Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 20.04.2018, 02:21
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[17.04.2018][Термінові оголошення]
Відбір підручників для 5 та 10 класів
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у травні 2018 року
[17.04.2018][Накази Управління]
Про відрядження на обласні семінари педагогічних працівників у травні 2018 року
[13.04.2018][Поточні оголошення]
Коломийський міський інклюзивно-ресурсний центр оголошує конкурсний добір педагогічних працівників
[10.04.2018][Поточні оголошення]
Екологічний проект
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Засідання голів учнівського самоврядування
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів
[06.04.2018][Поточні оголошення]
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класів
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Семінар-практикум учителів фізики
[27.03.2018][Поточні оголошення]
Про семінар бібліотекарів

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 133 134 »
Професійна компетентність вчителя потребує постійного розвитку й удосконалення. Учитель як організатор і керівник навчального процесу повинен використовувати ІКТ як один з головних елементів навчання, знаходити мотивацію для учнів і будувати їхню діяльність так, щоб у школярів виникло бажання пізнавати і відкривати нове.

          

29 березня 2018 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Василя Стефаника відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури з теми «Створення презентацій за допомогою технології скрайбінгу». Слова «скрайбінг», «скрайб» з’явилися в навчальному середовищі недавно. Скрайбінг є новою формою презентації навчального матеріалу.  Його використання на уроках української мови та літератури дає змогу зацікавити учнів, залучити їх до обговорення презентації, при цьому розвиває комунікативні навички, креативне мислення, творчий підхід і допомагає вчителю легко і нестандартно організувати навчальну діяльність та урізноманітнити урок.
 
Навчання проводила методист інформаційно-методичного центру Ольга Вигнанець. Всім було дуже цікаво: отримали практичні навички роботи на сайті Powtoon.com. Семінар пройшов у дружній та щирій атмосфері.

 

Надіємось, що вчителі набуті знання і вміння впроваджуватимуть у свою діяльність і навчання стане цікавим і більш мотивованим. 
Додав: News | Переглядів: 4 | | Дата: 04.04.2018

30 березня у спеціалізованій школі І–ІІІ ст. №1 імені Василя Стефаника відбувся семінар учителів німецької мови на тему «Ознайомлення з діяльністю Ґете-Інституту. Досвід співпраці з центрами вивчення німецької мови». 

Про особливості роботи літнього мовного пришкільного табору GoCamp, якому передував попередній відбір і тренінг у Ґете-Інституті, який надав відповідне оснащення, розповіла вчителька німецької мови спеціалізованої школи І–ІІІ ст. №1 імені Василя Стефаника Леся Василівна Никипанчук. Використання оригінальних матеріалів для учнів та нестандартні методики зумовили успішні результати у вивченні німецької мови. Враженнями від роботи на різних мовних курсах, організованими Ґете-Інститутом, поділилися й інші вчителі (С.В.Векерик, С.М.Іванюк, Г.М.Сіщук, Т.М.Пашко, І.М.Філоненко та інші). Обговорення результатів упровадження освоєних новітніх методик було конструктивним та цікавим. 

Крім того, про участь у цьогорічному конкурсі «Учитель року» поінформувала його учасниця, вчителька німецької мови спеціалізованої школи І–ІІІ ст. №1 імені Василя Стефаника, Марія Романівна Дмитерко. Вона розповіла про специфіку конкурсних випробувань і порадила колегам брати участь у майбутніх конкурсах заради нового досвіду й підвищення педагогічної самооцінки.

Цей захід продемонстрував, що колектив учителів-германістів міста складають ерудовані й талановиті педагоги-ентузіасти, які готові до змін та інновацій у річищі концепції Нової української школи.
Додав: News | Переглядів: 9 | | Дата: 30.03.2018

