26 березня 2014 року відбувся семінар вчителів історії та правознавства загальноосвітніх закладів міста на тему «Вивчення історичної особистості шляхом поєднання традиційних та інноваційних технологій». Свою роботу методичне об’єднання вчителів суспільних дисциплін міста розпочало на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, де у форматі «круглого столу» відбувся обмін досвідом. В ході розмови вчителі вдало продемонстрували власні методичні розробки із застосуванням сучасних технологій та методичних засад висвітлення історичних постатей у шкільних курсах історії. Належну увагу вчителі зосередили на виховному аспекті вивчення історичної особистості в курсах історії, а саме: формування свідомості, виховання патріотизму, любові до рідного краю та його героїв.
В ході семінару вчитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ніцполь О.Б. та голова МО вчителів історії та правознавства загальноосвітніх закладів міста Тарновецька Л.П., вчитель історії спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, організували виїзд до смт. Печеніжин, де вчителі відвідали пам’ятки історії та культури Печеніжина.
Учасники семінару спільно відвідали найстаріші духовні святині краю – Церкву святого великомученика Дмитрія Солунського та Церкву святого Архистратига Михаїла, пам»ятні місця таємничого Печеніжинського монастиря, де колись народився Олекса Довбуш. Відвідали вчителі-суспільники історико-краєзнавчий музей Олекси Довбуша, де переглянули експозиції музею, що висвітлюють історію селища Печеніжин від найдавніших часів до сьогодення та історію народження, життя та походи уродженця селища лицаря Карпат – Олекси Довбуша.