Вітаю Вас Гість!
Середа, 08.05.2024, 17:27
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.03.2020][Термінові оголошення]
Оголошення про закриття тендеру
[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 92 93 94 95 96 ... 176 177 »
«Не програма, не підручник і не метод вирішують успіх справи, а особистість і лише особистість…» Ці слова великого українського педагога Василя Сухомлинського стали гаслом семінару заступників директорів з навчально – виховної роботи ЗНЗ міста на тему «Роль заступника директора з навчально – виховної роботи  у підвищенні рівня методичної підготовки, фахової майстерності вчителя та якісного забезпечення навчально – виховного процесу», проведеного на базі СШ І – ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника  у перший день зими.

Проведений захід мав на меті систематизувати досвід  заступника директора з навчально – виховної роботи щодо організації методичної роботи в школі.

Заступники директора СШ І – ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника  О.Семенюк та Л. Граб  презентували для учасників семінару досвід роботи щодо методичного супроводу підвищення рівня фахової майстерності, індивідуальної та колективної методичної роботи.

Досить цікавим  був колаж занять англомовного табору для дівчат «G.L.O.W.» (Лідерство) для   7-8 класів, який продемонстрували учениці  9 Г та 11 Б класу (Мельничук Софія, Кобзарєва Ярина та Буртник Софія) разом з волонтером Корпусу Миру Титанією Грін.

Насиченим і змістовним було засідання МО вчителів початкових класів «Самоосвіта вчителів як складова системи внутрішньої  роботи заступника директора з навчально – виховної роботи».

Практичний психолог М. Остяк та соціальний педагог І. Гнатюк  провели заняття «Психологічний супровід роботи  заступника директора з навчально – виховної роботи при вирішенні конфліктних ситуацій».

Наповнені новими враженнями та гарним настроєм, завучі шкіл попрощались із навчальним закладом.

Додав: gravolan | Переглядів: 482 | | Дата: 09.12.2016

    07 грудня 2016 року  в рамках Всеукраїнського тижня права для учнів 9-11 класів гімназії ім. М. Грушевського Юрій Вацик, регіональний представник Міжнародного  центру  перспективних досліджень провів урок «Суть Конституції та її роль в повсякденному житті ». Такий урок організований Міжнародним центром  перспективних досліджень за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Гімназистів ознайомили з особливостями конституції як Основного Закону, засадами української Конституції, охарактеризували основні гілки влади нашої держави та їх значення.
    Під час уроку демонструвалися інформаційно-просвітницькі відеоролики про Конституцію. Особливий інтерес у школярів викликав сюжет про уявну країну «Руританію», мешканці якої, задля взаємної згоди та справедливості написали власну Конституцію.
    Учням також було роздано брошури про основні права та можливості громадянина щодо впливу на розвиток країни та суспільства, а також історію створення Конституцій в різних куточках світу.
    Отриманні знання в подальшому допоможуть учням. Можливо, хтось із них також стане творцем Конституції України – додасть нову важливу статтю до цього головного документа країни.



Додав: Адмін | Переглядів: 382 | | Дата: 09.12.2016

Нещодавно на базі Інституту управління природними ресурсами ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»  м. Коломия відбувся семінар «Розвиток освітянського партнерства в галузі використання природних ресурсів та формування екологічної культури». Участь в семінарі взяли участь директори загальноосвітніх навчальних закладів міста та району. Директор ІУПР,  к.і.н., доцент Футулуйчук Василь Миколайович ознайомив учасників семінару з навчальним закладом. З доповіддю «Школа сталого розвитку» виступила Пасічна Ганна Миколаївна – директор НВК №9. «Школа ПМЛ»  м. Коломия. Директор наголосила, що нагальною потребою ХХІ століття є формування такого способу життя, який склав би основу довготривалого ощадливого розвитку людства; освіта для сталого розвитку охоплює екологічну, економічну та соціальну проблематику навчання та виховання під кутом зору формування нової системи ціннісних орієнтирів та моделей поведінки підростаючого покоління та суспільства загалом. Досвідом роботи у співпраці ІУПР та загальноосвітніх навчальних закладів поділилася Рогозіна Ганна Василівна – директор Княждвірського НВК. Також на семінарі були обговоренні такі питання як стан та проблеми використання природних ресурсів, проблематика розвитку туризму на Коломийщині
На завершення учасники обговорили пропозиції щодо покращення освітянської співпраці в напрямку формування екологічної культури.


Додав: Адмін | Переглядів: 425 | | Дата: 08.12.2016

05 грудня 2016 року  відбувся семінар-практикум для  вчителів історії та правознавства на тему « Формування громадянської свідомості  учнів як  засіб соціалізації особистості громадянського суспільства на уроках історії та правознавства» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №10. 

Семінар-практикум проходив в рамках Всеукраїнського тижня права. Отож був проведений виховний захід на тему « Людина та її права» з учнями 9-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів №10. Учасники семінару відвідали урок історії України в 7-му класі ЗОШ І-ІІ ступенів №10. Вчителі ЗОШ І-ІІ ступенів№10  належно презентували матеріали  історичного квесту « Стежинами Коломиї».Проведені заходи стали позитивним прикладом спільної великої роботи кожного вчителя  суспільних дисциплін у досягненні спільної мети – формування,  виховання справжнього громадянина,  креативної особистості  з демократичним світоглядом, активною життєвою позицією, розумінням значимості  набутих знань для соціального становлення людини у сучасному світі.


 

Додав: Адмін | Переглядів: 359 | | Дата: 07.12.2016

29 листопада 2016 року на базі Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості відбувся обласний семінар керівників вокальних колективів. Організатор семінару – Івано-Франківський державний центр естетичного виховання.

У роботі семінару взяли участь керівники гуртків вокальних колективів та вчителів музичного мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.

Відкрила семінар Парипа Віра Михайлівна – методист Івано-Франківського обласного центру естетичного виховання.

Директор Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості Ганна Теофілівна Юркевич ознайомила  гостей із закладом, педагогічним колективом, проінформувала про дитячі  колективи  художньої самодіяльності Коломийського БДЮТ, їхні творчі доробки та успіхи.

Найбільше запам’яталась учасникам практична частина семінару, в якій взяли участь досвідчені фахівці.

Кирничук Любов Миколаївна – керівник вокального гуртка Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості провела практичне заняття з зразковим вокальним ансамблем «Карпатське  джерельце». Гуртківці продемонструвала високий рівень вокальної майстерності, звуковедення, звуковидобування. У їхньому виконанні прозвучали різдвяні колядки. На завершення заняття гуртківці разом із гостями розучили колядку.

Скільський Микола Степанович — викладач Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради під час проведення майстер-класу на прикладі виконаних пісень своїх студентів показав багато прийомів постановки голосу, особливостей дихання та охорони голосу.

Запропоновані фахівцями майстер-класи були проведені на належному організаційному та методичному рівнях, мали практичне значення для навчально-пізнавальних підходів вирішення наявних проблем вокалістів. Семінаристи мали змогу вільно поспілкуватись безпосередньо з фахівцями, отримати поради і необхідну інформацію по питаннях, які їх цікавили.

Заключним акордом семінару стала концертна програма вихованців творчих колективів будинку дитячої та юнацької творчості. Юні артисти вражали своєю високою виконавською майстерністю та барвистістю костюмів.

Семінар пройшов плідно і цікаво.



Додав: Адмін | Переглядів: 448 | | Дата: 02.12.2016