Вітаю Вас Гість!
Неділя, 20.08.2017, 12:39
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 107 108 »

Дорогі коломияни!

Рік минув, наче одина мить, і ми знову відзначаємо день, коли під датою 1241 рік ім’я нашого унікального міста було вперше записано у Галицько-Волинському літописі. Ми називаємо це свято Днем міста, хоча прекрасно розуміємо, що історія славної Коломиї розпочалась задовго до того, як вона стала предметом суперечок між князем та боярами, і про це почали писати у літописних згадках.

Так і сьогодні Коломия викликає немало суперечок щодо того, як нам розвиватися, як зберігати архітектурну спадщину, як позиціонувати себе. І те, що у цих дискусіях бере участь мало не кожен десятий коломиянин – ознака нашої соціальної активності й любові до рідного міста.

Але місто – це не тільки павутина вуличок. Місто - це в першу чергу люди, які наповнюють ці вулиці своїми настроями і думками, це понад 61 тисяча коломиян, які творять сучасну історію Коломиї.

Тому бажаю усім вам бути в доброму здоров’ї та відмінному гуморі, щоб ця історія вартувала уваги цілого світу і щоб наша Коломия мала славу міста, де живуть щасливі люди. З Днем Коломиї!

                                                                                                                                                                                                                   Міський голова

 Ігор СлюзарДодав: boromyr | Переглядів: 2 | | Дата: Вчора


28-31 серпня 2017 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі он лайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів.

Під час цих заходів на підставі методичних рекомендацій, підготовлених спільно МОН і НАПН України, буде висловлено поради вчених академії щодо реалізації концепції «Нова українська школа», оновлених навчальних програм для 5-9 класів, подано коментарі до змісту нових підручників, що запроваджуються цього навчального року, ознайомлено освітян із новітніми результатами науково-педагогічних досліджень.

Умови реєстрації на сайті  www.augustconf.org

 

Додав: boromyr | Переглядів: 2 | | Дата: 17.08.2017


Міністерство освіти і науки розробило та надіслало для практичного використання методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році.

Рекомендації містять особливості навчання дітей у початковій школі та особливості викладання шкільних предметів учням 5-9-х і 10-11-х класів.

Документ містить посилання на навчальні програми, за якими навчатимуться учні, форми оцінювання, види контролю їх знань, час для вивчення окремих тем, переліки нормативних документів, якими мають користуватись учителі-предметники та інші особливості вивчення кожного предмета.

Міністерство освіти просить довести рекомендації з викладання навчальних предметів до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів.

Рекомендації викладання предметів 2017/2018

Додав: boromyr | Переглядів: 4 | | Дата: 16.08.2017

Міністерство охорони здоров’я скасувало державні санітарні правила та норми влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах. Відповідний наказ підписаний в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун.

Як відомо, у червні міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що санітарні норм для використання комп’ютерної техніки в Україні є застарілими.

Пізніше у МОН повідомили про намір Міністерства освіти провести аудит комп'ютерного обладнання шкіл і за його результатами планувати подальшу комп’ютеризацію інформаційного освітнього простору.Додав: boromyr | Переглядів: 23 | | Дата: 18.07.2017

Global Teacher Prize Ukraine розшукує найкращих вчителів України. 
Хто ж є більшим поціновувачем учительських талантів, ніж їхні колеги, учні та батьки? Саме тому, ми пропонуємо Вам номінувати вчителів, фанатів своєї справи, які навчають дітей віком 6-18 років у державних, приватних чи альтернативних навчальних закладах.

Для цього необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/IJ2rdb та заповнити форму до 15 серпня. Кожний вчитель може бути номінований скільки завгодно разів, але на результати конкурсу це не впливатиме, оскільки переможця визначатиме експертне журі.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, вчителю необхідно: 
- заповнити анкету-заявку https://goo.gl/CvHvM0 до 15 серпня;
- розповісти нам свою історію викладання;
- обов’язково надіслати своє резюме й фото (наприклад, зі своїми учнями) на пошту globalteacherprize@osvitoria.org;
- вірити у свою перемогу 

А вже 7 жовтня разом з усією Україною ми дізнаємося, хто ж стане найкращим учителем країни - отримає національне та міжнародне визнання своїх досягнень, 100 000 гривень і участь у Міжнародному освітньому форумі, який відбудеться у Дубай у березні 2018-го року.

Всю необхідну інформацію Ви можете отримати написавши нам у приватних повідомленнях чи зателефонувавши за номером  0 800 755 000.

Світлина від Global Teacher Prize Ukraine.

Додав: boromyr | Переглядів: 30 | | Дата: 22.06.2017