Вітаю Вас Гість!
Неділя, 14.04.2024, 02:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомленняУчасникиПравила форумуПошукRSS ]

Статистика

Форма входу

Логін:
Пароль:
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Робота Управління Освіти » ЗНО » Зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання
АдміністраторДата: Понеділок, 18.02.2013, 18:06 | Сообщение # 1
kolosvita

Група: Адміністратори
Повідомолень: 147
Нагороди: 1
Статус: Offline
Український центр оцінювання якості освіти

Регіональний центр оцінювання якості освітиПро Умови прийому до ВНЗ у 2014 році


29 жовтня 2013 року Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році. Документ є обов’язковим для вищих навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування.

Вступна кампанія 2014 року розпочнеться 1 липня. Прийом заяв від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчиться о 12.00 годині 31 липня.

Абітурієнти, яким необхідно буде проходити співбесіду, складати вступні екзамени або проходити творчі конкурси мають подати документи до 18.00 години 19 липня.

Перші рейтингові списки вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, мають бути оприлюднені вишами не пізніше 12.00 години 1 серпня. Традиційно списки рекомендованих до зарахування абітурієнтів будуть оновлюватися 5 та 8 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання за державним замовленням має відбутися 12 серпня. Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 26 серпня.

Абітурієнти 2014 року матимуть можливість подавати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу як в паперовій, так і в електронній формі.

Міністерством освіти не обмежено кількість спроб подання заяв про вступ у порівнянні з минулим роком. Абітурієнти зможуть подавати заяви не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів та не більше ніж на три напрями підготовки у кожному з них.

Навчальні заклади прийматимуть сертифікати ЗНО, що будуть видані УЦОЯО у 2014 році, а також сертифікати попередніх років, отримані абітурієнтами в період з 2008 до 2013 років.

Як і у минулому році, вищі навчальні заклади зможуть встановлювати вищу планку конкурсного бала з профільних предметів. Також за рішенням приймальних комісій у конкурсному відборі зможуть взяти участь ті абітурієнти, які матимуть бал ЗНО з непрофільного предмета нижче ніж 124, за умови результату ЗНО з профільного предмета не нижче 170 балів.

Для участі у вступній кампаніі-2014, абітурієнти, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти, мають подавати до приймальних комісій результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів.
Традиційно, середній бал атестата, буде частиною загального конкурсного бала та перераховуватиметься за 200-бальною шкалою.

Конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката ЗНО з конкурсних предметів (балів вступних екзаменів, творчих конкурсів), середнього бала атестата та додаткових балів.

У 2014 році призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, Призерам III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України будуть додатково нараховуватися бали за умови, якщо вони вступають на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони є призерами. Так, особам, які мають найкращі інтелектуальні досягнення, додатково будуть нараховані 70 балів. Також додаткові бали отримають вступники, нагороджені дипломами I, ІІ та ІІІ ступеня (50, 40 та 30 балів відповідно). Абітурієнти, які в рік вступу успішно закінчать підготовчі курси вищого навчального закладу, зможуть отримати до 20 додаткових балів.

Цьогорічні умови прийому до вищих навчальних закладів не передбачають участі Інформаційної системи "Конкурс" у забезпеченні відкритості та прозорості при проведенні прийому.

Затверджений документ також визначає правила проведення вступних екзаменів та творчих конкурсів, допуск абітурієнтів для участі в конкурсі за результатами вступних екзаменів, зарахування вступників за співбесідою та поза конкурсом, інші особливості проведення вступної кампанії-2014.

Докладніше про вступ до вищих навчальних можна дізнатися на офіційному сайті Міністерства освіти і науки

Іван Юрійчук,
відповідальний за ЗНО в Коломиї
(за матеріалами osvita.ua)Графік ЗНО-2014


Реєстрація з 03 січня по 05 березня

Основна сесія

3 червня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
5 червня - 6 червня українська мова і література
10 червня російська мова
12 червня математика
14 червня географія
16 червня біологія
18 червня фізика
20 червня історія України
23 червня хімія
25 червня всесвітня історія
27 червня світова література

Додаткова сесія з 04 липня по 11 липня


ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ-2014Реєстрація відбувається з 3 січня по 5 березня 2014 р.

