення]
Відбір підручників для 5 та 10 класів
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у травні 2018 року
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у травні 2018 року
[13.04.2018][Поточні оголошення]
Коломийський міський інклюзивно-ресурсний центр оголошує конкурсний добір педагогічних працівників
[10.04.2018][Поточні оголошення]
Екологічний проект
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Засідання голів учнівського самоврядування
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класів
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Семінар-практикум учителів фізики
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Про семінар бібліотекарів

Корисні посилання

Головна » 2018 » Лютий » 5 » Вітаємо
18:11
Вітаємо


1.Мельника Романа Васильовича, учня 10 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Гургула Галина Ярославівна).

2.Гуцуляка Володимира Віталійовича, учня 9 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Гургула Галина Ярославівна).

3.Новіцького Едварда Віталійовича, учня 8 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Гургула Галина Ярославівна).

4.Крамаренка Владислава Сергійовича, учня 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка (ІІІ місце, вчитель Гультай Ганна Ярославівна).

1.Пантелюк Юлію Сергіївну, ученицю 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка (ІІІ місце, вчитель Петришин Дмитро Васильович).

2.Івасюк Ольгу Романівну, ученицю 10 класу гімназії імені Михайла Грушевського (ІІІ місце, вчитель Ткачук Оксана Євгенівна).

3.Білака Тараса Михайловича, учня 11 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Павлюк Надія Володимирівна).

1. Крамаренка Владислава Сергійовича, учня 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка (ІІІ місце, вчитель Григорук Леся Михайлівна).

2.Палій Анастасію Андріївну, ученицю 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 (ІІІ місце, вчитель Чокинюк Оксана Михайлівна).

3.Плекана Олега Юрійовича, учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Т.Г.Шевченка (ІІІ місце, вчитель Тарновецька Лариса Павлівна).

4.Магас Віталію Юріївну, ученицю 9 класу гімназії імені Михайла Грушевського (ІІІ місце, вчитель Боледзюк Ірина Степанівна).

5.Івасюк Ольгу Романівну, ученицю 10 класу гімназії імені Михайла Грушевського (ІІІ місце, вчитель Боледзюк Ірина Степанівна).

6. Угринчука Віталія Романовича, учня 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 (ІІІ місце, вчитель Ілюк Ганна Іванівна)

7.Садов’яка Михайла Дмитровича, учня 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка (ІІІ місце, вчитель Григорук Леся Михайлівна).

8. Михайлюка Володимира Васильовича, учня 11 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Павлюк Надія Володимирівна).

Додав: Гість | Переглядів: 26 | | Рейтинг: 0.0/0