[23.03.2020] | [Термінові оголошення] |
Оголошення про закриття тендеру |
[20.03.2019] | [Листи Управління] |
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина" |
[18.02.2019] | [Накази Управління] |
Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів |
[07.02.2019] | [Листи Управління] |
Перелік міжнародних мовних іспитів результати |
[05.02.2019] | [Листи Управління] |
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад |
[30.01.2019] | [Накази Управління] |
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників" |
[30.01.2019] | [Накази Управління] |
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019 |
[18.01.2019] | [Поточні оголошення] |
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету |
[17.01.2019] | [Листи Управління] |
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад |
[03.01.2019] | [Поточні оголошення] |
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків |
В Коломийській ЗОШ №6 імені Тараса Сенюка відбулося засідання Малої академії наук. Напередодні школярі писали дослідницькі роботи на різну тематику і вже тепер презентували їх на тематичній конференції. Усі учні займаються в науковому товаристві "Інтелект".
|
Вітаємо лауреата обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року” у номінації "Правознавство” Надію Володимирівну Павлюк, вчителя Коломийського НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей” Пишаємося тим, що в нашому місті є вчителі-професіонали, які у свою справу вкладають і талант, і натхнення, і душу – для майбутніх дітей, для розвитку Коломиї та України.
Додав: Рудик_ТМ |
Переглядів: 371 |
|
Дата: 20.02.2015
|
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки: - Вердеша Максима, учня 10 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель: Матковська Любов Михайлівна) - ІІІ місце; - Копильціва Дмитра, учня 10 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель: Матковська Любов Михайлівна) - ІІІ місце; - Куника Арсена, учня 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель: Матковська Любов Михайлівна) - ІІІ місце; - Сандуляк Марту, ученицю 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель: Матковська Любов Михайлівна) - ІІІ місце;
Додав: Рудик_ТМ |
Переглядів: 330 |
|
Дата: 17.02.2015
|
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії : - Малярчука Романа, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель: Ількевич Володимир Антонович) - І місце;
Додав: Рудик_ТМ |
Переглядів: 358 |
|
Дата: 17.02.2015
|
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології: - Огороднікова Назарія, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель: Мацьків Марта Мирославівна)- І місце; - Мизюк Ірину, ученицю 9 класу "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель: Бонарєва Світлана Олександрівна)- ІІ місце; - Вербіщука Богдана, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель: Мацьків Марта Мирославівна)- ІІІ місце; - Вишиванюк Ірину, ученицю 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель: Кривюк Лілія Михайлівна) - ІІІ місце;
Додав: Рудик_ТМ |
Переглядів: 380 |
|
Дата: 17.02.2015
|