1. Дізнайтеся, які конкурсні предмети Вам необхідні для вступу до обраного ВНЗ. У 2014 р. ЗНО можна пройти з наступних предметів: українська мова та література, історія України, математика, фізика, біологія, географія, хімія, всесвітня історія, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), світова література, російська література.

2. Ви зможете зареєструватися для проходження не більше чотирьох тестів. Якщо для вступу Вам необхідна іноземна мова, Ви зможете пройти тестування лише з однієї з них.

3. На сайті www.test.if.ua ознайомтеся з Порядком проведення ЗНО-2014.

4. Для реєстрації Вам будуть необхідні такі документи:

а) копія паспорта (перша та друга сторінки) або копія свідоцтва про народження (якщо Вам станом на 1 вересня 2013 р. ще не виповнилося 16 років і тому Ви ще не маєте паспорта);

б) довідка з навчального закладу про те, що в 2014 р. Ви отримаєте атестат про повну загальну середню освіту, за формою, розробленою УЦОЯО (бланк довідки є у дирекції Вашого навчального закладу);

в) якщо Ви вже здобули повну загальну середню освіту, то підготуйте копію атестата про повну загальну середню освіту;

г) дві однакові фотокартки на документи розміром 3 х 4 см;

д) якщо Вам за станом здоров’я необхідні особливі (специфічні) умови проходження ЗНО, то підготуйте висновок закладу охорони здоров’я з діагнозом і лікарськими рекомендаціями щодо умов проходження ЗНО;

е) якщо Ви подаєте копії паспорта чи документа про освіту іноземною мовою, то підготуйте їх нотаріально завірені переклади державною мовою;

є) якщо Ви є іноземцем, особою без громадянства, біженцем, закордонним українцем, то підготуйте копію документа, що підтверджує законність перебування на території України;

ж) якщо у Ваших документах є розбіжності у зазначенні персональних даних, то підготуйте копію документа про зміну прізвища тощо.

5. На кожній копії власноручно напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок) та поставте свій підпис, зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

6. Для роботи з програмою реєстрації Вам необхідний комп’ютер з підключенням до мережі Інтернет і принтер. Працювати з комп’ютером Ви можете вдома, у знайомих, у школі, в Інтернет-клубі тощо. Програма реєстрації знаходиться на сайті www.test.if.ua.

7. Якщо Інтернет для Вас недоступний, зверніться у комп’ютерний клас Вашої школи. Там обов’язково є диск з програмою реєстрації.

8. Працюючи з програмою реєстрації, уважно виконуйте всі вказівки програми, вводьте всі необхідні дані. Пам’ятайте, що від Вашої ретельності залежить Ваша реєстрація і Ваше майбутнє.

9. Якщо Ви виконаєте всі вказівки програми, то зможете роздрукувати заяву-реєстраційну картку, контрольно-інформаційний лист до заяви-реєстраційної картки. На тому ж аркуші, де розміщено контрольно-інформаційний лист, Ви отримаєте опис вкладення до цінного листа з обов’язковим переліком документів, які необхідно відправити поштою до ІФРЦОЯО.

10. Оформіть заяву-реєстраційну картку:

а) власноручно впишіть до неї такі дані:

• своє прізвище, ініціали у верхньому правому кутку;
• текст заяви (зразок знаходиться в Інструкції щодо заповнення заяви-реєстраційної картки);
• дату написання заяви, свій підпис;
• друкованими буквами своє прізвище, ім’я та по батькові (кожна буква, апостроф, тире в окремій клітинці);
• друкованими буквами серію паспорта (кожна буква в окремій клітинці);
• номер паспорта (кожна цифра в окремій клітинці).