Григорій Сковорода, відомий український філософ і письменник сказав: «Життя наше – це подорож, а дружня бесіда – це візок, що полегшує мандрівнику дорогу». Тому ми, освітяни, прагнемо якнайчастіше зустрічатися з однодумцями, колегами, цікавими, творчими людьми, щоб більше дізнатися, поглибити свої знання, більше навчатись чомусь новому, адже хороший вчитель вчиться все життя.
Так 28 березня 2018 року відбулося заняття майстер-класу для вчителів географії та економіки закладів загальної середньої освіти міста в актовій залі управління освіти міської ради. Майстрами своєї справи, свого досвіду виступили вчителі географії та економіки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім. Сергія Лисенка Ілюк Олеся Володимирівна та Василик Леся Степанівна, які продемонстрували поетапно всі сигменти власних відкритих заходів з використанням різноманітних методів та форм роботи. Вчитель географії  Василик Леся Степанівна продемонструвала фрагменти уроку географії в 9-му класі на тему: «Тваринництво України», застосовуючи фронтальне ущільнене опитування, розв’язування географічних задач, розгадування кросвордів, словникову роботу, роботу з географічною картою, відображення завдань та результатів уроку в інструктивно-технологічній карті учня. В конструктивну канву свого уроку включила вчитель прийоми технології критичного мислення: «Займи позицію-зміни позицію», «Експерти проти журналістів», «Закінчити речення», складання сенканів та написання есе. Цікава форма уроку-подорожі за сторінками журналу захопила всіх учасників майстер-класу.   
Вчитель географії та економіки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім. Сергія Лисенка, Ілюк Олеся Володимирівна зосередила увагу своїх колег на інтелектуально-ігровій програмі «Панянка Економіка» для учнів 10-11 класів. Учасники заняття захоплено пройшлися етапами шести запропонованих конкурсів інтелектуальної-ігрової програми «Панянка Економіка».
Керівники майстер-класу зуміли продемонструвати і передати колегам як на умовах педагогіки партнерства досягати успіху, взаємоповаги та гармонії на уроці, як навчити учнів переходити від одного виду діяльності до іншого, навчити розподіляти відповідальність між учнями, як навчити працювати учнів на спільний результат.
Учасники майстер-класу мали можливість переглянули змістовні презентації, електронні схеми, вікторини, завдання з використанням найрізноманітніших дидактичних матеріалів та компетентнісно-орієнтованих завдань, що викликало щире захоплення  і бажання якнайшвидше придбати все нове і необхідне до своєї професійної медіатеки.

Отож, в рамках роботи цього методичного об’єднання вчителі географії та економіки закладів освіти міста активно обговорювали форми і методи організації пізнавальної діяльності учнів шляхом використання інтерактивних вправ на уроках географії, економіки та можливостей інтеграційних процесів у викладанні природничих дисциплін.          
Вкотре вчителі географії прийшли до висновку, що поставлені завдання можуть бути реалізовані тільки на засадах якісної, географічної освіти, що є результатом шкільного навчання, котре не обмежується предметною сферою, а набуває особистісно-орієнтованого характеру, що методика навчання географії у подальшому повинна більше орієнтуватися на особистість учня.
Додав: News | Переглядів: 9 | | Дата: 30.03.2018

21 березня 2018 року  в актовій залі управління освіти Коломийської міської ради відбувся семінар учителів образотворчого мистецтва на тему: «Використання ефективних форм і методів роботи на уроках образотворчого мистецтва». 
Досвідом роботи поділилася вчитель образотворчого мистецтва  Коломийської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №3 Довганюк Наталя Володимирівна. Педагоги обмінювались думками стосовно окресленої проблеми , створення психологічного мікроклімату на уроках («Тридцять речей, які хочуть почути діти від свого вчителя»,  «Шпаргалка для критичного мислення»). Також Наталею Володимирівною було проведено майстер-клас з виготовлення великодніх листівок, що сприяло творчій атмосфері семінару та весняному настрою. 

Додав: News | Переглядів: 12 | | Дата: 29.03.2018

15 березня 2018 року учні Коломийського навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» взяли участь в обласному очному конкурсі колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Колектив виступив під назвою «Голоси планети» з темою «ЇЇ величність природа». Капітан команди - Геник Христина Богданівна. 
Колектив готувала вчитель основ здоров’я Сморжанюк Наталія Дмитрівна. Діти показали високий рівень майстерності та були нагороджені дипломом. 
Дякуємо всім, хто долучився до організації  та  проведення конкурсу. Сподіваємось, що всі присутні на конкурсі колективів екологічної просвіти  збережуть приємні враження від актуальних і оригінальних виступів, влучних та гострих висловлювань учасників, що закликають молодь не залишатися байдужими до певної екологічної проблеми, брати  активну участь у природоохоронній  діяльності та  екологічному русі спрямованому на покращення стану довкілля. 
                                            
Додав: News | Переглядів: 11 | | Дата: 29.03.2018