Вітаю Вас Гість!
Субота, 07.12.2019, 22:51
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків
[29.12.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у січні 2019 року

Корисні посилання

Головна » 2019 » Листопад » 27 » International educational forum-workshop
10:01
International educational forum-workshop
2-3 листопада у м. Києві відбувся «International educational forum-workshop» під гаслом «Мріємо. Плануємо. Діємо. Радіємо». Це міжнародний освітній майданчик для обміну досвідом, думками, ідеями в галузі освіти.
5-й Міжнародний освітній форум-практикум – натхненний захід, що відкрив для учасників нові можливості, нові знайомства, розставив потрібні акценти, наповнюючи по-новому.
Ця подія зібрала в Ukrainian Global School сотні українських педагогів та іноземних експертів освітньої сфери з Німеччини, Ізраїлю, Франції.У роботі форуму взяли участь учителі Коломийських ліцеїв №1, 2 та 9: Елла Неміш, Галина Луцак та Мар’яна Лисишин.
Мар’яна Лисишин виступила у ролі спікера третьої паралелі "Освіта для сталого розвитку", на якій презентувала соціальний проєкт учнів Коломийського ліцею №9 "Компастування Коломия".
Форум став гідною ареною для освітніх дискусій, важливим каталізатором педагогічних ідей, плідним полем для розвитку й поширення інновацій. На ньому панувала атмосфера обговорення, що охоплювала багато дискусійних питань освіти, спонукала до роздумів, обміну думками, пошуку відповідей на питання.За два дні Форуму відбулися десятки лекцій та практичних занять. Освітяни обговорювали такі важливі питання, як інклюзивна освіта, школа без насильства, здорові відносини у школі, екологія та етика спілкування, дигіталізація у школах, інтегровані заняття та підготовка учнів до майбутнього, методи сенсорної інтеграції, цифрова трансформація, проектна робота, особливості неформальної освіти, англійська з носіями мови, STEM , емоційний інтелект, роль медитації у процесі навчання, освіта для сталого розвитку тощо.
Учасники форуму познайомились з "Щоденником позитивного спілкування для дітей та підлітків" Ольги Карпової та Катерини Яськодля розвитку емоційного інтелекту, комунікативних навичок та емпатійного спілкування. До слова, батьки та вчителі можуть використовувати цей щоденник для налагодження позитивної атмосфери у дитячих колективах та родинах.
Учасники форуму висловлюють велику подяку Olena Dubas-Chorniuk, Olena Dvorytska, Olga Kosenchuk та Команді Ukrainian Global School за створення простору довіри та розвитку на форумі!


Додав: Гість | Переглядів: 5 | | Рейтинг: 0.0/0