б) наклейте 2 однакові фотокартки розміром 3 х 4 см у відведені місця заяви-реєстраційної картки ( у лівому верхньому та правому нижньому кутках), .

11. Якщо Ви проживаєте в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях і плануєте тут проходити ЗНО-2014, то всі реєстраційні документи надсилайте на адресу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості:

Івано-Франківський РЦОЯО,
а/с 133,
м. Івано-Франківськ,
Івано-Франківська область, 76018


12. Сформуйте пакет реєстраційних документів.

а) якщо у Вас ще немає атестата про повну загальну середню освіту, то Ви надсилаєте:
• заяву-реєстраційну картку;
• копію паспорта або копію свідоцтва (якщо Вам станом на 1 вересня 2013 р. ще не виповнилося 16 років і тому Ви ще не маєте паспорта);
• довідку з навчального закладу;
• інші документи (за потреби, див. пункти 4д, 4е, 4є, 4ж цієї листівки).

б) якщо у Вас вже є атестат про повну загальну середню освіту, то Ви надсилаєте:
• заяву-реєстраційну картку;
• копію паспорта або копію свідоцтва (якщо Вам станом на 1 вересня 2013 р. ще не виповнилося 16 років і тому Ви ще не маєте паспорта);
• копію атестата про повну загальну середню освіту;
• інші документи (за потреби, див. пункти 4д, 4е, 4є, 4ж цієї листівки).

13. Наполегливо радимо надсилати документи цінним листом з описом вкладення. Будь ласка, добирайте такий конверт, щоб документи не згинати. Це спростить їх наступну обробку.

14. Також радимо зберігати верхню частину контрольно-інформаційного листа до заяви-реєстраційної картки. У ній вказано № Вашої заяви-реєстраційної картки. Саме за цим номером на сайті www.test.if.ua у розділі «Перевірка реєстрації» Ви зможете дізнатися про долю Вашого листа та стан обробки Ваших документів.

15. Якщо Ви правильно оформили та надіслали всі необхідні документи, то впродовж трьох тижнів Вам надійде рекомендований лист-відповідь від ІФРЦОЯО.

16. Ви можете вважати завершеною процедуру своєї реєстрації, якщо у листі від ІФРЦОЯО отримали:

Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з вклеєною Вашою фотокарткою;
• реєстраційну картку абітурієнта;
• інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;
• повідомлення про створення специфічних умов проходження ЗНО (якщо Ви надсилали документ, вказаний у пункті 4д цієї листівки).

17. Якщо Ви отримаєте відмову в реєстрації (причина буде вказана у листі), усуньте недоліки реєстраційних документів, сформуйте весь пакет заново і знову відправте документи на ту ж саму адресу .

18. Ви НЕ БУДЕТЕ зареєстровані для проходження ЗНО-2014, якщо:

• надішлете не всі документи, необхідні для реєстрації;
• неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;
• зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
• подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).

19. Якщо впродовж трьох тижнів після відправлення документів до ІФРЦОЯО Ви не отримали листа-відповіді від ІФРЦОЯО, зателефонуйте за номером (0342) 75-09-75. Не будьте байдужими до своєї долі!

20. Якщо Ви вирішили змінити предмети чи свої реєстраційні дані, то наполегливо просимо відправляти документи для змін тільки після отримання Сертифіката від ІФРЦОЯО. Зміни без раніше отриманого Сертифіката вноситися не будуть!

21. Для внесення змін знову виконайте дії, зазначені у пунктах 1-16 цієї листівки, та вкладіть до пакета реєстраційних документів раніше отриманий Сертифікат. Документи про внесення змін у перелік предметів чи своїх реєстраційних даних Ви повинні відправити не пізніше 19 березня 2014 р. (дата визначається за поштовим штемпелем).

22. Зичимо успіхів в процесі реєстрації! Не відкладайте свою реєстрацію на останні дні!
 
Форум » Робота Управління Освіти » ЗНО » Зовнішнє незалежне оцінювання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: