Вітаю Вас Гість!
Середа, 22.09.2021, 22:58
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.03.2020][Термінові оголошення]
Оголошення про закриття тендеру
[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 176 177 »


- Куташівську Жасміну Віталіївну, ученицю 10-го класу Коломийського ліцею №9 (ІІ місце, учитель Костинюк Марія Михайлівна).
- Мацишина Сергія Ігоровича, учня 10-го класу Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка (ІІ місце, учитель Пастушенко Оксана Дмитрівна).
- Бурак Юлію Андріївну, ученицю 11-го класу Коломийського ліцею №9 (ІІ місце, учитель Бонарева Світлана Олександрівна).
- Дмитерко Ольгу Іванівну, ученицю 10-го класу Коломийського ліцею №1 імені В. Стефаника (ІІІ місце, учитель Семенюк Олександра Володимирівна).
- Настич Марту Русланівну, ученицю 11-го класу Коломийського ліцею №6 (ІІІ місце, учитель Лаврук Надія Василівна).
Додав: News | Переглядів: 222 | | Дата: 11.01.2020

Наші вчителі - серед найкращих в області!

Четверо вчителів закладів загальної середньої освіти міста, які перемогли в І турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020», успішно пройшли 3 випробування і потрапили у 9-ку кращих педагогів області. Креативністю, талантом, педагогічною майстерністю журі обласного етапу вражали:

- Кушка Надія Йосипівна, учитель хімії Коломийського ліцею №9;
- Дяків Світлана Василівна, учитель образотворчого мистецтва Коломийської гімназії №10;
- Мар‘яш Ірина Миколаївна, учитель зарубіжної літератури Коломийського ліцею №8;
- Герелюк Леся Юріївна, учитель початкових класів Коломийського ліцею №2.

Побажаймо конкурсанткам перемоги й успіху!


Додав: News | Переглядів: 211 | | Дата: 11.01.2020

Дорогі освітяни!

Рік, що відходить у минуле, є складним, але й визначальним для нас. Він приніс нові досягнення, наповнив щодення цікавими подіями й збагатив корисним досвідом.

Новорічне свято - це завжди очікування дива й віра в краще майбуття! Тож нехай Новий 2020 рік вивершить усі сподівання й очікування, сповнить заповітні мрії, втілить у реальність задуми! Бажаємо міцного здоров’я й щастя, злагоди й добра в оселі, миру й спокою в душі, успіхів і процвітання в справах, достатку в родинах! Даруймо один одному найцінніше - любов і повагу, розуміння й підтримку, увагу й турботу!


Додав: News | Переглядів: 210 | | Дата: 28.12.2019

Наприкінці року, що минає, управління освіти Коломийської міської ради визначило топ 10  найбільш знакових подій 2019 року. 

Ними стали:

1. Наша освітянська родина поповнилася 9-ма закладами освіти, це школи і садки сіл Воскресинці, Іванівці, Товмачик, Саджавка та Шепарівці.

2. Приїзд до Коломиї першої леді - Марини Порошенко та відкриття медіатеки і ресусної кімнати у Коломийському ліцеї №5 імені Т.Г.Шевченка.



3. 100% перемог на Всеукраїнському етапі олімпіад та конкурсів.

4. Уведення номінації "Випускник року", у якій методом незалежного оцінювання було вибрано найкращого з 10-ти найдостойніших - Олексія Музичука.



5. Присвоєння почесних звань колективам Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості: "Народний художній колектив" - ансамблю бального танцю "Грація" (керівник Уляна Почемсана) та ансамблю народного танцю "Дивограй" (керівник Надія Чаленко), а також звання "Зразковий художній колектив" - духовому оркестру (керівник Микола Шепетюк).

6. Зустріч освітян Коломиї з міністеркою освіти Лілією Гриневич.



7. Масова участь освітян Коломиї в ІІ фестивалі "Вчителі майбутнього".



8. Перемога народного художнього колективу народного танцю "Дивограй" Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості на Міжнародному дитячому фольклорному фестивалі "LINA CHIRALINA" в мсті Бреїла (Румунія).



9. Відкриття приватної гімназії "Католицька школа святого Папи Івана Павла ІІ"

10. Успішне проходження сертифікації учителем початкових класів ліцею №2 Галиною Луцак.


Додав: News | Переглядів: 176 | | Дата: 28.12.2019

Вітаємо переможців ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

- І місце (7 клас) - Анастасія Клюсик (учитель Слаба Л.І., ліцей №2);
- ІІ місце (5 клас) - Андріана Лаврів (учитель Дячук С.І., ліцей №9);
- ІІ місце (11 клас) - Діана Кушнір (учитель Слаба Л.І., ліцей №2).


Додав: News | Переглядів: 163 | | Дата: 28.12.2019