Вітаю Вас Гість!
Неділя, 21.10.2018, 18:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » 2018 » Квітень » 4 » Підвищуємо професійну компетентність
08:30
Підвищуємо професійну компетентність
Професійна компетентність вчителя потребує постійного розвитку й удосконалення. Учитель як організатор і керівник навчального процесу повинен використовувати ІКТ як один з головних елементів навчання, знаходити мотивацію для учнів і будувати їхню діяльність так, щоб у школярів виникло бажання пізнавати і відкривати нове.

          

29 березня 2018 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Василя Стефаника відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури з теми «Створення презентацій за допомогою технології скрайбінгу». Слова «скрайбінг», «скрайб» з’явилися в навчальному середовищі недавно. Скрайбінг є новою формою презентації навчального матеріалу.  Його використання на уроках української мови та літератури дає змогу зацікавити учнів, залучити їх до обговорення презентації, при цьому розвиває комунікативні навички, креативне мислення, творчий підхід і допомагає вчителю легко і нестандартно організувати навчальну діяльність та урізноманітнити урок.
 
Навчання проводила методист інформаційно-методичного центру Ольга Вигнанець. Всім було дуже цікаво: отримали практичні навички роботи на сайті Powtoon.com. Семінар пройшов у дружній та щирій атмосфері.

 

Надіємось, що вчителі набуті знання і вміння впроваджуватимуть у свою діяльність і навчання стане цікавим і більш мотивованим. 
Додав: Гість | Переглядів: 19 | | Рейтинг: 0.0/0