Вітаю Вас Гість!
Неділя, 23.02.2020, 14:08
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків
[29.12.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у січні 2019 року

Корисні посилання

Головна » 2019 » Грудень » 28 » Шкільна волейбольна ліга України
15:42
Шкільна волейбольна ліга України
20 грудня 2019 року завершився відбірковий етап змагань з волейболу серед учнів закладів загальної середньої освіти «Шкільна волейбольна ліга України», що проходив у спортивних залах Коломийського ліцею №6 імені Героя України Тараса Сенюка. 

У 4-х відбіркових групах взяли участь 45 учнівських команд.Право грати у фіналі вибороли:

- відбіркова група "Дівчата 9 клас і молодші" - команди Коломийського ліцею №8, Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка, Коломийського ліцею №5 імені Т.Г.Шевченка та Саджавського ліцею;

- відбіркова група "Юнаки 9 клас і молодші" - команди Коломийського ліцею №1 імені В.Стефаника, Коломийського ліцею №8, Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка та Коломийського ліцею №9;

- відбіркова група "Дівчата 11 клас і молодші" - команди Коломийського ліцею №8,Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка, Коломийського ліцею №1 імені В.Стефаника та Коломийського ліцею №3;

- відбіркова група "Юнаки 11 клас і молодші" - команди Коломийського ліцею №8,Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка, Коломийського ліцею імені М.Грушевського та Коломийського ліцею №9.

Фінальні змагання відбудуться в січні 2020 року.


Додав: Гість | Переглядів: 22 | | Рейтинг: 0.0/0