Вітаю Вас Гість!
Неділя, 25.02.2018, 06:59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 125 126 »

В четвер, 08 лютого, відбулося урочисте відкриття Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК «Ураган», генеральним партнером якого виступає НФК "Ураган".

Не обійшлося і без традиційних привітань. На відкритті були присутні– Ігор Сорока, голова оргкомітету Шкільного турніру, та Іван Мельник, головний спеціаліст управління освіти. Гості турніру побажали школярам успіху та наснаги. Тож шкільний турнір відкрито! Запеклим двобоям дано старт, а чим дивуватимуть школярі вже першого ігрового дня дізнаємося зовсім скоро…

А ми нагадаємо, що за головний трофей змагаються учні 5 класів, а турнір проходитиме за коловою схемою в 7 турів. За підсумками усіх матчів команди, які посядуть перше та друге місця в турнірній таблиці, зіграють "золотий матч" для визначення переможця, а відповідно третя та четверта команди зійдуться у поєдинку за бронзові нагороди.

Впродовж турніру команди-учасниці пройдуть нелегкий шлях, вистелений неймовірними батлами, спортивними звитягами, радостями перемог та прикростями поразок, і кожен ігровий день буде "по вінця" сповнений шаленим ентузіазмом, цікавими матчами.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 14 | | Дата: 09.02.2018

1.Валовську Андріану Віталіївну, ученицю 9 класу гімназії імені Михайла Грушевського (ІІ місце, вчитель Пашко Тетяна Миколаївна).

2.Лащук Софію Дмитрівну, ученицю 9 класу гімназії імені Михайла Грушевського (ІІІ місце, вчитель Пашко Тетяна Миколаївна).

3.Вітенко Ольгу Олегівну, ученицю 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка (ІІІ місце, вчитель Векерик Світлана Вікторівна).

4.Копильціва Дмитра Васильовича, учня 10 класу гімназії імені Михайла Грушевського (ІІІ місце, вчитель Пашко Тетяна Миколаївна).

5.Шульц Марину Володимирівну, ученицю 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка (ІІІ місце, вчитель Векерик Світлана Вікторівна).

6. Олінкевич Дарину Назарівну, ученицю 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені В.Стефаника (ІІІ місце, вчитель Дмитерко Марія Романівна).

Додав: Адміністратор | Переглядів: 12 | | Дата: 06.02.2018



1.Мельника Романа Васильовича, учня 10 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Гургула Галина Ярославівна).

2.Гуцуляка Володимира Віталійовича, учня 9 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Гургула Галина Ярославівна).

3.Новіцького Едварда Віталійовича, учня 8 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Гургула Галина Ярославівна).

4.Крамаренка Владислава Сергійовича, учня 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка (ІІІ місце, вчитель Гультай Ганна Ярославівна).

1.Пантелюк Юлію Сергіївну, ученицю 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка (ІІІ місце, вчитель Петришин Дмитро Васильович).

2.Івасюк Ольгу Романівну, ученицю 10 класу гімназії імені Михайла Грушевського (ІІІ місце, вчитель Ткачук Оксана Євгенівна).

3.Білака Тараса Михайловича, учня 11 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Павлюк Надія Володимирівна).

1. Крамаренка Владислава Сергійовича, учня 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка (ІІІ місце, вчитель Григорук Леся Михайлівна).

2.Палій Анастасію Андріївну, ученицю 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 (ІІІ місце, вчитель Чокинюк Оксана Михайлівна).

3.Плекана Олега Юрійовича, учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Т.Г.Шевченка (ІІІ місце, вчитель Тарновецька Лариса Павлівна).

4.Магас Віталію Юріївну, ученицю 9 класу гімназії імені Михайла Грушевського (ІІІ місце, вчитель Боледзюк Ірина Степанівна).

5.Івасюк Ольгу Романівну, ученицю 10 класу гімназії імені Михайла Грушевського (ІІІ місце, вчитель Боледзюк Ірина Степанівна).

6. Угринчука Віталія Романовича, учня 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 (ІІІ місце, вчитель Ілюк Ганна Іванівна)

7.Садов’яка Михайла Дмитровича, учня 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Сергія Лисенка (ІІІ місце, вчитель Григорук Леся Михайлівна).

8. Михайлюка Володимира Васильовича, учня 11 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Павлюк Надія Володимирівна).

Додав: Адміністратор | Переглядів: 12 | | Дата: 05.02.2018

1.Шукайлика Остапа Віталійовича, учня 8 класу гімназії імені Михайла Грушевського (ІІІ місце, вчитель Кривюк Лілія Михайлівна).

2.Куташівську Жасмін Віталіївну, ученицю 8 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Гулик Людмила Миколаївна).

3.Бурак Юлію Андріївну, ученицю 9 класу навчально-виховного комплексу №9 «школа-природничо-математичний ліцей» (ІІІ місце, вчитель Кушка Надія Йосипівна).

4.Семенченка Олександра Валерійовича, учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка (ІІІ місце, вчитель Вишнівська Галина Георгіївна).

Додав: Адміністратор | Переглядів: 10 | | Дата: 02.02.2018

Нещодавно на базі Коломийського дошкільного навчального закладу № 11 «Сонечко» відбулося засідання школи професійної майстерності вихователів-методистів та завідувачів дошкільних навчальних закладів міста (керівник Отрощенко М.В., методист дошкільної освіти ІМЦ управління освіти) з проблеми «Використання інтерактивних форм роботи з педагогами».

Мета заходу: актуалізувати проблеми інтегрованого підходу в освітньому процесі та використання інтерактивних форм роботи з педагогами.

Вихователь-методист ДНЗ № 11 «Сонечко» Терновецька Х.І. (призер ІІ місця в обласному конкурсі «Вихователь-методист 2017 року») провела майстер-клас з педагогами з теми «Інтегрований підхід в освітньому процесі з дошкільниками», під час якого поділилася досвідом використання інтерактивних форм і методів роботи з педагогами.

Учасники заходу мали можливість спостерігати навчання педагогів, брали участь в обговоренні окресленої проблеми, а також переглянули цікаву презентацію про організацію роботи фінських дитячих садків, яку підготувала Луцак Г.П., методист початкової освіти ІМЦ управління освіти.

В залі панувала атмосфера творчості, доброзичливості, співробітництва та взаємної підтримки.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 13 | | Дата: 02.02.2018