Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 11.12.2017, 07:01
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[08.12.2017][Поточні оголошення]
До уваги вчителів зарубіжної літератури!
[07.12.2017][Термінові оголошення]
Оголошення для вчителів математики.
[06.12.2017][Термінові оголошення]
До уваги вчителів зарубіжної літератури!
[04.12.2017][Поточні оголошення]
Педагогічні читання та нагородження учасників міського конкурсу «Вихователь-методист року»
[01.12.2017][Накази Управління]
Про проведення міського інтелектуального турніру з японської гри-головоломки «Герой Судоку»
[01.12.2017][Термінові оголошення]
До уваги керівників закладів загальної середньої освіти
[01.12.2017][Термінові оголошення]
ІІ етап олімпіади з української мови і літератури
[30.11.2017][Поточні оголошення]
Про початок роботи членів журі олімпіади з фізики
[28.11.2017][Поточні оголошення]
До уваги членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
[27.11.2017][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у грудні 2017 року

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 116 117 »
На базі Коломийського ДНЗ № 19 «Ромашка» інструктор з фізкультури ДНЗ Світлана Гушулей провела майстер-клас «Бебі-йога» (незвичне заняття з дітьми та батьками).

Завдяки підтримці рідних діти почували себе впевнено, легко й залюбки виконували всі запропоновані вправи і завдання, проявляли активність та ініціативу.

Йога для дітей – це гімнастичні заняття і корисні вправи, спрямовані на правильний розвиток тіла малюка. Доведено, що діти, які займаються йогою з раннього віку, менше хворіють, активніше ведуть себе в житті, у них краща успішність і вони менше схильні до стресу.

Майстер-клас подарував дітям та дорослим заряд бадьорості й піднесений настрій на ввесь день. А малюки висловили щирі бажання залучити до спільних занять ще й татусів.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 7 | | Дата: 04.12.2017

Семінар заступників директорів з виховної роботи «Країна педагогічної майстерності» Лише дієва система учнівського самоврядування може забезпечити підготовку підростаючого покоління до життя в умовах демократії. Коломийська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. В. Стефаника відома своїми вагомими здобутками, перемогами та досвідом роботи з учнівським самоврядуванням.


А двадцять восьмого листопадового дня Стефаникова школа зустрічала гостей – заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учасники заходу працювали над темою «Сучасні тенденції розвитку учнівського самоврядування: сутність, зміст, особливості діяльності». Учасники семінару помандрували на методичному потязі станціями «Країни педагогічної майстерності». Як і у кожну подорож, вони взяли з собою валізу, наповнивши її очікуваннями та сподіваннями. Заступник директора з виховної роботи Вікторія Максимчук ділилася досвідом роботи, здобутками школи, досягненнями у роботі з учнівським самоврядуванням.

Родзинкою інформаційного модуля стала презентація моделі учнівського самоврядування, яка стала призером обласного конкурсу-огляду. Лідери школи своїми аргументами, виконанням гімну шкільної громади «ШУМ» вселили віру, що Стефаникова школа виховує гідну зміну патріотів. Практичний модуль розпочався заняттям для учнів 4-6 класів «Я – лідер учнівського самоврядування», який провела практичний психолог Остяк М.В. Підсумком роботи став показовий виступ учнів 8-11 класів «Я - лідер».

Слова вдячності організаторам семінару лунали з вуст гостей. На пам’ять про гостини в Стефаниковій школі усі отримали тематичні подарунки. Кожен учасник семінару вийшов зі школи з піднесеним настроєм, позитивними враженнями та емоціями, досвідом та ідеями для подальшої плідної роботи. Адже Стефаникова школа, як завжди, представила освітянам багато нового і цікавого.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 13 | | Дата: 30.11.2017

На базі дошкільного навчального закладу №19 «Ромашка» відбулося методичне об’єднання вихователів молодших груп дошкільних закладів міста (керівник Боднарук М.М., вихователь ДНЗ № 19) на тему «Народні ігри як засіб виховання та навчання дітей дошкільного віку».

Мета заходу: стимулювати вихователів до творчого пошуку щодо формування патріотичних почуттів дітей дошкільного віку засобом українських народних ігор.

Під час «круглого столу» педагоги обговорювали питання: значення українських народних ігор, аспекти народної дидактики ігор та забав, педагогічну спрямованість народних ігор, їх класифікацію, специфіку та особливості.

Педагоги презентували українські народні ігри, взяли участь у майстер-класі з виготовлення етно-намиста, який провела практичний психолог ДНЗ № 19 Морскова М.Р.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 14 | | Дата: 29.11.2017

«Соціалізація дошкільників як складова життєвої компетентності» на таку тему 23 листопада відбулося методичне об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів міста на базі ДНЗ №18 «Ластівка». Це питання є досить важливим, оскільки саме у дошкільному віці закладаються основи соціальної компетентності дитини: вміння орієнтуватись у світі людей, здатність розуміти інших, їх потреби, особливості поведінки, вміння обирати відповідні ситуації спілкування та спільної діяльності. Корекційно-розвивальне заняття з елементами казкотерапії для старших дошкільників « Щоб щасливо жити – слід з усіма дружити» провела психолог Куриляк Наталія Романівна. Теоретичну частину на тему: «Казка як засіб впливу на емоційний розвиток дитини» презентувала та поділилась власним досвідом роботи психолог ДНЗ №21 Христина Ясінська.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 14 | | Дата: 28.11.2017

21 листопада на базі Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 було проведено семінар-практикум для вчителів початкових класів ЗНЗ міста «Нестандартні підходи до організації навчання учнів в початковій школі в реалізації концепції «Нова українська школа».

В ході семінару вчителі мали можливість побувати на психологічному тренінгу «Творчий вчитель – творчий учень», уроці обміну досвідом, ознайомитися з основними тезами концепції «Нова українська школа» та способами їх реалізації в навчальному процесі, практикумі «Ранкові зустрічі: що це, як і навіщо», цікавому майстер-класі «Інтеграція навчальних предметів як можливість цілісного сприйняття дітьми навколишнього світу». Педагогічний екскурс дав можливість учасникам семінару ознайомитись з особливостями фінської освіти.
Будуємо разом нову українську школу!

Додав: Адміністратор | Переглядів: 17 | | Дата: 24.11.2017