Вітаю Вас Гість!
Неділя, 20.09.2020, 22:36
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.03.2020][Термінові оголошення]
Оголошення про закриття тендеру
[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків

Корисні посилання

Структура Управління

Апарат управління освіти
Бордун Любомир Бориславович

начальник управління

Часи прийому:

щосереди 10.00 - 12.00
2-24-63

Тимків Юлія Йосипівна

заступник начальника управління

2-44-67

Архіпова Галина Леонтіївна

головний спеціаліст

2-66-47

Мельник Іван Петрович

головний спеціаліст 

2-44-67

Яворська Олеся Василівна

головний спеціаліст 

2-44-67

Тростянецька Оксана Романівна

спеціаліст 1-ої категорії управління 

2-44-67

Куц Тетяна Тарасівна

спеціаліст 1-ої категорії 

2-44-67
Приймальня управління освіти

Цапчук Вікторія Анатоліївна

секретар керівника

2-24-63
Інформаційно-методичний центр

Гураль Галина Іванівна

методист з дошкільної освіти

2-69-02

Трефяк Наталія Ігорівна

методист з української мови та літератури

2-69-02

Вигнанець Ольга Іванівна

методист з інформатики та інформаційних технологій

2-69-02

Саламіна Інна Ігорівна

методист з біології та хімії

2-69-02

Ткачук Оксана Євгеніївна

методист з історії, правознавства та географії

2-69-02

Лукашенко Марія Петрівна

методист з математики та фізики

2-34-15

Дяків Світлана Василівна

методист з образотворчого мистецтва та трудового навчання

2-34-15

Калин Мирослава Василівна

методист з іноземних мов

2-44-67
Логопедичний кабінет

Селезінка Леся Ярославівна

завідувач логопедичним кабінетом


Група централізованого господарського обслуговування загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти міста управління освіти

Шаваринський Ярослав Миронович

начальник групи

2-66-47

Буджак Олена Миколаївна

юрисконсульт

2-66-47

Паньків Леся Іванівна

фахівець з тендерних закупівель

2-38-53

Вербіщук Ольга Миколаївна

фахівець з організації харчування

2-38-53

Кухтар Надія Романівна

фахівець з кадрових питань

2-38-53

Харабарук Зенон Миколайович

інженер-теплотехнік

2-66-35
Гаврилюк Іван Миколайович

інженер-енергетик

2-66-35

Віннічук Наталія Миколаївна

фахівець з моніторингу

2-66-35
Централізована бухгалтерія

Остафійчук Ганна Петрівна

заступник головного бухгалтера

2-64-89

Апостолюк Оксана Василівна

економіст

2-59-05
Відділ зарплати2-24-64
Матеріальна група
2-64-89