Вітаю Вас Гість!
Середа, 19.12.2018, 02:40
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[04.12.2018][Поточні оголошення]
Шкільна волейбольна ліга 2018/2019 р
[03.12.2018][Поточні оголошення]
Щодо проведення заходу "Година коду"
[29.11.2018][Поточні оголошення]
Конкурс - «Welcome to my Ukraine»
[27.11.2018][Поточні оголошення]
Університет Короля Данила запрошує на День відкритих дверей
[21.11.2018][Листи Управління]
Проект PROMETHE-U.S.
[21.11.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у грудні 2018 року
[21.11.2018][Накази Управління]
Про відрядження педагогічних працівників на обласні семінари у грудні 2018 року
[19.11.2018][Поточні оголошення]
«Про перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти»
[12.11.2018][Поточні оголошення]
До уваги керівників ЗДО та ЗЗСО
[12.11.2018][Поточні оголошення]
Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс "Стежками Каменяра"

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 146 147 »
11 грудня 2018 року на базі Коломийського закладу дошкільної освіти № 14 «Світанок» відбулася управлінська практика для слухачів курсів підвищення кваліфіції керівників ЗДО. На захід також були запрошені завідувачі та вихователі-методисти міста. Завідувач Михальчук Тетяна Іванівна презентувала досвід роботи колективу з проблеми «Гуманізація освітнього процесу в умовах сучасного ЗДО». До уваги гостей було запропоновано фестиваль гуманної педагогіки «Благо», який розпочався привітанням вихованців гуртків з хореографії та оздоровчої гімнастики. 

В рамках фестивалю присутні мали можливість побачити напрацювання колективу та спостерігати цікаві форми роботи з педагогами, а саме: пісочну анімацію «Вони не літають»; роботу в групах «Продовж казку»; навчальний семінар «Гуманна педагогіка Ш.О.Амонашвілі»; творчу роботу педагогів – тіньовий театр 2 притч Шалви Амонашвілі «Педагогогіка джунглів» і «Божественна педагогіка»; рольову гру «Зустріч поколінь» (дітей Світла, Сонця, Індиго та дітей-акселератів); вправу-гру «Шукачі скарбів»; тренінг «Поцілуй страх у щічку». 

 

Завідувач вміло підвела педагогів до тлумачення понять Концепції Гуманної Педагогіки Шалви Амонашвілі: дитяча сутність, духовне життя, грані духовної сутності дитини та спонукала до вироблення порад як допомогти дитині розкрити свою сутність, свою місію. 

В другій частині фестивалю і господарі, і гості працювали разом: ділилися досвідом роботи з окресленої проблеми та всі брали участь у тренінгу «Поцілуй страх у щічку». У залі витав дух творчості, доброзичливості, теплоти і любові. 

 

Дякуємо творчому колективу «Світанку», його керівнику Тетяні Михальчук та вихователю-методисту Тетяні Кульчицькій за велику підготовку та проведення цього прекрасного дійства – фестивалю Гуманної Педагогіки, за тепло сердець, за те, що вміють дарувати Благо і працюють на благо дітей!
Додав: News | Переглядів: 5 | | Дата: 14.12.2018

6 грудня 2018 року на базі Коломийського закладу дошкільної освіти № 2 «Дударик» відбулися  міські педагогічні читання з проблеми «Природне довкілля як джерело формування  світогляду дошкільника», в яких взяли участь вихователі, вихователі-методисти, практичні психологи, завідувачі закладів дошкільної освіти міста.   

На педчитаннях обговорювались питання: 
- Особливості формування дитячої світоглядної позиції  (М.Морскова, практичний психолог ЗДО № 19 «Ромашка»); 
- Програма «Дошкільникам - освіту для сталого розвитку» як засіб формування світогляду дітей дошкільного віку (В. Мосійчук, вихователь ЗДО № 7 «Росинка»); 
- Спостереження в природі: зміст та особливості проведення (В.Судак, вихователь ЗДО №2 «Дударик»);
- Формування у дітей естетичного ставлення до природи  (Н.Венгренюк, вихователь ЗДО № 3 «Берізка»; Н.Наливайчук, практичний психолог  ЗДО № 9  «Веселка»);
- Інновації в освітньому процесі ЗДО (Освітня лінія «Дитина в природному довкіллі») (Г.Сметанюк, вчитель- логопед ЗДО № 16 «Орлятко»); 
- Роль дорослих у формуванні ставлення дитини дошкільного віку до природи (О.Піоленко, вихователь НВК І ст. № 20 «Світлячок»).  Присутні мали можливість переглянути цікаві змістовні презентації з окреслених питань, ознайомитись з досвідом роботи колег міста, презентувати свої досягнення та успіхи щодо формування  світогляду дошкільників.
Додав: News | Переглядів: 4 | | Дата: 14.12.2018ІІ місце        
  • Мицак Мирослава, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 (учитель Шевчук Лариса Михайлівна)
  • Кушнір Діана, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 (учитель Слаба Людмила Іванівна)    

ІІІ місце        
  • Василик Ярина, учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 імені Героя України Тараса Сенюка (учитель Гринюк Оксана Іванівна)    

Молодці! Успіхів вам у майбутніх змаганнях!
Додав: News | Переглядів: 10 | | Дата: 12.12.2018

3 грудня 2018 року у СШ І-ІІІ ст.№1 ім. В.Стефаника вчителем німецької мови Дмитерко М.Д. було проведено урок на тему: «Мистецтво куховарення. Мої улюблені страви», практичні завдання якого були частиною онлайн-курсу проекту програми Ґете-Інституту: «Як різні форми роботи впливають на мотивацію учнів». 

Увага в програмі зосереджується на класній кімнаті,а саме на учнях та засадничих елементах. Важливими залишаються і традиційні методичні та дидактичні питання, але тут вони вплітаються у загальну інтегровану концепцію мовного заняття.

 

Тема для підлітків 9-В класу виявилась цікавою. Невимушена атмосфера, яка панувала на занятті, свідчить про те, що Марія Дмитрівна систематично практикує сучасні методи ведення уроку.
Додав: News | Переглядів: 8 | | Дата: 07.12.2018

Hour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 460 мільйонів школярів зі 180 країн! 

Цього року ініціатива «Година коду» проходила з 3 по 7 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу. В Україні «Година Коду» вже вчетверте пройшла за сприяння компанії «Майкрософт Україна» та Фонду BrainBasket. 

Протягом тижня вчителі інформатики нашого міста, провели відкриті уроки з програмування в рамках глобального руху Hour of Code. Діти впевнено виконували поставлені завдання, створювали свої невеликі  ігри, отримали сертифікати та купу задоволення від процесу створення власного програмного продукту.  

 

 

Дякуємо усім, хто долучився до ініціативи цього року та обов’язково приєднуйтесь до її проведення у наступному!
Додав: News | Переглядів: 18 | | Дата: 06.12.2018