Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 20.10.2017, 18:59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[19.10.2017][Поточні оголошення]
Оновлено 2 - Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками міста в 2017-2018 н. р.
[16.10.2017][Поточні оголошення]
Оновлено - Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками міста в 2017-2018 н. р.
[13.10.2017][Термінові оголошення]
До уваги керівників ЗНЗ і ДНЗ !
[09.10.2017][Термінові оголошення]
Керівникам, головам профспілкових комітетів навчальних закладів міста
[05.10.2017][Поточні оголошення]
Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018
[04.10.2017][Поточні оголошення]
Семінар-нарада з питань атестації
[03.10.2017][Поточні оголошення]
Науково-практичний семінар для вчителів християнської етики
[25.09.2017][Термінові оголошення]
Засідання виконавчого комітету (вересень 2017)
[19.09.2017][Поточні оголошення]
Методичні рекомендації з суспільних дисциплін
[14.09.2017][Поточні оголошення]
Укр. мова та література - методичні рекомендації

Пошук по тегам

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 110 111 »
14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва, 75-ту річницю створення УПА. Впереддень цих важливих для нашої країни дат у навчально-виховному комплексі І ступеня №20 відбулися заходи, учасниками яких стали учні початкової школи.

Розпочався день із урочистої лінійки «Наша воля , наша слава не вмре, не загине … », де учні прослухали історію українського козацтва, пригадали гетьманів України та головні козацькі заповіді. Школярi дізналися про те, хто такі запорожці, про героїчні звитяги козаків, їх походи, побут та звичаї, про те, як на Запорізькій Січі молодих  хлопців приймали у козаки. Присутні здійснили історичну подорож у часі  «Мужність і відвага крізь віки». Юні нащадки пересвідчились, що в жилах тих, хто захищає цілісність нашої держави сьогодні, тече справжня козацька кров, вони є мужніми захисниками Вітчизни.Українське козацтво надзвичайно цікаве та важливе явище в історії як країни так і світу. Однак козаки були не просто вояками, адже поряд із силою, мужністю, розумом, хитрістю, вони  шанували та берегли рідну культуру, традиції та звичаї. Саме на уроці літературного читання, учні 3 класу мали змогу поглибити свої знання про козацтво, переглянувши мультфільм про козаків. Учні працювали в групах, де мали завдання з єднювати прислів я та пояснювали їх значення. Мабуть, немає жодного хлопчика, який би не мріяв стати надійним захисником Вітчизни і тому вчителем Гищук Л.Д. була підібрана цікава вікторина для хлопчиків, а дівчатка, в свою чергу, щиро вітали майбутніх захисників віршами.

Сьогодні ми все частіше звертаємося до наших витоків, рідної мови, історії нашої країни, народної пісні, танцю.І ще одним кроком назустріч цьому відродженню вчителем Гищук Л.Д. був проведений виховний захід "Майбутній Захисник України”. Учні мали змогу декламувати вірші, співати пісні про рідну мову, чисте голубе небо, славний козацький родовід та разом із майстринею Русланою Боднарук розмальовувати медові пряники. Неймовірно цікаво було спостерігати за учнями під час заходу. У кожної дитинки своя фантазія, тому пряники малювали з насолодою.

З давніх давен усьому людству відоме зображення "дерева життя" – гілочки, на якій ростуть три листочки. Перший листочок – символ минулого часу, другий – сучасного, а третій – майбутнього. Отже, незабуваймо минулого, сворюємо сучасність, згадуючи та поповнюючи знання та  звичаї рідного народу та пронесмо їх в майбутнє через усе життя.

Формуючи патріотизм у школярів, самовідданості, активної громадянської позиції, особистої відповідальності і дієвості за долю та єдність країни, НВК І супеня №20 приєднався та підтримав проект Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє» та  долучився до Благодійної акції «Допоможи солдату – захистити Батьківщину». Акція направлена на підтримку воїнів, що знаходяться на лінії фронту, створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки. Вчителями, батьками та учнями школи була зібрана допомога та передана представникам Всеукраїнського благодійного фонду, для підтримки воїнів на передовій.
Додав: Адміністратор | Переглядів: 2 | | Дата: 17.10.2017

7–8 жовтня 2017 року відбувся Філологічний фестиваль «Юнь», який організовував Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка» у Микуличині. За сприяння інформаційно-методичного центру управління освіти Коломиї у цьому заході взяла участь й коломийська команда, яку склали учні загальноосвітньої школи №4 імені Сергія Лисенка під керівництвом вчителя закладу Мирослави Мартинюк. Ця юнь зуміла проявити свої філологічні обдарування у багатьох літературних змаганнях, конкурсах і квестах. Школярі гідно запрезентували наше місто, захопивши своїх конкурентів, а разом з тим, й однодумців театральною грою, творчим словом, глибоким знанням рідного краю.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 7 | | Дата: 13.10.2017

06 жовтня 2017 року в гімназії імені Михайла Грушевського відбувся науково-практичний семінар «Андрей Шептицький. Освіта і мистецтво. Візитація Митрополита Андрея Шептицького на Гуцульщині» для вчителів християнської етики загальноосвітніх закладів міста. Традиційно в каплиці закладу відбулася служба пам’яті Митрополита та за здоров’я присутніх.Вітальне слово виголосив директор Володимир Ткачук, який розповів про священиків, випускників гімназії, підкреслив значення морально-духовного виховання учнівської молоді та звернув увагу на неоціненний духовний спадок в діяльності та самій особі Митрополита Андрея Шептицького.У роботі семінару взяли участь учні гімназії, які працюють над науковими роботами (Юліана Бойчук, учениця 9(5)-го класу гімнізії розкрила історію портрета Митрополита, Микола Гнатюк, учень 3(7)-го класу гімназії презентував роботу « Митрополит Шептицький: Світоч Духу).Голова методоб’єднання вчителів християнської етики Марія Гнатюк висвітлила візитацію Митрополита на Гуцульщину, куди здійснили поїздку й учасники семінару. Вони відвідали могилу отця Володимира Озаркевича, рідного брата відомої письменниці, діячки жіночого руху Наталії Кобринської, оглянули віднайдені раритетні церковні книги 1863–1946 років села Нижній Березів.


Додав: Адміністратор | Переглядів: 4 | | Дата: 11.10.2017

05 жовтня 2017 року  в  гімназії імені Михайла Грушевського та в актовій залі управління освіти відбулася воркшоп-презентація Ірини Голодюк «Як навчати писати твори» (на основі посібника «Есе: бліц-курс. Готуємось до ЗНО 2018»).Допомогти учням та вчителям-словесникам конструктивними порадами, проконсультувати щодо кожного етапу роботи над власним висловлюванням та, зрештою, вселити впевненість у своїх силах і мала на меті наша гостя. Це видання побудоване на компетентнісному підході та покликане формувати всесторонньо розвинену особистість, яка володіє критичним мисленням, генерує нестандартні ідеї, уміє логічно довести свою думку й має багате мовлення.Посібник Ірини Голодюк із написання власного висловлення цілковито й органічно узгоджується з ідеями Нової української школи, тезами нового закону «Про освіту» та чинними нормативами галузевого міністерства. Сподіваємося, вчителі-словесники успішно використають досвід молодого педагога у своїй практиці.
Додав: Адміністратор | Переглядів: 191 | | Дата: 10.10.2017

Додав: Адміністратор | Переглядів: 10 | | Дата: 29.09.2017